Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αθήνας, 17/2 στο Nai

Recommended Posts

αυριο ρε παιδια θα γινει τελικα η συναντηση?εδω στα βορεια το εχει στρωσει + οτι εχει παγο ......

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 fire.giffire.giffire.gif + οτι ηθελα να πληρωσω για την εκδρομη αλλα δεν το βλεπω :D:D:D

Δεν ξερω για εσας παιδες αλλα στην Πευκη δεν κυκλοφορει τιιιιιιποτα. Ευτυχως που εβαλα το αμαξι στο παρκινγκ χθες γιατι, θα το εβρισκα θαμενο σημερα

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Με βλέπω χλωμό κι εμένα γιατί και η Ν.Φιλαδέλφεια έχει χιόνι και εκεί που το έχω παρκάρει δέ βγαίνει.....

Εκανα τη μ@#@#@@ του αιωνα withstupid.gif να το δοκιμασω στο χιονι και παραλιγο να ειχα κολονο-επαφες 3του τυπου.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα τη μ@#@#@@ του αιωνα withstupid.gif να το δοκιμασω στο χιονι και παραλιγο να ειχα κολονο-επαφες 3του τυπου.

οχι που ηθελες να κανεις και ντριφτ tongue.gif:whistling::D:o

αφου δεν επαθες ζημια ολα καλα :)

Link to comment
Share on other sites

φερε και το παιδι εγω αν τελικα ερθω θα ερθω με τον χαρη μονο γιατι το μωρο ειναι μολις 50 ημερων οποτε θα μεινει με την μαμα σπιτι για ευνοητους λογους

Μάλλον δεν θα τα καταφέρω να έρθω γιατί είμαι σε ενα φιλικό σπίτι στο Κρυονέρι αποκλεισμένος. ( Δεν εχει πολύ χιόνι

αλλά επειδή είμαι κομματάκι χαμηλός,)δεν θέλω να το ρισκάρω!!!

Υ.Σ. φίλε polotsik ακόμη δεν εχώ πιτσιρίκι για να έρθω μαζί του,ελπίζω όμως να μην αργήσουμε πολύ στο να αποκτήσουμε.

οχι τίποτε άλλο να μεγαλώσει η παρέα new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν θα τα καταφέρω να έρθω γιατί είμαι σε ενα φιλικό σπίτι στο Κρυονέρι αποκλεισμένος. ( Δεν εχει πολύ χιόνι

αλλά επειδή είμαι κομματάκι χαμηλός,)δεν θέλω να το ρισκάρω!!!

Υ.Σ. φίλε polotsik ακόμη δεν εχώ πιτσιρίκι για να έρθω μαζί του,ελπίζω όμως να μην αργήσουμε πολύ στο να αποκτήσουμε.

οχι τίποτε άλλο να μεγαλώσει η παρέα new_lol.gif

καλα τοτε δεν πειραζει εγω 2 τους εχω tongue.gif:o και θελουν παρεα

αν και εδω που τα λεμε ο χαρης εχει μπολικη :whistling::)

αντε με το καλο η σειρα σου :D

Link to comment
Share on other sites

παρα τις αντιξοες συνθηκες σημερα οι παντως καιρου ηταν εκει..........ο καλυτερος...

ο γνωστος σε ολους γιατρος[drspeed]....απο θρακομακεδονες κυριοι...

μπραβο Γιωργαρα.....Respect...ενω καποιοι που λεγανε για drift μας αφησανε μονους να τα λιωσουμε τα θηρια μας στο χιονι........

Link to comment
Share on other sites

παρα τις αντιξοες συνθηκες σημερα οι παντως καιρου ηταν εκει..........ο καλυτερος...

ο γνωστος σε ολους γιατρος[drspeed]....απο θρακομακεδονες κυριοι...

μπραβο Γιωργαρα.....Respect...ενω καποιοι που λεγανε για drift μας αφησανε μονους να τα λιωσουμε τα θηρια μας στο χιονι........

Περιτό να πώ ότι στην επιστροφή έπιασα φιλίες με όλους τους μπάτσους της περιοχής μου αφού μέχρι και συνοδία θέλανε να με πάνε σπίτι.Τελικά πήγα μόνος μου.Στον δρόμο αρκετό χιόνι και από το Ολυμπιακό χωριό και πάνω το χιόνι είναι πάνω από μισό μέτρο και περίπου 10-15 πόντους στον δρόμο.Στον δρόμο του σπιτιού μου 30 εκατοστά εύκολα.Έγινε γκρέιντερ το πολάκι.Καλά για το γκαράζ δεν το συζητώ...Με το ζόρι έβαλα το αμάξι μέσα.Θα αναιβάσω και φωτογραφίες αλλά αύριο για να δείτε πόσο άκυρες είναι οι δικαιολογίες ,"είχε ΄χιόνι και δεν μπορούσα να έρθω.....

Γιάννη ετοίμασε ζεστά νερά και καθαριστικά για το αλάτι .Όταν με το καλό λιώσει το χιόνι θα έρθω!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αν ολα πανε καλα με τον καιρο θα ερθω κι εγω με τον χαρη :huh:

εγω παντως ειχα πει το πιο πανω οποτε ειμαι δικαιολογημενος πιστευω αλλα οπως ειπα και απο το τηλ. το σωμα μου ηταν σπιτι αλλα το πνευμα μου στο ΝΑΙ :huh:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ειχα πει το πιο πανω οποτε ειμαι δικαιολογημενος πιστευω αλλα οπως ειπα και απο το τηλ. το σωμα μου ηταν σπιτι αλλα το πνευμα μου στο ΝΑΙ :huh:

εσύ και μόνο λόγο του παιδιού δικαιολογίσαι.

Link to comment
Share on other sites

εσύ και μόνο λόγο του παιδιού δικαιολογίσαι.

ευχαριστω :huh::huh:;):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ αποκλείστηκα σε ένα μαγαζί πουγινότανε ένας χορός και δεν μας άφηνεη αστυνομία να φύγουμε....

Έξω στο χιόνι με κουστουμιά να βάζω αλυσίδες σε άλλο αμάξι...τρελή φάση.....η προθεσμία για την εκδρομή θα γίνει μέχρι την παρασκευή αλλά μέχρι τότε ΒΙΑΣΤΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Share on other sites

και... για φωτογραφίες:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=197

Εγώ ήμουν εγλωβισμένος στο χιονοδρομικό κέντρο Ζωγράφου. Η πίστα "Λεωφόρος Παπάγου" είχε ανοίξει και έκανα σκι με το ζόρι... <_<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.