Jump to content
mihalis19

Golf W12

Recommended Posts

παιδια ερωτηση.το w12 θα ερθει στην ελλαδα?και αν ναι ξερουμε σε αν θα ειναι σε πολλες εκδοσεις η περιορισμενες?και ακομα ποσο θα κανει?

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ Η VW ΣΤΟΝ ΑΝΑΤΓΩΝΙΣΜΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ. ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΛΟΓΟ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΙΟΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΟΠΟΥ ΘΣ ΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.

Link to comment
Share on other sites

θα ηταν ωραιο παντως 10, 20, 50 W12 να εβγαιναν στην κυκλοφορια. θα γινονταν αμεσως συλλεκτικα και θα αυξαναν αρκετα το κυρος της εταιρειας.

Edited by GolfRider
Link to comment
Share on other sites

Βρήτε μου εσείς ποιος θα έπαιρνε ένα GOLF με 200.000+¤ και το συζητάμε. Τι να λέμε τώρα; Έκαναν κάτι γιατί βαριόντουσαν και ήθελαν να γιορτάσουν τα 30 χρόνια του μοντέλου, μιας και το edition 30 στάθηκε λίγο. Ένα GTI W12 θα το θυμούνται όλοι.

Αλλά μιας και ο φίλος ρώτησε, επειδή δεν γνωρίζει και ακόμα αν μου φαίνεται αστείο, θα του απαντήσω. Φίλε Μιχάλη, αυτό το μοντέλο είναι projekt car. Τίποτα δεν λειτουργεί πάνω του, εκτός από την μηχανή, το DSG, τα φώτα και τα όργανα. Όλα τα άλλα απλά είναι διακοσμητικά. Το μοντέλο αυτό κατασκευάστηκε από μια μίξη αυτοκινήτων του group Vag. Έχει πάρει το μηχανικό σύνολο από την Bentley, τον πίσω άξονα και τα φρένα της Gallardo, το σύστημα ψύξης από το R8 και άλλα πολλά. Απίστευτα γρήγορο, αλλά καθόλου κρατήματα. Λογικό αν σκεφτεί κανείς ότι είναι αυτοκίνητο για εκθέσεις. Ελπίζω να έλυσα την απορία σου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα την παραγγελια και το περιμενω απο μερα σε μερα!.................και οσοι δεν πιστευετε οριστε και το λινκ

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/ads/cars/list.php?make=2...0000&age=93

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by arisgti
Link to comment
Share on other sites

... Το μοντέλο αυτό κατασκευάστηκε από μια μίξη αυτοκινήτων του group Vag. Έχει πάρει το μηχανικό σύνολο από την Bentley, τον πίσω άξονα και τα φρένα της Gallardo, το σύστημα ψύξης από το R8 και άλλα πολλά...

Συγνώμη αλλά όλα τα αυτοκίνητα του Group έτσι είναι! μοιραζόμαστε ταμπλώ, κινητήρες, κιβώτια και αναρτήσεις, προσθαφαιρούμε κομπρέσσορες και Haldex και να 'σου μια μαμάτη πλήρης γκάμα. ΕΥΓΕ VAG.

Link to comment
Share on other sites

Βρήτε μου εσείς ποιος θα έπαιρνε ένα GOLF με 200.000+¤ και το συζητάμε. Τι να λέμε τώρα; Έκαναν κάτι γιατί βαριόντουσαν και ήθελαν να γιορτάσουν τα 30 χρόνια του μοντέλου, μιας και το edition 30 στάθηκε λίγο. Ένα GTI W12 θα το θυμούνται όλοι.

Αλλά μιας και ο φίλος ρώτησε, επειδή δεν γνωρίζει και ακόμα αν μου φαίνεται αστείο, θα του απαντήσω. Φίλε Μιχάλη, αυτό το μοντέλο είναι projekt car. Τίποτα δεν λειτουργεί πάνω του, εκτός από την μηχανή, το DSG, τα φώτα και τα όργανα. Όλα τα άλλα απλά είναι διακοσμητικά. Το μοντέλο αυτό κατασκευάστηκε από μια μίξη αυτοκινήτων του group Vag. Έχει πάρει το μηχανικό σύνολο από την Bentley, τον πίσω άξονα και τα φρένα της Gallardo, το σύστημα ψύξης από το R8 και άλλα πολλά. Απίστευτα γρήγορο, αλλά καθόλου κρατήματα. Λογικό αν σκεφτεί κανείς ότι είναι αυτοκίνητο για εκθέσεις. Ελπίζω να έλυσα την απορία σου.

ευχαριστω.οντως μου λυθηκε η απορια.και με μια συνοψη καταλαβαινω οτι απο μοτερ και καποια αλλα κουκλα και αποτα υπολοιπα πανουκλα.τι να πω ισως να το εβγαλαν για εντυπωσεις οποως ειπε και το παλικαρι πιο πριν επειδη η εκδοση 30 δεν ηταν αρκετη.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά όλα τα αυτοκίνητα του Group έτσι είναι! μοιραζόμαστε ταμπλώ, κινητήρες, κιβώτια και αναρτήσεις, προσθαφαιρούμε κομπρέσσορες και Haldex και να 'σου μια μαμάτη πλήρης γκάμα. ΕΥΓΕ VAG.

Ναι αλλά έπεφτε και καμιά μετατροπή για να ταιριάζει στο κάθε μοντέλο. Εδώ το παίξανε Dr. Frankenstain.

Link to comment
Share on other sites

B) Δες ένα βιντάκι στην πίστα... Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Βρήτε μου εσείς ποιος θα έπαιρνε ένα GOLF με 200.000+¤ και το συζητάμε. Τι να λέμε τώρα; Έκαναν κάτι γιατί βαριόντουσαν και ήθελαν να γιορτάσουν τα 30 χρόνια του μοντέλου, μιας και το edition 30 στάθηκε λίγο. Ένα GTI W12 θα το θυμούνται όλοι.

Αλλά μιας και ο φίλος ρώτησε, επειδή δεν γνωρίζει και ακόμα αν μου φαίνεται αστείο, θα του απαντήσω. Φίλε Μιχάλη, αυτό το μοντέλο είναι projekt car. Τίποτα δεν λειτουργεί πάνω του, εκτός από την μηχανή, το DSG, τα φώτα και τα όργανα. Όλα τα άλλα απλά είναι διακοσμητικά. Το μοντέλο αυτό κατασκευάστηκε από μια μίξη αυτοκινήτων του group Vag. Έχει πάρει το μηχανικό σύνολο από την Bentley, τον πίσω άξονα και τα φρένα της Gallardo, το σύστημα ψύξης από το R8 και άλλα πολλά. Απίστευτα γρήγορο, αλλά καθόλου κρατήματα. Λογικό αν σκεφτεί κανείς ότι είναι αυτοκίνητο για εκθέσεις. Ελπίζω να έλυσα την απορία σου.

TA 30 XRONIA TOU GTI GIORTASTIKAN TO 2006

KAI TO GTI EDIDION 30 EKANE ALLOU PREMIERA KAI GIORTASTIKE OPOS EPREPE

STO GOLF DAY TO 2006 ALLH MIA KALH SYNANTHSH POU EXEI DIMIOURGITHEI APO TO 2005

GIA TOUS PALIOUS TOU FORUM EDW MESA THA THIMOUNTE TO 2005 EIXA FEREI KAI ENA BRABEIO

GIA TO VWCLUB

PERSI TO 2007 H VOLKSWAGEN EFTIAKSE AUTO TO GOLF GTI 650HP

MESA SE 12 MERES KAI TO EFERE STO WOERTHERSSE

GIA NA GIORTASOUME TA 26 XRONIA AUTHS THS SYNANTHSHS

OLOI MAZI EMEIS H TRELAMENOI VWEDAKIDES

AUTH H SYNANTHSH EINAI H MEGALYTERI TOU KOSMOU KATHE XRONO

MAZEUOMASTE 250 XILIADES KOSMOS KAI 60 XILIADES VW CARS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.