Jump to content
michelin

Ring Set για Climatronic

Recommended Posts

ξερει κανεις καποια αντιπροσωπεια στην ελλαδα που να φερνει τους συγκεκριμενους δακτυλιους για τα χειριστηρια του climatronic του jetta 5/golf 5; δεν ειναι ακριβα αλλα αν τα παραγγειλεις απο αμερικη θα πληρωσεις τρελα εξοδα αποστολης. Thanks

post-7640-1202986521_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν βοηθανε σε κατι.

Ειναι απλα διακοσμητικοι.

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του forum.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση εχεις? Γιατι η χαιλαιν [ μιας και η σπορλαιν καταργηθηκε ] τους εχει απο την <μανα>. Αλλα οπως ειπε και ο konstantinos passat , δεν βοηθανε σε κατι, ειναι απλα διακοσμητικοι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Τους χρωμιωμενους δακτυλιους στο climatronic το δικο μου jetta 1.4 tsi hiline δεν τους εχει.Πληροφοριακα και μονο τα jetta βγαιναν sportline κτλ μονο οταν ειχαν η εχουν? τον κινητηρα 1,6 με τα 100 αλογα.Οταν το αγορασα εγω (06/2007)μου ειπαν οτι 1,4 tsi βγαινει μονο hiline.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Τους χρωμιωμενους δακτυλιους στο climatronic το δικο μου jetta 1.4 tsi hiline δεν τους εχει.Πληροφοριακα και μονο τα jetta βγαιναν sportline κτλ μονο οταν ειχαν η εχουν? τον κινητηρα 1,6 με τα 100 αλογα.Οταν το αγορασα εγω (06/2007)μου ειπαν οτι 1,4 tsi βγαινει μονο hiline.

Εβγαιναν και σε sportline τα jetta tsi 140, αλλα δεν ξερω γιατι καταργηθηκαν. Κριμα παντως. Τωρα δεν ειμαι και σιγουρος για τους χρωμιομενους δακτυλιους, αλλα για να το λες ετσι θα'ναι.

Link to comment
Share on other sites

οι δακτύλιοι αυτοί είναι απλά nikel? η βοηθάνε σε κάτι?

οι δακτυλιοι αυτοι ειναι απλα διακοσμητικοι και μπαινουν σε καθε εκδοση jetta ή golf που εχει το climatronic.αν δεν κανω λαθος μπαινουν πανω απο τους υπαρχοντες δακτυλιους και δινουν ενα ωραιο τονο στην κονσολα. τελικα ξερεις κανεις εαν μπορω να τους βρω απο ελλαδα;

Link to comment
Share on other sites

οι δακτυλιοι αυτοι ειναι απλα διακοσμητικοι και μπαινουν σε καθε εκδοση jetta ή golf που εχει το climatronic.αν δεν κανω λαθος μπαινουν πανω απο τους υπαρχοντες δακτυλιους και δινουν ενα ωραιο τονο στην κονσολα. τελικα ξερεις κανεις εαν μπορω να τους βρω απο ελλαδα;

απαντω μονος μου στα προηγουμενα. τσεκαρετε το παρακατω λινκ.ειναι απο αγγλια.

http://www.awesome-gti.co.uk/store/section.php?xSec=164

Link to comment
Share on other sites

Πανευκολη τοποθετηση..κι ενα μωρο ακομα τα καταφερνει tongue.gif ..απλα τα βαζεις πανω απο τα μαμα στρογγυλα χειριστηρια , τα πιεζεις μεσα και αυτο ειναι..Φοβερη αισθηση εχουν οταν γυρνας τα στρογγυλα καμια σχεση με την πλαστικουρα ..Και οπτικα τελεια..Εχω 5 πακετακια (τρια δαχτυλιδια περιεχει το καθε πακετο) προς 30 ευρω το πακετο. Αν ενδιαφερεστε πειτε μου αλλα γρηγορα γιατι θα φυγουν.. :o

Edited by andain
Link to comment
Share on other sites

Πανευκολη τοποθετηση..κι ενα μωρο ακομα τα καταφερνει tongue.gif ..απλα τα βαζεις πανω απο τα μαμα στρογγυλα χειριστηρια , τα πιεζεις μεσα και αυτο ειναι..Φοβερη αισθηση εχουν οταν γυρνας τα στρογγυλα καμια σχεση με την πλαστικουρα ..Και οπτικα τελεια..Εχω 5 πακετακια (τρια δαχτυλιδια περιεχει το καθε πακετο) προς 30 ευρω το πακετο. Αν ενδιαφερεστε πειτε μου αλλα γρηγορα γιατι θα φυγουν.. :D

Θελω εγω 1 set.

Μενω Λαρισα και την επομενη εβδομαδα θα κατεβω στο ATS.

Οπως σε βολευει...καλυτερα στην Αθηνα παντως οταν ερθω! ε?

Link to comment
Share on other sites

Πανευκολη τοποθετηση..κι ενα μωρο ακομα τα καταφερνει tongue.gif ..απλα τα βαζεις πανω απο τα μαμα στρογγυλα χειριστηρια , τα πιεζεις μεσα και αυτο ειναι..Φοβερη αισθηση εχουν οταν γυρνας τα στρογγυλα καμια σχεση με την πλαστικουρα ..Και οπτικα τελεια..Εχω 5 πακετακια (τρια δαχτυλιδια περιεχει το καθε πακετο) προς 30 ευρω το πακετο. Αν ενδιαφερεστε πειτε μου αλλα γρηγορα γιατι θα φυγουν.. :D

Καλημέρα φίλε.

Είμαι από Ξάνθη.Αν μπορείς να τα στείλεις πες λογαριασμό να σου βάλω τα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε.

Είμαι από Ξάνθη.Αν μπορείς να τα στείλεις πες λογαριασμό να σου βάλω τα χρήματα.

φιλαρακο θελω και εγω ενα σετ

πεσμου λογαριασμο τραπεζης η με αντικαταβολη και ειμαστε ενταξη.

raptis_spiros@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακο θελω και εγω ενα σετ

πεσμου λογαριασμο τραπεζης η με αντικαταβολη και ειμαστε ενταξη.

raptis_spiros@hotmail.com

εγω παντως νομιζω οτι ο φίλος που ειχε φερει 5 σετ πρεπει νατα εχει πουλησει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ζητω συγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση, τα σετακια πουληθηκαν σχεδον την ιδια μερα, υπηρχε πολυ μεγαλη ζητηση κατι μαλλον αναμενομενο καθως για τα λεφτα τους αξιζουν και με το παραπανω τον κοπο..Αν εχω καινουριες παρτιδες θα σας ενημερωσω αμεσα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ζητω συγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση, τα σετακια πουληθηκαν σχεδον την ιδια μερα, υπηρχε πολυ μεγαλη ζητηση κατι μαλλον αναμενομενο καθως για τα λεφτα τους αξιζουν και με το παραπανω τον κοπο..Αν εχω καινουριες παρτιδες θα σας ενημερωσω αμεσα..

Νά'σαι καλά φίλε!!!!!

Αλλά αν μπορέσεις και βρεις στείλε μου ένα email ( nes494@yahoo.gr ).

Δημήτρης από Ξάνθη.

Ευχαριστώ!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.