Jump to content
Thanospc

Nερο στα Angel Eyes

Recommended Posts

Έχω τα angel eyes απο το savel trade 5 μηνες σχεδον.Εδω και ενα μήνα εωλεπα το αριστερο φλας μετα απο το πλησιμο να παιρνει νερο ετσι ισα ισα που θαμπονε μεσα το τζαμακι..Σημερα παραεγινε το κακο πηρε και νερα μεσα και ρωτω υπαρχει κανενας τροπος να φτιαχτει αυτο?200 ευρς δεν ηταν λιγα για τα φαναρια..Αυτα πάνε σετ..Πρεπει να αγοράσω άλλα τωρα??

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως,εχουν εγγυηση οποτε μην ανησυχεις.ειμαι σιγουρος οτι τα παιδια εκει θα κανουν οτι ειναι καλυτερο για να μεινεις ευχαριστημενος με την αγορα σου.

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις κρατησει το κουτι της συσκευασιας ή καποιο αλλο χαρτι με τους κωδικους των φαναριων,μεσω του υπολογιστη μπορει να γινει διασταυρωση το ποτε πουληθηκαν οι συγκεκριμενοι κωδικοι και το αν ειναι εντος εγγυησης.οπως και να εχει παντως παρε ενα τηλ στον σαββελο και θα σου πουν τι μπορει να γινει ή περνα κατευθειαν απο εκει.πιστευω θα βρεθει λυση μην απελπιζεσαι αδικα.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κρατήσει το κουτί ρε γαμώτο.Τα πήρα σεμπτέμβριο μήνα τότε που είχα τρακαρει και τα πήγα κατευθείαν στον φαναρτζή μου και μέτα το πήρα το αμάξι μετα απο 2 βδομάδες.Την απόδειξη την είχα κρατήσει το πρώτο τρίμινο αλλά αφού είδα οτί ειναι κομπλέ μετά δεν ξέρω μάλλον την πέταξα..Δεν παίζει να την έχω.Είναι κρίμα ρε γαμώτο γιατί είναι καινούρια και μου είχαν πει ειναι απροβλημάτιστα και δεν 8α μπαίνουν νερά.Αλλιώς να το αποδείξω οτί τα είχα παρει απο κει θα υπάρχει?Ισως να έχουν τα φαναρια κάποιο κωδικό τιποτα άλλο πάνω???

Link to comment
Share on other sites

ρε θανο μην τρελαινεσαι!οντως τα φαναρια δεν βαζουν νερα και αν γινει κατι τετοιο δεν ειναι κατι συχνο αλλα μαλλον σπανιο που ετυχε σε σενα.και σε μενα εβαλαν νερα οταν το αμαξι ηταν ακομα 6 μηνων αλλα το αλλαξα(εγγυηση).πηγαινε απο τον σαβελλο και θα δεις τι θα σου πουν και σε αυτο που λεει ο nikoliss εχει δικιο γιατι τα στοιχεια του πελατη και της αγορας τα κρατανε και για μελλοντικες αγορες αλλα και για το αρχειο τους. ;)

Link to comment
Share on other sites

για ριξε μια ματια μηπως δεν ειναι καλα κουμπομενο κανενα καπακι απο πισω ι κανενα λαστιχακι αναποδα γιρισμενο και τζαμπα τρεχεις....

αλλιος συμφονω με τα παιδια πιγενε εκει και μιλατους θα βρεθι μια λισι.

Link to comment
Share on other sites

φιλε κ σε μενα το ιδι εγινε πηρα για polo gti 6n2 k golf 4 τα2 ζευγαρια μπασανε υγρασια.δεν εχω παρει ακομα τηλ.απο savel trade κ εγω

Link to comment
Share on other sites

Έχω 20.000 χλμ χωρίς καπάκια από πίσω. No water...

γιατί χωρίς καπάκια?

δεν έχουν καπάκια ή εσυ τα έβγαλες?

κ δε καταστράφηκαν οι κρύσταλοι?

@

:)

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι πεδια να είναι έτσι θα τους πάρω αύριο τηλέφωνο να δω τι 8α μου πουν?Λογικα πιστεύω να έχουν εγγυηση.

Εγω νομιζω οτι με λιγο σιλικονη θα την κανεις την δουλεια αφου πρωτα στεγνωσεις το φαναρι. Βεβαια πρεπει να βγει πρωτα οποτε εχει καμποση δουλιτσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
γιατί χωρίς καπάκια?

δεν έχουν καπάκια ή εσυ τα έβγαλες?

κ δε καταστράφηκαν οι κρύσταλοι?

@

:huh:

Δεν τα έχω κουμπώσει όλα. Οι κρύσταλοι γιατί να καταστραφούν?

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα έχω κουμπώσει όλα. Οι κρύσταλοι γιατί να καταστραφούν?

δε ξέρω ακριβώς το γιατί αλλά χαλάνε.

θα σου πω τι συνέβει σε μένα:είχα αλλάξει την λάμπα απ'την πλευρά του οδηγού κ επειδή δεν ήταν πολύ εύκολο να ξανάβάλω το καπάκι λόγο του ότι με εμπόδιζε η μπαταρία κ επειδή βαριόμουν να την βγάλω,έλεγα "σιγά μωρέ,κ τι θα πάθει".

κάποιοι μου είχαν πει ότι θα χαλάσει το φανάρι αλλά εγώ έκανα τον έξυπνο κ τους ρωτούσα "τι θα πάθει κ γιατί να το πάθει" κ διαφορά τέτοια.

τες πα μετά από κανένα τρειμηνο παρατήρησα ότι θόλοςε λίγο ο κρύσταλος κ έβαλα το καπάκι αλλά ήταν ήδη αργά γιατί μετά από 6 μέρες όλοι ο νικελομένοι ανακλαστήρες μαύρισαν.

προσπάθησα να καθαρίσω λίγο την μαυρίλα να δω αν φεύγει έτσι ώστε να μην εγχειρίσω άδικα το φανάρι για καθάρισμα αλλά τπτ.

ήταν για πέταμα κ φυσικά έβαλα ένα καινούργιο.

βέβαια για κακή μου τύχη συμπέρανα ότι τελικά κάποιοι είχαν δίκιο.

@

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Τι να πω, μετά από 2, αν δεν κάνω λάθος, χρόνια, δεν μου έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο.

Link to comment
Share on other sites

πάντως καλό ΘA ήταν να τα βάλεις τα καπάκια.

αλλά αφού χάλασαν μέχρι σήμερα,ΔE θα χαλάσουν πότε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.