Jump to content
icy20

Cup Edition Front Spoiler

Recommended Posts

Εχει κανεις υποψη αν στον μπροστα προφυλακτηρα του cup edition μπαινουν προβολακια χωρις μοντες?Αν δεν κανω λαθος ΟΛΑ τα μοντελα θεωρητικα παιρνουν προβολακια.Αρα πρεπει η VW να εχει καποιο προφυλακτηρα που να εχει υποδοχες για προβολακια.Εχει δει κανεις τιποτα?Το ψαχνω απεγνωσμενα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

θεωρητικα οπως λες προβολακια μπορουν να μπουν.η μαμα παντως σε φωτος που εχω δει,δεν εχει βαλει προβολια στον προφυλακτηρα του cup edition.αρα δεν πρεπει να υπαρχει προφυλακτηρας με ετοιμες τρυπες για προβολια.αν εχεις τον προφυλακτηρα του cup κανε του εσυ 2 τρυπες και βαλε τα φωτα .δεν νομιζω να ειναι ιδιαιτερα δυσκολο,πιο πολυ μαλλον θα παιδευτεις με την συνδεση των καλωδιων με τον διακοπτη.

Link to comment
Share on other sites

Τα φώτα ομίχλης έχουν και κάτι βάσεις να τα κρατάνε, δέν είναι τόσο απλο.... κάνε τρύπες και βάλτα..... αυτά γίνονται μόνο στο pimp my ride....

Γαματο το pimp my ride. Παντος χωρις να ξερω φανταζομαι οτι θα αγοραζεις δυο αλλα σιτακια για αριστερα και δεξια που θα εχουν τις τρυπες με τις υποδοχες ετοιμες για να βαλεις τα προβολακια.

Link to comment
Share on other sites

Στον προφυλακτήρα του CUP δεν μπαίνουν μαμά προβολάκια γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει CUP με προβολάκια.

Η μόνη μόντα που μπορώ να σκευτώ είναι τα προβολάκια και τις βάσεις τους από το καινούριο BIZA που μπορεί με λίγη προσπάθεια και λίγη καλή θέληση να μπούν (οι σίτες στα προβολάκια του IBIZA εχουν σχεδόν το ίδιο μέγεθος και σχήμα με του CUP)

¶σχετο αν έχεις προφυλακτήρα CUP edition τί να τα κάνεις τα προβόλια ρε!!! Να το χαλάσεις προσπαθείς???

Link to comment
Share on other sites

Ναι νικο ειναι ωραιο αλλα τι θα τα κανω?Θα τα ξηλωσω αφου τα εχω?το θεωρω πολυ ακυρο...Το θεμα ειναι ομως πως το εβαλε ο φιλος.Στο site εκει ειναι ολοι γερμανοι αν γραψω θα μου απαντησουνε?

Edited by icy20
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε

post-4379-1203820359_thumb.jpg

Αλλά θεωρώ ότι είναι πιό ωραίο χωρίς τα προβολάκια.

αυτο ακριβως εννοω οπως το εβαλε ο metal,τρυπημα στη σιτα του προφυλακτηρα οχι πανω στον προφυλακτηρα.

το pimp my ride τι ειναι ωρε παλικαρια;

Link to comment
Share on other sites

λοιπον.4 κατοσταρικα και κατι περιπου εχει το σποιλερ με τις σιτες του και τις βασεις αλλα χωρις τη μασκα που δεν την χρειαζομαι κιολας...Πωπω με επρηξαν κιολας οτι και καλα με δικη μου ευθυνη και δεν ξερουμε αν μπαινει κτλ. Καλα το ιδιο αμαξι ειναι γιατι να μην μπαινει! tongue.gif

PS Sorry ξεχασα να κανω edit το προηγουμενο ποστ και εκανα νεο!Αν εχει καποιος την καλοσυνη να τα κανει merge...

Edited by icy20
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ακριβως ιδια κωστα...Η γριλια εννοω οτι ειναι ιδια με το σημα...οταν λες εσυ μασκα τι εννοεις?

Λοιπον απο αντιπροσωπεια μου ειπαν ΜΟΝΟ 400 ευρω για βαψιμο και τοποθετηση!Δηλαδη οσο ειχε ολος ο προφυλακτηρας!Αν το παω στο δημο λετε να ειμαι οκ?400 ευρω ειναι υπερβολικα πολλα!

Edited by icy20
Link to comment
Share on other sites

Ναι απεξω προφανως.Αφου δεν υπαρχει ελλαδα...

ΥΓ Κανονιστε να γεμισουμε look cup edition!Θα τα παρω tongue.gif Κανω κατι για να ειμαι διαφορετικος απο τους αλλους και θα γινουμε παλι ολοι ιδιοι tongue.gif

Edited by icy20
Link to comment
Share on other sites

Α λεω και εγω...Ευχαριστω παντως...Ειμαι τοσο ασχετος η βλακας εγω που δεν μπορω να βγαλω ακρη με το ετκα?εχει απειρα πραγματα μαζεμενα και δεν βγαζω ακρη...

Link to comment
Share on other sites

Ναι απεξω προφανως.Αφου δεν υπαρχει ελλαδα...

ΥΓ Κανονιστε να γεμισουμε look cup edition!Θα τα παρω tongue.gif Κανω κατι για να ειμαι διαφορετικος απο τους αλλους και θα γινουμε παλι ολοι ιδιοι tongue.gif

Αφού κάθεσαι και τα γράφεις εδώ τί περιμένεις? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Απο που μπορουμε να βρουμε τον μπροστα προφυλακτηρα του cup edition και ποσο?Εχω αρχισει και το σκεφτομαι γιατι το νεο intercooler δυσκολα θα χωρεσει σε αυτον που εχω τωρα

Link to comment
Share on other sites

Μην το σκεφτεσαι ετσι.Ακριβως τους ιδιους χωρους δινει για i/c του cup...Για του cupra πρεπει να το φας λιγο ...Αν θελεις να βαλεις ακομα μεγαλυτερο απο του cupra i/c τοτε σκεψου για κατι custom.Not cup spoiler :( I speak from experience tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξεχνας οτι ημουνα ο πρωτος μανιακος που εβαλε το fmic του cupra πριν απο πολλους μηνες,και το μονο που εχω φαει ειναι ο προφυλακτηρας απο μεσα.Φυσικα και δε μιλαω για του cupra αλλα για κατι μεγαλυτερο,του cupra δεν κανει ουτε για ζητω στο setup μου.Μαλλον θα αναγκαστω να φαω την τραβερσα και να παω σε κατι χειροποιητο..Ειδωμεν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.