Jump to content
Caddyman

Το Vwclub.gr σε γνωστά περιοδικά βελτιώσεων!

Recommended Posts

Στο τεύχος δεκεμβρίου 04 του max power υπήρχε αναφορά για το vwclub! Μόλις το είδα χάρηκα πααρα πολύ γιατι μας δίνεται η δυνατότητα να γίνουμε περισσότερο γνωστοί και να μεγαλώσει η παρέα!!! Όμως είχε screenshot απο το παλιό site....

Και ενα δεύτερο, στο τευχος ιανουαρίου του burn out στο dvd speed addicts II στο

section απο την Κρήτη είδα το υππππππππππππεεεεεεεεεεεεεροχο trunk του φίλου μας του decibel, με τα neon και τους πυκνωτες στα 14v!!!!! Οπώς επίσης είδα στο beach cruisin που εκανε ο tolias edition ενα φοβερο 6n2 και ενα φιδισιο lupo...Προεδρε που ήσουνα εσυ? Ε???? κάνε κανά κονέ τουλαχιστον...τέτοια τούμπανα και να μην είναι στο club? Ακομα θα δείτε καποια Κοζανιτικα polo, ενα απο αυτά είναι τουρμπισιο (176ps) και έχει παρουσιαστεί κιολας σε περιοδικά.

Edited by Caddyman
Link to comment
Share on other sites

Οπώς επίσης είδα στο beach cruisin που εκανε ο tolias edition ενα φοβερο 6n2 και ενα φιδισιο lupo...Προεδρε που ήσουνα εσυ? Ε???? κάνε κανά κονέ τουλαχιστον...τέτοια τούμπανα και να μην είναι στο club?

και τα 2 cars τα ξέρω από τον Αντώνη, όσο για το που ήμουν εγώ τότε... άμα σου πω ότι εκείνη την ημέρα δεν κατάφερα να ξυπνήσω για να πάω... (με είχε καλέσει ο Αντώνης -Τόλιας- τότε... :) )

Link to comment
Share on other sites

Α ρε πρόεδρε μια ζωή στον ύπνο σε πιάνουνε..... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif .......Που θα πάει αυτό????

όσο για την αναφορά του MAX POWER τα συγχαρητήρια ανήκουν σε ένα δικό μας μέλος τον nt7561(αν το θυμάμαι καλά το nick του) από την κρήτη που είχε ένα φίλο συντάκτη μέσα και του είπε να προωθήσει το θέμα και μιας και αυτός δεν είχε στα χέρια του φώτο μπήκε και έβαλε την αρχική μας σελίδα...Και όλο αυτό το πα όχι για να θείξω τον φίλτατο κώστα (doggy) ότι δεν κάνει τπτ μιας και ξέρει τί πιστεύω γι αυτόν αλλά για να δείτε ότι όλοι μας θα πρέπει να δραστηριοποιηθούμε για την όλο και μεγαλύτερη ανταπόκριση που θα πρέιε να χει το VWCLUB.GR σε όλη την ΕΛΛΑΔΑ και όχι μόνο ...

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA AUTA OLA POU GRAFOUN TA PERIODIKA AN EINAI DYNATON NA TA BAZOUME KAI MESA STO CLUB NA TA BLEPOUME OLOI GIATI UPARXOUN KAI MELOI EKTOS ELLADA PX EGO O MELTEMIE KAI O WASSUP

Και ο Duke A KAI O TRC(THEOS) KAI DEN XERO KAI POIOS ALLOS

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

το πηρα το car evoloution αλλα εχει μονο του γρηγορη κ του θοδωρη δεν ειδα αλλων ειχαν παει κ αλλοι στη φωτογραφηση?

Link to comment
Share on other sites

Guest nt7561
Α ρε πρόεδρε μια ζωή στον ύπνο σε πιάνουνε..... tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif .......Που θα πάει αυτό????

όσο για την αναφορά του MAX POWER τα συγχαρητήρια ανήκουν σε ένα δικό μας μέλος τον nt7561(αν το θυμάμαι καλά το nick του) από την κρήτη που είχε ένα φίλο συντάκτη μέσα και του είπε να προωθήσει το θέμα και μιας και αυτός δεν είχε στα χέρια του φώτο μπήκε και έβαλε την αρχική μας σελίδα...Και όλο αυτό το πα όχι για να θείξω τον φίλτατο κώστα (doggy) ότι δεν κάνει τπτ μιας και ξέρει τί πιστεύω γι αυτόν αλλά για  να δείτε ότι όλοι μας θα πρέπει να δραστηριοποιηθούμε για την όλο και μεγαλύτερη ανταπόκριση που θα πρέιε να χει το VWCLUB.GR σε όλη την ΕΛΛΑΔΑ και όχι μόνο ...

Γιαννάκη σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!! :huh: Δεν έκανα και τίποτα σπουδαίο. Είναι ένα μικρό λιθαράκι σε αυτά που έχουν κάνει άλλοι (μεταξύ αυτών και εσύ), για το club. Πολύ απλά γουστάρω την όλη φάση και ότι μπορώ να κάνω για να φανεί το club, θα το κάνω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Στο FasteR,τέυχος Μαρτίου είναι το golfV του panosgolf5 με τετρασέλιδη παρουσίαση about ICE.

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA AUTA OLA POU GRAFOUN TA PERIODIKA AN EINAI DYNATON NA TA BAZOUME KAI MESA STO CLUB NA TA BLEPOUME OLOI GIATI UPARXOUN KAI MELOI EKTOS ELLADA PX EGO O MELTEMIE KAI O WASSUP

Και ο Duke A KAI O TRC(THEOS) KAI DEN XERO KAI POIOS ALLOS

Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε Μαρίνο πρέπι να φτιαχτεί ενα topic που να έχει αποκόματα των περιοδικών που αφορούν το VWclub. Προτεινέ το στην βελτίωση του FORUM.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΥΠΕΡΟΧΟΙ........

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΝΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΠΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕΡΙΑ......

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΦΗΜΙΖΟΥΜΕ ΤΟ VWCLUB ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ.....

ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ.....

(όσο για τα μέλη που λέει ενεργά εννοεί αυτά που έρχονται στις συναντήσεις....βέβαια 100 ήθελε να πει αλλά στην αρχή αυτό το 70 γράφτηκε κατά λάθος θέλω να πιστεύω....όσο για τα εγγεγραμένα που λέει 630 τόσα είναι οπότε οκ....)

(τα κεφαλαία είναι από την χαρά μου....συγχωρέστε με....)

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ελα ελα μολις αγοραστηκε κ απο μενα!!!!οεοεοεοεοε vw club power ενα μεγαλο μπραβο σε ολους!!!

βασικα απο οτι διαβασα στην αρχη λεει για 70 ενεργα μελη κ μετα 100

καλα δε ξερουν οτι κοντευουμε 800??

Link to comment
Share on other sites

Αυριο πρωι πρωι θα το παρω και εγω να μας καμαρωσω................Faster ειπατε οτι λεγεται? tongue.gif

Επισης στο νεο Drive (Τευχος 102, Απριλιος 2005) στην σελιδα 64 εχει μια μικρη αναφορα για το club και την εκδρομη μας στο Βολο καθως και τα meetings σε Θεσσαλονικη και Κρητη που ακολουθησαν. Το αρθρακι συνοδευεται απο αυτη την φωτογραφια μας. :thumbsup:

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα το FASTER. Είμαστε υπέροχοι. Έκανα scan όλες τις σελίδες (4 στο σύνολο) αλλά δεν μπορώ να τις ανεβάσω γιατί είναι 11,3 MB ή σελίδα. Κάπου 45 ΜΒ. Θα μιλήσω μήπως μπορεί να κάνει κάτι ο πρόεδρος αλλιώς όποιος θέλει να του τις στείλω σε e-mail. Ας μου το στείλει σε ΡΜ.

Link to comment
Share on other sites

και εγω το πηρα το μεσημερι. δειχνουμε ωραιωτεροι απο οτι ειμαστε. tongue.gif:(:blush::D φοβερη η φωτο με την κοκκινομαλλα που παταει το τριο στουντζες ενω μαγνητοσκοπει το αργο και επωδυνο τελος τους.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι μόνο η αρχή όπως λέει και μέσα... Θέληση να υπάρχει και όλα γίνονται, και πάνω από όλα η παρέα. (Έσκισε η φωτόγραφηση στο 2σέλιδο)

Υ.Γ. Μα πιο είναι το μυστικό της επιτυχίας του VW Club;

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και εγω σημερα το πρωι και το απολαυσα παρεα με τον ηλιο, τη θεα και τον καφε μου. Σκισαμε! Και εις ανωτερα σε ολους μας και μπραβο σε οσους ηρθαν. Οοοοοοοολεεεεεεεεε!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.