Jump to content
Caddyman

Το Vwclub.gr σε γνωστά περιοδικά βελτιώσεων!

Recommended Posts

Guest super sayian
Τελικα τι εχει γινει με τις φωτογραφιες απο το FASTER ?

Ποτε θα τις δουμε στο forum?

χρηστο οι φωτογραφιες που ειχαμε βγαλει εμεις τοτε στου φαστερ τη φωτογραφιση υπαρχουν

εννοεις μηπως τις συγκεκριμενες που εβαλε μεσα το περιοδικο?

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Αν διαβάσετε τους όρους ενός περιοδικού, λένε ότι απογορεύεται η ανατύπωση-δημοσίευση ολόκληρου ή μέρους του εντύπου. Οπότε μάλλον δεν πρέπει να τις ανεβάσουμε. :(

Link to comment
Share on other sites

Στο νεο Furious (τευχος 2) υπαρχει ολοσελιδο αρθρο για το vag meeting και εχει τις φατσες μας και τα τουτου μας.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Το είδα... εγώ κλασικά λείπω, όλο τα ίδια βλυζματα φαίνονται!

what is exactly βλυζματα? :mellow::unsure:

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ CDROM ME ΟΛΕΣ TIΣ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ FASTER !!!

ΥΠΟΜΟΝΗ !!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες να πω ενα μεγάλο μπράβο στα μέλη που πήγαν στο car wash του BURN OUT!!!!! Κρατώ στα χέρια μου το τεύχος ιουλίου και μπορώ να πω οτι σας καναν γ@μ@το πλύσιμο τα κοριτσα.....

Υ.Γ Polakias εισαι κ@υλα tongue.gif

Υ.Γ1 Μπράβο στο παληκαρι με το κοκκινο 6Ν2, το γουσταρε και η γκόμενα!!!!

Υ.Γ2 Πάρτε το περιοδικό να θαυμάσετε....εχει και τα τουτου με τους ιδιοκτήτες φωτο :D

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να τις σκανάρουμε! Χμ! Θα δούμε τι θα κάνουμε! Καλά ε? Δεν είμαι θεός στη photo??? χαχαχα! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Και βέβαια στο τεύχος Αυγούστου του MAX POWER δεν λοίπουν τα μέλη του VW club μας...

Ρε παιδιά και μια ερώτηση...ποιάνου είναι το ασημί 4άρι που έχει παρουσίαση ICE στο ίδιο τεύχος?Αυτό με την αερογραφία Rockford και τις LSD...δεν το έχω δει ποτέ σε meeting...

Και βέβαια είχαμε και photos του club απο την εκδρομή στο Ξυλόκαστρο στο Faster Ιουλίου

Link to comment
Share on other sites

basika δεν ανεβαζεται γενικα οσα μελη εχουν κανει φωτογραφηση τις σελιδες να δουμε τι λενε?

Είναι μεγάλες. Είναι περίπου 12 ΜΒ η κάθε φωτογραφία. Δεν γίνεται να ανέβουν στο forum :huh:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και πήρα και εγώ το BURN OUT !!!

'Εχει την ομαδική foto που είναι όλα τα λεφτά !

Και έχει και τον δικό μου τον κουβά σε ξεχωριστή foto, με την τύπισα πάνω!

Επίσης έχει και το τουμπανιασμένο μπλε Golfaki, πάλι σε ξεχωριστή foto !

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ....Στα τεύχη Νοεμβρίου των περιοιδικών BURN OUT,FASTER,SPEED RACER στάνταρ θα υπάρχει μία φωτογραφία από την έκθεση.....έστω μία για να μην πω ολόκληρο αφιέρωμα

Link to comment
Share on other sites

doumasj πάρε μου ένα από το καθένα για να το έχω ενθήμιο μιας και θα λείπω Κύπρο και μου τα δίνεις 2/12!

Link to comment
Share on other sites

ωχχχχχχχ και δεν έχω φράγκο τώρα θα με βάλει και μέσα ο πρόεδρος.....

Φαντάζεσαι να πάω σε ένα περίπτερο και να πάρω 3 περιοδικά εις διπλούν????Σίγουρα θα με περάσει για ψυχάκια ο περιπτεράς.....

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ναι λες κ δε θα σε ξερει ο περιπτερας σου!δε βλεπει οτι παιρνεις ολα τα πορνο καθε μηνα τα περιοδικα εις διπλουν θα τον ξαφνιασουν....

Link to comment
Share on other sites

ναι λες κ δε θα σε ξερει ο περιπτερας σου!δε βλεπει οτι παιρνεις ολα τα πορνο καθε μηνα τα περιοδικα εις διπλουν θα τον ξαφνιασουν....

χαχαχαχα τι ειπες παλι ρε εγραψες :D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest Bassakos
ναι λες κ δε θα σε ξερει ο περιπτερας σου!δε βλεπει οτι παιρνεις ολα τα πορνο καθε μηνα τα περιοδικα εις διπλουν θα τον ξαφνιασουν....

δεν μας τα εχεις πει αυτα Γιαννη παιδι μου! tongue.gif

ντροπη! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.