Jump to content
Guest TeoGolfV

Φθηνοτερη 100αρα!

Recommended Posts

Εγώ πάντως στο ποδύλατο δεν βάζω τπτ!!!

Στην διαφήμιση της BP ο Ρένος Χαραλαμπίδης βάζει 20 Ευρώ βενζίνη στο ποδήλατο! Ο βενζινάς έχει τις αντιρήσεις του αλλά μετά καταλαβαίνει... :cry:

Εγώ είδα ότι στη Γαλατσίου την έχουν την Shell V-Power Racing 1,089 και 1,090. Έπεσε η τιμή της γενικά ή την κατέβασε ένας και ακολούθησαν οι άλλοι λόγω ανταγωνισμού;

Επίσης η Racing είναι η μόνη που δεν προέρχεται από τα Ελληνικά Διυληστήρια Ασπροπύργου αλλά έρχεται αυτούσια απ'έξω.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

ΟΙ ΕΛΕΓΧΟΙ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ>>>>>

αυτο εγω δε το πιστευω...οι μεγαλες εταιρειες ειναι και σοβαρες και δεν διακινδυνευουν το ονομα τους για να κερδιζουν οι βενζινοπωλες (κ οχι αυτες) κι ετσι δεν επιτρεπουν τετοια φαινομενα για το δικο τους καλο...και κανουν! ελεγχους στα μαγαζια τους

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
Στην διαφήμιση της BP ο Ρένος Χαραλαμπίδης βάζει 20 Ευρώ βενζίνη στο ποδήλατο! Ο βενζινάς έχει τις αντιρήσεις του αλλά μετά καταλαβαίνει...  :D

Εγώ είδα ότι στη Γαλατσίου την έχουν την Shell V-Power Racing 1,089 και 1,090. Έπεσε η τιμή της γενικά ή την κατέβασε ένας και ακολούθησαν οι άλλοι λόγω ανταγωνισμού;

Επίσης η Racing είναι η μόνη που δεν προέρχεται από τα Ελληνικά Διυληστήρια Ασπροπύργου αλλά έρχεται αυτούσια απ'έξω.

Κατάλαβες γιατί το ποδήλατό μου πάει μαλλιά κουβάρια?! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TeoGolfV
Στην διαφήμιση της BP ο Ρένος Χαραλαμπίδης βάζει 20 Ευρώ βενζίνη στο ποδήλατο! Ο βενζινάς έχει τις αντιρήσεις του αλλά μετά καταλαβαίνει...  :D

Εγώ είδα ότι στη Γαλατσίου την έχουν την Shell V-Power Racing 1,089 και 1,090. Έπεσε η τιμή της γενικά ή την κατέβασε ένας και ακολούθησαν οι άλλοι λόγω ανταγωνισμού;

Επίσης η Racing είναι η μόνη που δεν προέρχεται από τα Ελληνικά Διυληστήρια Ασπροπύργου αλλά έρχεται αυτούσια απ'έξω.

H V power racing είναι η εκατοσταρα που βαζουν όλοι με την διαφορά ότι πάνω στο βυτίο ρίχνουν ένα πρόσθετο...αΥΤΌ ΠΡΟς ΕΝΗΜΈΡΩΣΗ ΣΑς...ΣΙΓ¶ ΜΗΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΕΥΘΕΊΑΣ ΑΠΟ ΈΞΩ...ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΑΣ ΤΑ ΒΓΑΖΕΤΕ Ή ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΤΕ ΤΟ ΑΚΡΙΒΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ....σΤΟ SITE TOY http://www.ypan.gr έχει τις black lists των πρατηρίων..γενικά καλό είναι να αποφεύγουμε πρατήρια που δεν έχουν καταναλώσεις μεγάλες...καθώς και να βάζουμε super unleaded σε νησιά...(συνήθως είναι απλή)

Link to comment
Share on other sites

Ευτηχως μεχρι σημερα δεν εχω βαλει σε κανενα απο αυτους και να σκεφτεις ειναι αρκετα απο αυτα κοντα μου μια φορα SE BP δεν προλαβα να βαλω γιατι εκλεισε χεεχε κολοφαρδος ειμουν!

Link to comment
Share on other sites

μια και το ανασυρατε απο τα αδυτα εγω την βαζω στην καβαλα σε ελιν ( το πιο φθηνο που εχω βρει) 1,12. Δεν ξερω αν ειναι κανονικη κατοσταρα η σχεδον κατοσταρα αλλα 3 μηνες ποτε δεν ειχα προβλημα στο αμαξι..

Link to comment
Share on other sites

εχετε παρατηρησει διαφορα στην αποδοση μεταξυ 95αρας και 100αρας?

εχουμε παρατηρησει αλλα υπαρχει αλλου θεμα για την συζητηση αυτη...αν ψαξεις θα το βρεις...

ας μεινουμε στο θεμα μας για την τιμη της 100αρας....

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το πετρελαιο ξεφυγε εντελως :angry: μηπως ξερει κανεις απο πευκη και πανω να μου πει για φθηνοτερη κατοσταρα βενζινη :huh: . Οχι τιποτα αλλο αλλα κοντευω να κανω πλουσια τα βενζιναδικα new_grrrr.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

Αvin στην καλογρέζα με 1.26...

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :thumbsup::lol::lol: σωζεις ζωες :huh::angry:

Link to comment
Share on other sites

ν.σμυρνη ελ. βενιζελου [κοντα στα στοκαδικα] self servise 1.33 bp 100

Link to comment
Share on other sites

1.17 στο ρεντι .οπως ερχεσαι απο εθνικης λαμιας στην εξοδο.νομιζω ειναι egean..δεν θυμαμαι αλλα την τιμη την προσεξα για 100ς παντα και αν περασετε θα δειτε και αλλα πραγματακια που θα σας αφησουν αφωνους στις τιμη

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

1.17 στο ρεντι .οπως ερχεσαι απο εθνικης λαμιας στην εξοδο.νομιζω ειναι egean..δεν θυμαμαι αλλα την τιμη την προσεξα για 100ς παντα και αν περασετε θα δειτε και αλλα πραγματακια που θα σας αφησουν αφωνους στις τιμη

Αν εννοεις αυτη που ειναι στην πειραιως στο υψος του ρεντη οντως ειναι φθηνος :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

1,13€ Ε.Π. στην λεωφορο Αγ. Βαρβάρας στο Π.Φάληρο

πριν την εκκλησια προσοχη μονο στην αντλια...

Link to comment
Share on other sites

quote name='G.P.' date='21/01/2008, 10:00 ' post='219737']

1,13€ Ε.Π. στην λεωφορο Αγ. Βαρβάρας στο Π.Φάληρο

πριν την εκκλησια προσοχη μονο στην αντλια...

Να σε ρωτησω Γιώργο ειναι καλό βενζιναδικο αυτό :lol: ? Ειναι κοντά σχετικά αλλα δεν το ξέρω. Και καλά γιατι να την προσέξουμε την Αντλιά καλέ,εμείς θα βάλουμε με τα χεράκια μας? ΟΧΙ. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.