Jump to content
Guest TeoGolfV

Φθηνοτερη 100αρα!

Recommended Posts

αααα καταλαβα...γι αυτο σε φευγω στο χιλιομετρο...

βαλε καμια σωστη βενζινη!!!

Tην αλλη φορα θα βαλω τα σωστα προσθετα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest nionios-gorilaki
Tην αλλη φορα θα βαλω τα σωστα προσθετα tongue.gif

τασο εχω ενα της nos με καθαρη ουσια μεσα,αεριο ξερεις

το βαζεις και τον αφηνεις τον γιαννη 10km πισω :D :D :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω Γιώργο ειναι καλό βενζιναδικο αυτό :unsure: ? Ειναι κοντά σχετικά αλλα δεν το ξέρω. Και καλά γιατι να την προσέξουμε την Αντλιά καλέ,εμείς θα βάλουμε με τα χεράκια μας? ΟΧΙ. tongue.gif

Απλα εαν σου βαλει κανενας εγχρωμος μπορει και καλα να μη την βλεπει

<<σωστα>> και να μη στη σταματησει στο σωστο ποσό, αυτο το εχει

αναφερει και ο nikolakis που μενει κοντα μου......

Link to comment
Share on other sites

1.139 το πρωι στη REVOIL στο Μαρουσι πιο διπλα απο το δημαρχειο Αμαρουσιου.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

ΠΗΓΑ ξανα στο αεγεαν στο ρεντι που ειπα πιο πανω και το φουλαρα απο περιεργεια με εντελως αδειο ντεποζιτο .πηρε 52 λιτρα με 58.5 ευρο τα ιδια και σε αλλα αντιστοιχης τιμης καπου 1.17

Link to comment
Share on other sites

1,11 έχει η 100στάρα και συνεχίζουν να έχουν την ίδια τιμή όλα αυτά τα πρατήρια μέχρι και χθες που έβαλα. Είναι περίπου 10 πρατήρια σε 2 χλμ συνολικά οπότε προφανώς έχουν "κανονίσει" τις τιμές αυτές.

Link to comment
Share on other sites

1,11 έχει η 100στάρα και συνεχίζουν να έχουν την ίδια τιμή όλα αυτά τα πρατήρια μέχρι και χθες που έβαλα. Είναι περίπου 10 πρατήρια σε 2 χλμ συνολικά οπότε προφανώς έχουν "κανονίσει" τις τιμές αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Μολις στριψετε απο την Κατεχακη για να βγειτε δεξια στην Μεσογειον 1,10 η 100αρα στην AVIN.

Link to comment
Share on other sites

Μολις στριψετε απο την Κατεχακη για να βγειτε δεξια στην Μεσογειον 1,10 η 100αρα στην AVIN.

Παναγιώτη για μαθε στα νότια για καλή και φθηνή 100αρα!!! Που να τρέχω στην Κατεχάκη και στη Μεσογειών!!

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη για μαθε στα νότια για καλή και φθηνή 100αρα!!! Που να τρέχω στην Κατεχάκη και στη Μεσογειών!!

θα κοιταξω και θα σου πω μιας και μου μενεις παραλιακως. ;):unsure:

Link to comment
Share on other sites

στη εισοδο του ρεντι egean 1.14 η 100αρα....και κανενα προβλημα μεχρι στιγμης

Link to comment
Share on other sites

ΒΡ στη Λ. Μαραθώνος απέναντι από τα carefour στο 1 ευρω. Πάντα είναι το φθηνότερο από όλα τα άλλα που έχω βλέπω. Βέβαια δεν κάνει τπτ δώρα όπως κάνουν οι άλλες ΒΡ (πιάτα, μαχαιροπήρουνα κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Guest basilis81

Σχεδον ολη η οδος Κλεισθενους στο Γερακα αττικης ειναι αρκετα φθηνη.0,965 την εβαλα τη Μ.Παρασκευη σε ΕΚΟ,100 αρα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Σχεδον ολη η οδος Κλεισθενους στο Γερακα αττικης ειναι αρκετα φθηνη.0,965 την εβαλα τη Μ.Παρασκευη σε ΕΚΟ,100 αρα παντα.

Εχει 2 πρατηρια με αυτες τις πολυ καλες τιμες, ενα της ΕΚΟ οπως ανεβαινουμε απο Σταυρο για Βρηλισσια αριστερα και ενα της Dracoil στην ιδια κατευθυνση δεξια πριν την γεφυρα της Α.Ο

Η βενζινη παντως που βαζω στην Dracoil ειναι super στην αποδοση..........

Προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος αρκετο καιρο τωρα με το συγκεκριμενο πρατηριο !!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω... Διάβαζα το τόπικ από την αρχή! Αλήθεια υπήρχε 100άρα με 90 cents;;;!!! Τι εποχές και αυτές! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Πωπω... Διάβαζα το τόπικ από την αρχή! Αλήθεια υπήρχε 100άρα με 90 cents;;;!!! Τι εποχές και αυτές! :)

χααχαχαχαχαχ οντως τι καλυτερο τοτε.. που να χαρεις τωρα ετσι οπως τα εχουν κανει.. θελεις 90 ευρω για να γεμισεις κατοσταρα σε γκολφ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.