Jump to content
BILL_EOS

Ο ποιο γρήγορος τρόπος για πρωϊνό ξύπνημα!

Recommended Posts

Ο ποιο συντομος τρόπος για να ξυπνάς το πρωι πριν πασ στη δουλειά σου......σπασμένος ο αριστερός καθρέπτης!!!!!

new_grrrr.gif

Χωρίς να έχει καμιά άλλη γούβα η οτιδήποτε! Μάλλον κάποιοι το έκαναν για "χαβαλέ".. rocket.gif

post-6535-1204177211_thumb.jpgpost-6535-1204177222_thumb.jpgpost-6535-1204177245_thumb.jpg

Για ενημέρωση θα κάνω post το κόστος αντικατάστασης του καθρέπτη (είναι ηλεκτρικά αναδιπλούμενος & θερμαινόμενος)

Ελπίζω να μην συμβεί σε κάποιον άλλον!

Καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites

Ο ποιο συντομος τρόπος για να ξυπνάς το πρωι πριν πασ στη δουλειά σου......σπασμένος ο αριστερός καθρέπτης!!!!!

new_grrrr.gif

Χωρίς να έχει καμιά άλλη γούβα η οτιδήποτε! Μάλλον κάποιοι το έκαναν για "χαβαλέ".. rocket.gif

post-6535-1204177211_thumb.jpgpost-6535-1204177222_thumb.jpgpost-6535-1204177245_thumb.jpg

Για ενημέρωση θα κάνω post το κόστος αντικατάστασης του καθρέπτη (είναι ηλεκτρικά αναδιπλούμενος & θερμαινόμενος)

Ελπίζω να μην συμβεί σε κάποιον άλλον!

Καλημέρες!

Εαν ήταν σκόπιμο ευτυχώς που έμειναν μόνο εκεί..μακάρι να μην σου ξανασυμβεί τίποτα άλλο..

Link to comment
Share on other sites

Aν τον είχα στα χέρια μου αυτόν που θα ΣΚΕΦΤΟΤΑΝΕ μόνο να κάνει κάτι τέτοιο..... 163.pnglatigo.png

Τελικά η μ@μ@κί@ σε αυτή τη χώρα είναι πέρα από κάθε φαντασία.... frown.gif

Λυπάμαι πολύ φίλε μου, εύχομαι (κάπως!) να βρείς μια μέρα τον μπάσταρδο που το έκανε και να μή σου ξανασυμβεί ποτέ τίποτα τέτοιο ή χειρότερο. Τουλάχιστον να χαίρεσαι που δεν έπαθε κάτι άλλο το tootoo σου... :o

Link to comment
Share on other sites

Κόστος αντικατάστασης καθρέπτη (ηλεκτρικά ναδιπλούμενος & θερμ)

Βάση με μηχανισμό ¤240

Καθρέπτης ¤50

Καπάκι ¤45

Εργασία ¤55

Σύνολο περί τα ¤390 όλο το σετ.

Στην δική μου περίπτωση ¤295...αντε και σε καλη μου μεριά!

Link to comment
Share on other sites

Ασε εγω παραλιγο να πιασω μια απο το μαλλι fire.gifnew_grrrr.gifnew_grrrr.gif γιατι περασε με φορα με το αμαξι της και εκτος οτι μου μαζεψε τον καθρεφτη μου - μαζεψε και τον δικο της - δεν καταλαβε τιιιιιιιιιιιιιιιιποτα και συνεχισε την πορεια της, ετσι απλα. Καλα ολοκληρο γκουπ δεν καταλαβε τιποτα μα τιποτα? Δλδ αν παταγε κανα ανθρωπο θα τον αφηνε στον τοπο και στον δρομο επανω? worthy.gifworthy.gifworthy.gif Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κόστος αντικατάστασης καθρέπτη (ηλεκτρικά ναδιπλούμενος & θερμ)

Βάση με μηχανισμό ¤240

Καθρέπτης ¤50

Καπάκι ¤45

Εργασία ¤55

Σύνολο περί τα ¤390 όλο το σετ.

Στην δική μου περίπτωση ¤295...αντε και σε καλη μου μεριά!

Τί να πώ γ@μώτη μου... Τις μ@λακίες του κάθε βλάκα τις πληρώνει ο άλλος... fire.gif

Μου είχαν σπάσει και μενα τον καθρέφτη στο Clio πρίν 5-6 μήνες. Σε καταλαβαίνω απόλυτα πόσο εκνευρισμένος είσαι...( Πόσο περισσότερο που πλήρωσες και τα 3-πλάσια από αυτά που πλήρωσα εγώ τότε... )

Τί να πώ.... :lol:

Όσο για κάποιες γυναίκες οδηγούς δε χρειάζεται να πούμε πολλά ρε Σβούρα... Μια βόλτα από το Youtube και βλέπεις τα απίστευτα. knife.gif

Edited by Dimitris_Xalkida
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.