Jump to content
ankouts

Το καλύτερο After Maket Dvd/tv/gps Player της αγοράς

Recommended Posts

Καπου τις αναφερει αλλα ειναι 2πλασια τιμη απο το εξωτερικο + ΦΠΑ!!!

Ναι έχεις δίκιο μόλις τις είδα, 950¤ + το φπα χωρίς + εγκατάσταση. Τσουχτερή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο μόλις τις είδα, 950¤ + το φπα χωρίς + εγκατάσταση. Τσουχτερή τιμή.

Οχι βεβαια 950 όλα μαζί ( με όλα τα παρελκόμενα tv antenna, sd card 2gb ,destinator 7 & MAPS κτλ κτλ)το πακέτο

+ ειδική έκπτωση για τα μελη φιλους ( 5-10% ,δηλ.50-100 ευρώ)

+ ειδική τιμή για εγκατασταση

+ εγγυηση 1 έτους εδώ με αντικατασταση...

για περισσότερα mail

:angry2:

Edited by Skorpios
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν αναφέρονται πουθενά τιμές B)

Αναφερονται τα πάντα παιδιά ( το site ανανεώνεται συνεχώς και λογικό είναι να υπάρχουν αρκετά λαθη ακόμη ..) -_-

http://www.car-gps.gr/catalog.html

http://www.car-gps.gr/gallery.html

;)

Edited by Skorpios
Link to comment
Share on other sites

Αναφερονται τα πάντα παιδιά ( το site ανανεώνεται συνεχώς και λογικό είναι να υπάρχουν αρκετά λαθη ακόμη ..) -_-

http://www.car-gps.gr/catalog.html

http://www.car-gps.gr/gallery.html

B)

Πρόσεξε παρακάτω:

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1 - Σε κάθε συσκευή περιέχονται GPS antenna ,TV antenna με ενισχυτή, SD card 2GB with Destinator 7 & NGI maps, ISO connector & cables , 2-din πλαίσιο , καλώδια σύνδεσης , βίδες, λαμα στηριξης , manual , remote control ,battery, γραφίδες , γραπτή εγγύηση 1 έτους.

2 - Στις τιμές δεν περιλαμβάνεται 19% ΦΠΑ.

Αν υποθέσω ότι έχεις άμεση σχέση με την εταιρεία, απλά πρέπει να το διορθώσετε.

Οπότε 850¤ (για εμάς τους φίλους ;) )με Destinator και TV Antenna (η GPS Antenna είναι ενσωματωμένη ούτως ή άλλως).

Και χωρίς Destinator και SD Card πόσο πάει? Καθ' ότι το έχω αγορασμένο και δεν χρειάζεται 2 φορές να το έχω.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Δηλαδή βγάζει το μαγαζί καμιά 400αριά από το Κινέζικο προϊόν του και βάζει και άλλα 60 στην τσέπη? Niiiiice!

Edited by dubbeR_Stoilas
Link to comment
Share on other sites

dubbeR_Stoilas λιγα εβαλες.. μην ξεχνας οτι αυτος τα αγοραζει σε χονδρικη τιμη :(

οχι ρε μαγκες δεν το εβαλα στην κοσμοκαρ.εσεις το βαζετε με πιο λιγα?αν το παρεις απο κινα εχεις εγγυηση?στην αθηνα το εβαλα και οχι εκει που το πηρα!χα.αν το βαζα εκει που το πηρα ειναι δωρεαν.χα.τυχερος που το πηρα ατυχος οποιος δεν το εχει....χα

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχην δεν μιλησα gt21 για την κοσμοκαρ εγω, ουτε ονομα καταστηματος ανεφερα. ο σχολιασμος τις τιμης δεν ηταν για σενα αλλα για το καταστημα. Λιγο αστοχη η επιθεση σου.

Οσον αφορα το οτι οποιος δεν το εχει ειναι "ατυχος" λες και πηρες το τελευταιο κομματι και εμεις μειναμε με το εργοστασιακο στα χερια. Πηγες αγορας τις συγκεγκριμενης μοναδας υπαρχουν πολλες δοξα το θεο, και αν θελησουμε θα γινουμε "τυχεροι" οπως και εσυ :(

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Έτυχε να ξέρουμε από ήχο και περί ποιότητας αυτού και δεν βάλαμε κάτι κινέζικο επειδή μοιάζει με VW (στην πραγματικότητα από ό,τι διαβάζω με τόσα βάζεις το αυθεντικό με GPS και φαντάζομαι ότι δεν θέλετε να συγκρίνουμε ποιότητα) αλλά κάτι άλλο επώνυμο με πολύ πολύ καλύτερο ήχο.

Φυσικά και δεν περιμένω να παραδεχτεί κανείς ότι είναι "πελάτης" που έδωσε 1000 για κάτι no name, γιατί έτσι είναι η φύση του ανθρώπου και πόσο μάλλον του Έλληνα.

Link to comment
Share on other sites

δεν επιτεθηκα σε κανενα με τον τροπο που γραψατε εγραψα.με τοσο βαζεις το αυθεντικο οχι ομως με τοσες λειτουργιες και επειδη δεν ειχα διαθεση να δινω 1500 ευρω και να μην τα εχει ολα εβαλα αυτο που εχει τα παντα κ με καλυπτει απολυτα με 1000ευρω κ με εγγυηση.ισως δεν ξερω απο ποιοτητα και ηχο ..........χριστος ανεστη.........μας εχει φαει η επωνυμια σαν ελληνες :)

Edited by gt21
Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι να μιλανε οι ιδιοι και οι ιδιοι για μηχανημα που δεν εχουν καν δει.Που δεν εχουν καν GPS που να λειτουργει με καλους χαρτες Ελλαδας.

Εγω το εχω βαλει εδω και πολυ καιρο οπως και αλλοι φιλοι απο το Club και ημαστε ευχαριστημενοι.Μηπως ομως δεν γραφουν τιποτα οπως και εγω γιατι γνωριζουν οτι θα γινει οτι και με τον GT21? .Με αυτα και αυτα το καταστημα δεν εκανε προσφορα στο club αν και στην αρχη το ηθελε (οπως γνωριζω).

Τελικα ποιος εχασε?Εγω πιστευω ολοι εμεις.

Καλωριζικο GT21 .Να το χαιρεσαι καθημερινα οπως και εγω.

PS. Οτι και να ειπωθει απο δω και περα δεν θα ασχολειθω.Προτεινω να κανειςκαι εσυ το ιδιο GT21

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Για να μιλήσω για μένα προσωπικά, εξέφρασα την γνώμη μου ως προς την τιμή της συσκευής η οποία και μου φαίνεται υψηλή λαμβάνοντας υπόψιν την προέλευσή της και το μη γνωστό εργοστάσιο κατασκευής.

Αυτό και τίποτα άλλο. Είμαι σίγουρος ότι δουλεύει άψογα και δεν αντιλέγω στο ότι τα features του είναι πάρα πολλά.

Να το χαίρεστε όσοι το βάλατε και να είστε σίγουροι πως μια προσφορά προς το club προφανώς θα ήταν πιο αποδεκτή από την έμμεση και πλάγια διαφήμιση που επιχειρήθηκε αρχικά...

Link to comment
Share on other sites

850 euro!60 euro εγκατασταση

Μπορεις να μου στειλεις ενα pm και να μου πεις που το τοποθετησες γιατι το πηρα και εγω. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου στειλεις ενα pm και να μου πεις που το τοποθετησες γιατι το πηρα και εγω. Ευχαριστω

Νικο απο που το πηρες και ποιο μοντελο ειναι συγκεκριμενα;

ποσο κοστισε;

thanks :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να προσθέσω και γω κατι στη συζητηση. το πήρα και γω και το εγκατέστησα, μόνος σε 10 λεπτα! Εβγαλα και φωτο για DIY και εγκατέστησα μόνος τους χάρτες και το destinator 7!!

Το κόστος έτσι μειώνεται αισθητα και εδώ που τα λέμε με όλα αυτα που κάνει, στα λεφτα που έχει δεν βρίσκεις!

Θα βάλω και φωτο εδω να το δείτε!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να προσθέσω και γω κατι στη συζητηση. το πήρα και γω και το εγκατέστησα, μόνος σε 10 λεπτα! Εβγαλα και φωτο για DIY και εγκατέστησα μόνος τους χάρτες και το destinator 7!!

Το κόστος έτσι μειώνεται αισθητα και εδώ που τα λέμε με όλα αυτα που κάνει, στα λεφτα που έχει δεν βρίσκεις!

Θα βάλω και φωτο εδω να το δείτε!

εχει σκοπο να πει κανεις απο που το πηρε εδω στην αθηνα ή ειναι κρατικο μυστικο!!!!

πειτε ωρε παλικαρια..... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εχει σκοπο να πει κανεις απο που το πηρε εδω στην αθηνα ή ειναι κρατικο μυστικο!!!!

πειτε ωρε παλικαρια..... tongue.gif

If they tell you, they will have to kill you!!!!! dead.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.