Jump to content
PAGOURISTAS

Συναντηση μελων Πατρας

Recommended Posts

καλα ρε παιδια,ολοι παντρεμενοι ειστε??????? :lol: :lol: κανατε το μεγα λαθος,και ουτε για συναντηση vwclub δν σας αφηνουν?? tongue.gif ,χαχα,Νασο ευτυχως,δν την εχουμε πατησει ακομα, :lol: :lol:

¶στα να πανε.Πέσαμε σε φωλιά... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε πως την εχετε δει με τις συζυγους;Σε λιγο θα κανετε τα ιδια με τον Νικο (polotsik) να φερνετε και τα πιτσιρικια και θα το κανουμε παιδικη χαρα... :lol: :lol:

Νικο (polotsik) εσυ τους εχεις χαλασει μου φαινεται tongue.giftongue.gif

Μηπως το κλαμπ να αρχισει να βγαζει και γιογιο VwClub;; :lol: :lol: :lol: :lol:

-γιατι ρε κι αυτα παιδια του κλαμπ ειναι

-λες? :whistling:

-καιρος ειναι tongue.gif:lol:

καλα ρε παιδια,ολοι παντρεμενοι ειστε??????? :lol: :lol: κανατε το μεγα λαθος,και ουτε για συναντηση vwclub δν σας αφηνουν?? tongue.gif ,χαχα,Νασο ευτυχως,δν την εχουμε πατησει ακομα, :lol: :lol:

1. δεν ηταν λαθος [τουλαχιστον η περιπτωση μου ;) ]

2. εγω δεν εχω τετοια προβληματα ισα ισα που ειναι ευκαιρια να για να αλλαζει περιβαλλον και να γνωριζει καινουριες παρεες :lol::rolleyes:

3. καιρος να την πατησετε κι εσεις :lol:

¶στα να πανε.Πέσαμε σε φωλιά... :lol: :lol: :lol:

ναι μην χασεις εσυ με τις φωλιες σπουργητακι tongue.gif:lol:

αντε στο θεμα μας μην ξεχνιομαστε :lol:

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

εμεις φταιμε μωρε που ειμαστε αγαπουληδες?? :lol:tongue.gif;):D (ο μεγαλυτερος παντα ειναι αυτος που το αρνειται!!γι'αυτο προσεχτε τι θα απαντησετε!!!) παντως για μαζιικη παραγγελια γιο-γιο εγω μεσα!!!θελω 2-3! ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

εμεις φταιμε μωρε που ειμαστε αγαπουληδες?? :lol:tongue.gif;):D (ο μεγαλυτερος παντα ειναι αυτος που το αρνειται!!γι'αυτο προσεχτε τι θα απαντησετε!!!) παντως για μαζιικη παραγγελια γιο-γιο εγω μεσα!!!θελω 2-3! ;):lol:

εγω να δεις ποσα θελω αφου να φανταστεις θα χρειαστω κι ενα για μενα tongue.gif:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη αν χρειαστείτε οτιδήποτε από αυτοκόλλητα ή καπελάκια του club ή ότι θέλετε μπορείτε να σας φέρω μιας και κυριακη-δευτέρα και τρίτη μία μαύρη γαζέλα με το σήμα του vwclub θα περιφέρεται στους δρόμους σας.....και θα συχνάζει στον πιτ πιο πολύ....ότι θέλετε στείλτε.μ.

Link to comment
Share on other sites

εμεις φταιμε μωρε που ειμαστε αγαπουληδες?? :lol:tongue.gif;):D (ο μεγαλυτερος παντα ειναι αυτος που το αρνειται!!γι'αυτο προσεχτε τι θα απαντησετε!!!) παντως για μαζιικη παραγγελια γιο-γιο εγω μεσα!!!θελω 2-3! :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Αγαπητά μέλη αν χρειαστείτε οτιδήποτε από αυτοκόλλητα ή καπελάκια του club ή ότι θέλετε μπορείτε να σας φέρω μιας και κυριακη-δευτέρα και τρίτη μία μαύρη γαζέλα με το σήμα του vwclub θα περιφέρεται στους δρόμους σας.....και θα συχνάζει στον πιτ πιο πολύ....ότι θέλετε στείλτε.μ.

Δηλαδή δεν γίνετε να ερθεις απο Σάββατο ....να γνωριστουμε κιόλας....? ;)

Και ηθελα αυτοκολητακια.....

Link to comment
Share on other sites

η ομάδα ποδοσφαίρου που αγωνίζεται τοι σάββατο δεν μπορεί να λείπει ο αρχηγός....γι αυτό δεν μπορώ να κατέβω....

όσο για το θέμα που έχεις αναφέρει και σε μένα και στον κοσμά αγαπητέ μάκη 8α μιλήσουμε όταν σε δω κάτω....

μακάρι να μπορούσα να σας δω όλους και να σας γνώριζα αλλά....υποχρεώσεις με την ομάδα βλέπεις....

Link to comment
Share on other sites

Δευτερα απογευμα θα ειμαι κ εγω Πατρα μαλλον και θα φυγω Τριτη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετα απο αιτημά μου στο μέλος doumasj για κάποια αυτοκόλητα και καπέλο που ήθελα ....με προέτρεψε να μαζεψω και αλλες παραγελίες σε οτι εχει να κανει με Accessories του VWclub (αυτοκόλητα,μπλουζες,καπελα κλπ) http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=8

ωστε να του τα δωσω μαζεμένα και να μας τα φερει την κυριακή που θα κατέβει.

Ετσι λοιπόν ....οποιος θελει κατι απο αυτα,και αφου διαβασει πρωτα στο αντιστοιχο topic, για το τι υσχυει για το καθε αξεσουαρ(τιμές κτλ),θα παρακαλέσω να μου στελνει ενα pm (μην χαλάσουμε και το θεμα μας) με την παραγγελία του ,αναλυτικά,μεχρι και την Παρασκευή.Να σημειώσω εδω οτι αν καποιος παραγγείλει μπλουζακια δεν θα τα παρει αμεσα αφου αυτά πρέπει πρώτα να φτιαχθούν.

Επίσης παρακαλώ θερμά οσοι παραγγείλετε κατι και ερθετε στην συναντηση του Σαββάτου,να εχετε μαζί σας και το αντίστοιχο ποσό.

Χωρις παρεξηγηση ετσι? tongue.giftongue.giftongue.gif

Ουφ ....τα ειπα ολα...νομίζω...

Παω για υπνο τώρα!!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετα απο αιτημά μου στο μέλος doumasj για κάποια αυτοκόλητα και καπέλο που ήθελα ....με προέτρεψε να μαζεψω και αλλες παραγελίες σε οτι εχει να κανει με Accessories του VWclub (αυτοκόλητα,μπλουζες,καπελα κλπ) http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showforum=8

ωστε να του τα δωσω μαζεμένα και να μας τα φερει την κυριακή που θα κατέβει.

Ετσι λοιπόν ....οποιος θελει κατι απο αυτα,και αφου διαβασει πρωτα στο αντιστοιχο topic, για το τι υσχυει για το καθε αξεσουαρ(τιμές κτλ),θα παρακαλέσω να μου στελνει ενα pm (μην χαλάσουμε και το θεμα μας) με την παραγγελία του ,αναλυτικά,μεχρι και την Παρασκευή.Να σημειώσω εδω οτι αν καποιος παραγγείλει μπλουζακια δεν θα τα παρει αμεσα αφου αυτά πρέπει πρώτα να φτιαχθούν.

Επίσης παρακαλώ θερμά οσοι παραγγείλετε κατι και ερθετε στην συναντηση του Σαββάτου,να εχετε μαζί σας και το αντίστοιχο ποσό.

Χωρις παρεξηγηση ετσι? tongue.giftongue.giftongue.gif

Ουφ ....τα ειπα ολα...νομίζω...

Παω για υπνο τώρα!!! :lol::lol:

για οτι αλλο οπως τα μπλουζακια και καποια αλλα πραγματακια [ελπιζω να μην χρειαστω τρειλερ δεν εχω και κοτσαδορο tongue.gif:lol: ] που δεν θα εχετε παραλαβει κατα 99% θα τα φερω η θα τα στειλω εγω το πασχα που αν ολα πανε καλα θα ερθω κατω απο το αυλακι :lol:tongue.gif:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

αν δεν ειμαι στον φαρο μεχρι της 4 ακριβως μη με περιμενετε.

Ελπιζω να μπορεσεις να ερθεις Νικο....να γνωριστουμε και απο κοντά... :D

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μπορεσεις να ερθεις Νικο....να γνωριστουμε και απο κοντά... :unsure:

ρε μακη new_lol.gif ,ο nikoliss ειμαι,απλα αλλαξα ονομα,χαχααχαχα tongue.gif;):thumbsup: :thumbsup:

Edited by nick's™
Link to comment
Share on other sites

ρε μακη new_lol.gif ,ο nikoliss ειμαι,απλα αλλαξα ονομα,χαχααχαχα tongue.gif:unsure:;):thumbsup:

:thumbsup::whistling::lol::lol:

Καλα ...τωρα με εστειλες!!!

Απο ποτε το εχεις αλλαξει βρε?

.....δεν εκανες και μια ανακοινωση βρε ΄συ...... tongue.giftongue.giftongue.gif

Και ειπα οτι θα εχουμε και νεο μελος να γνωρισουμε......

Τεσπα ...ας ειναι και ετσι.....αρκει να ερθεις.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

paidia kai apomena akuro kati etuxe kai den eimai patra..tous upoloipous tous exw enimerosei k mporei na erthoun..sorry elpizw na perasete kala...

Link to comment
Share on other sites

Επιδημια επεσε ρε γμτ...?

Εγω περιμενα μεχρι τελευταια στιγμη να δω αν 8α τα καταφερω αλλα δεν με εχει αφησει σε ησυχια ο πυρετος τις δυο τελευταιες μερες...

Link to comment
Share on other sites

Στη συναντηση τελικα μαζευτηκαμε 5 μελη ολοι κ ολοι.Οποτε και αποφασισαμε να μην παμε για καρτ αλλα την καναμε για καφεδακι στο θεατρακι.Καλα ρε σεις, συννενοημενοι ησασταν ολοι και δεν ηρθατε; tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μαλον συνενοημενοι ηταν ολοι την καναν αλλα το κακο ειναι οτι εγω εφερα την συζυγο και δεν ηρθε κανεις με την δικια του απο οσους λςγαν οτι θα ερθουν παλι καλα που ειμασταν και 5 tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μαλον συνενοημενοι ηταν ολοι την καναν αλλα το κακο ειναι οτι εγω εφερα την συζυγο και δεν ηρθε κανεις με την δικια του απο οσους λςγαν οτι θα ερθουν παλι καλα που ειμασταν και 5 tongue.gif

Εμ βεβαια....με τετοιο κραξιμο που φαγαμε απο ορισμενους...βεβαιως βεβαιως....που να τολμησουμε να τις φερουμε.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Ασε που ειμαστε και μεγαλα γαιδουρια....2.5 ωρες μιλαγαμε για αυτοκινητα και τα συναφή....

Αντε να της ξαναπει ο koni για συναντηση !!!! Σπυρακια θα βγαλει ...και με το δικιο της.... tongue.gif-_-:blink:

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

Εμ βεβαια....με τετοιο κραξιμο που φαγαμε απο ορισμενους...βεβαιως βεβαιως....που να τολμησουμε να τις φερουμε.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

-_-:blink::whistling:

Link to comment
Share on other sites

:huh:B):whistling:

νασοοοοο new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

ντροπη σας ρε ετσι κανουν? αφησατε την κοπελα μονη της πως θελετε μετα να ερχονται και οι γυναικες για καφε μαζι σας :):)

Link to comment
Share on other sites

νασοοοοο new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

ντροπη σας ρε ετσι κανουν? αφησατε την κοπελα μονη της πως θελετε μετα να ερχονται και οι γυναικες για καφε μαζι σας :huh::)

Εγω μιλησα μαζι της παντως γιατι δεν ηταν σωστο να μιλαμε και να τη γραφουμε. :)

Link to comment
Share on other sites

Εμ βεβαια....με τετοιο κραξιμο που φαγαμε απο ορισμενους...βεβαιως βεβαιως....που να τολμησουμε να τις φερουμε.... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif
B):whistling::blink:
Εγω μιλησα μαζι της παντως γιατι δεν ηταν σωστο να μιλαμε και να τη γραφουμε. :)

ναι αλλα ορισμενοι τα κραξατε τα παιδια και τωρα το παιζετε λαμογια ε????????????

tongue.giftongue.giftongue.gif:):huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.