Jump to content
nikkosnet

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

Φίλοι μας,

αυτή τη Κυριακή 23 Μαρτίου και ώρα 15:30, θα απολαύσουμε καφέδες, χύμους, άπαιχτα γλυκά, αλλά κυρίως την μοναδική παρέα μας, στο Flocafe που βρίσκεται στο Escape Center στο Ίλιον (Λ. Δημοκρατίας 67Α) πάνω από τα Ster Cinemas.

Δηλώστε συμμετοχές με τον γνωστό τρόπο π.χ. nikkosnet +1 για να μπορέσουμε να κλείσουμε τον ανάλογο χώρο και να είμαστε όλοι άνετα. ;)

Συμμετοχές

  1. nikkosnet +1
  2. Geopan
  3. redman +2
  4. doggy
  5. svouras
  6. BAD BOY
  7. ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS--> +1
  8. polotsik +3 :whistling:

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

redman +2

Link to comment
Share on other sites

doggy μέσα

Link to comment
Share on other sites

Σβούρας μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
θα ερθω και εγω!!! :D

μην χασεισ εσυ tongue.gif

παλι ρεζιλι θα γυνουμε αλλα μεσα λειπει ο Δ/κτης απο την Συναξη ελα το σμηνοσ να βλεπω λεμεεεε :lol:tongue.gif

οποτε me +1

Edited by ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Link to comment
Share on other sites

αν ειμαστε καλα κι εχει νορμαλ καιρο θα ειναι εκει και η οικογενεια polotsik με το νεο μας μελος ;):rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αν ειμαστε καλα κι εχει νορμαλ καιρο θα ειναι εκει και η οικογενεια polotsik με το νεο μας μελος ;):D

έτσι έτσι να μπαίνει και αυτό στο κλίμα...όχι μόνο ο χάρης.....χεεχεχεχε

Εγώ δυστηχώς δεν θα μαι εκεί μιας και θα μαι εκτός αθηνών για 3 μέρες......καλά να περάσετε μια ςκαι είναι σίγουρο αυτό και οι γνωστοί-άγνωστοι να κάτσουν φρόνιμα.......

Γαμπρέ το νου σου....γιατί έχει ωραία κοριτσάκια εκεί...εγώ πάω για ψάρεμα...ξέρεις εσύ....ιχιχιχιιχ

όποιος χρειαστεί αυτοκόλλητο του vwclub ή καπελάκι ή να παραγγείλει μπλούζα θα το κάνει στον κώστα (doggy).....Α ρε πρόεδρε σε έχωσα πάλι...!!!!Και ας μην το ξέρεις....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστηχώς δεν θα μαι εκεί μιας και θα μαι εκτός αθηνών για 3 μέρες......καλά να περάσετε μια ςκαι είναι σίγουρο αυτό και οι γνωστοί-άγνωστοι να κάτσουν φρόνιμα.......

Γαμπρέ το νου σου....γιατί έχει ωραία κοριτσάκια εκεί...εγώ πάω για ψάρεμα...ξέρεις εσύ....ιχιχιχιιχ

:D:D:lol:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

έτσι έτσι να μπαίνει και αυτό στο κλίμα...όχι μόνο ο χάρης.....χεεχεχεχε

Εγώ δυστηχώς δεν θα μαι εκεί μιας και θα μαι εκτός αθηνών για 3 μέρες......καλά να περάσετε μια ςκαι είναι σίγουρο αυτό και οι γνωστοί-άγνωστοι να κάτσουν φρόνιμα.......

-γιατι υπηρχε περιπτωση να μην μπει και ο μικρος? -_-

-ναι η πρωτη ειναι? tongue.giftongue.giftongue.gif:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

'Ηθελα πολύ να έρθω,να θυμηθώ λιγάκι τα παλιά,αλλά δυστυχώς θα πρέπει να είμαι εκτός Αθηνών.

Καλά να περάσετε!

Edited by STY
Link to comment
Share on other sites

Γιαααα να βλεπω συμμετοχες. Αντε να γινομαστε πιο πολλοι, αντε..... B)

Link to comment
Share on other sites

-γιατι υπηρχε περιπτωση να μην μπει και ο μικρος? :D

-ναι η πρωτη ειναι? tongue.giftongue.giftongue.gif:lol::lol:

εμεις απο οτι δειχνουν τα πραγματα μαλλον αλλαξαν τα σχεδια και δεν μας βλεπω να ερχομαστε γιατι πλακωσε η συγκενεια για βολτα και δεν μπορουμε να τους γραψουμε :huh:<_<B)

αν αλλαξει κατι και μορεσουμε η μπορεσω να ερθω.... ειδομεν :)

Link to comment
Share on other sites

Ο Θεός παίζει πολύ play station . και είπε δεν ρίχνω μια αρρωστιά τον redman αν είμαι καλά 8α έρθω ... γ@μω της αρρώστιες

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω θα ειμαι εκειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι <_<

Link to comment
Share on other sites

Παλι μαζευτικε ολος ο καλος ο κοσμος tongue.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΡΕ ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΩΝΕΤΕ ΜΟΝΟ 7 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΤΕ 50???????

Doggy για ριξε καμια καμπανα tongue.giftongue.gif

καλα περασαμε και εχ8ες αρκετο γελιο ηρ8αν και τα πανω κατω και αντιστροφα PanosVR6πηγε στα Γιαννενα και ο Pagouristas ηρ8ε Αθηνα και μας τιμησε με την παρουσια του.....

Link to comment
Share on other sites

Παλι μαζευτικε ολος ο καλος ο κοσμος tongue.gif !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΡΕ ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΩΝΕΤΕ ΜΟΝΟ 7 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΡΧΕΣΤΕ 50???????

Doggy για ριξε καμια καμπανα tongue.giftongue.gif

καλα περασαμε και εχ8ες αρκετο γελιο ηρ8αν και τα πανω κατω και αντιστροφα PanosVR6πηγε στα Γιαννενα και ο Pagouristas ηρ8ε Αθηνα και μας τιμησε με την παρουσια του.....

Αυτο ειναι που λεμε συννενοηση μποζουκι :huh::o .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.