Jump to content
VAGOS.T

κοτσαδορος

Recommended Posts

παρηγγειλα ενα κοτσαδορο της westfalia απο γερμανια αποσπομενο για tiguan. η καλωδιωση

ειναι μαζι ετοιμη απο οτι μου ειπαν ειχαν δυο ειδη καλωδιωσης ενα απλο και ενα καπως το ειπαν

ειδικη καλωδιωση αν καταλαβα με φυσσες ετοιμο!ξερει κανεις τι πεζεται η εγκατασταση?την ειδικη καλωδιωση

μου στελνουν!διευκρινηση οτι στην ελλαδα μου ζητησαν 430ευρω για κοτσαδορο 30 μεταφορικα και την

ειδικη καλωδιωση 200ευρω!ολα μαζι με μεταφορικα απο γερμανια 436.56ευρω

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ήρθε ο κοτσαδόρος?

Θέλω κι εγώ να βάλω έναν κάθετα αποσπώμενο της wesfalia…

Γιατί η εδώ ζητάνε για τον γνήσιο αναδιπλούμενο 1.500,00 ευρώ για να τον βάλουν

Με 13 pin είναι η φύσα ή με 7?

Που τον τοποθέτησες ? είχες προβλήματα με τα ηλεκτρικά του αυτοκινήτου?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ήρθε ο κοτσαδόρος?

Θέλω κι εγώ να βάλω έναν κάθετα αποσπώμενο της wesfalia…

Γιατί η εδώ ζητάνε για τον γνήσιο αναδιπλούμενο 1.500,00 ευρώ για να τον βάλουν

Με 13 pin είναι η φύσα ή με 7?

Που τον τοποθέτησες ? είχες προβλήματα με τα ηλεκτρικά του αυτοκινήτου?

Βαγγέλη άκυρο... σε βρήκα αλλού.. και πήρα σχεδόν όλες τις απαντήσεις μου

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν πρόλαβες να τον βάλεις αλλα εδώ που κοίταζα για εμένα (δέν έβαλα ακόμα) towbar-europe έχει αρκετές επιλογές και καλές τιμές +paypal, με τα μεταφορικά για Ελλάδα στα 120¤.

Εχει και οδηγίες εγκατάστασης που δείχνει πολύ εύκολη.

Στέφανος

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν πρόλαβες να τον βάλεις αλλα εδώ που κοίταζα για εμένα (δέν έβαλα ακόμα) towbar-europe έχει αρκετές επιλογές και καλές τιμές +paypal, με τα μεταφορικά για Ελλάδα στα 120¤.

Εχει και οδηγίες εγκατάστασης που δείχνει πολύ εύκολη.

Στέφανος

Στέφανε πολύ καλό το σαιτ που έδωσες... εγω θα βάλω τον 321 728 ΚΑΘΕΤΑ αφαιρούμενο , της WESFALIA ,τον φέρνουν με 486 ευρώ ..αλλά εδώ τον έχω βρεί , στην Σπ. Πάτση 43, 550 ευρώ τοποθετημένο. Επίσης τον ίδιο (λέει... δεν τον είδα ακόμα από κοντά) τον βρήκα στη Λένορμαν 470 ευρώ τοποθετημένο... αλλά έχω κάποιες αμφιβολίες για εκεί... σήμερα θα πάω να μάθω...και θα γράψω...

Link to comment
Share on other sites

Στέφανε πολύ καλό το σαιτ που έδωσες... εγω θα βάλω τον 321 728 ΚΑΘΕΤΑ αφαιρούμενο , της WESFALIA ,τον φέρνουν με 486 ευρώ ..αλλά εδώ τον έχω βρεί , στην Σπ. Πάτση 43, 550 ευρώ τοποθετημένο. Επίσης τον ίδιο (λέει... δεν τον είδα ακόμα από κοντά) τον βρήκα στη Λένορμαν 470 ευρώ τοποθετημένο... αλλά έχω κάποιες αμφιβολίες για εκεί... σήμερα θα πάω να μάθω...και θα γράψω...

Επειδή έχω περάσει από την Σ.Πάτση και μάλιστα από το συγκεκριμένο κατάστημα, με ενημέρωσε ότι ο τοποθέτης είναι 2-3 στενά πίσω από το μαγαζί και εαν θέλω να ρωτήσω εκεί για λεπτομέρειες. Πήγα στον τοποθέτη και μου είπε ότι δεν αναλαμβάνει την καλωδίωση και ότι δεν μπορεί να κάνει εργοστασιακή τοποθέτηση. Τα ηλεκτρικά του κοτσαδόρου τα "κλέβει" από τα φανάρια και για σύνδεση στον εγκέφαλο ούτε κουβέντα. Οπως καταλαβαίνεις από την Σπ.Πάτση συμφέρει ίσως μόνο η αγορά του "σιδερικού" και σε καμία περίπτωση η τοποθέτηση (τουλάχιστον των ηλεκτρολογικών).

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.