Jump to content
panostok

Ξεκλειδωστε το αυτοκινητο σας με ενα κινητο απο οποιοδηποτε σημειο υπαρχει δευτερο κλειδι

Recommended Posts

Κλειδώσατε τα κλειδιά του αυτοκινήτου σας μέσα σΆ αυτό και το αυτοκίνητό σας κλειδώνει και ξεκλειδώνει με τηλεκοντρόλ;

Μπορεί να σας συμβεί κάποια μέρα!

Έχετε εφεδρικά κλειδιά στο σπίτι ή κάπου αλλού; Καλέστε με το κινητό σας κάποιον που είναι εκεί στο κινητό του.

Κρατήστε το κινητό σας περίπου 30 εκατοστά από το σημείο λήψεως([1]) του αυτοκινήτου σας και πείτε το άτομο που είναι στο σπίτι σας να πατήσει το τηλεκοντρόλ κοντά στο κινητό του.

Το αυτοκίνητό σας θΆ ανοίξει. Σας απαλλάσσει από το να ζητήσετε από κάποιον να διανύσει πολλά χιλιόμετρα για να σας τα φέρει, ιδιαίτερα αν βρίσκεσθε πολύ μακρυά από το σπίτι σας.

Το δοκίμασα σήμερα στο Passat μου και έπαθα την πλάκα μου.Λίγο δύσκολο να κλειδωθείς έξω από ένα VW αλλά όχι ακατόρθωτο.

Link to comment
Share on other sites

Κλειδώσατε τα κλειδιά του αυτοκινήτου σας μέσα σΆ αυτό και το αυτοκίνητό σας κλειδώνει και ξεκλειδώνει με τηλεκοντρόλ;

Μπορεί να σας συμβεί κάποια μέρα!

Έχετε εφεδρικά κλειδιά στο σπίτι ή κάπου αλλού; Καλέστε με το κινητό σας κάποιον που είναι εκεί στο κινητό του.

Κρατήστε το κινητό σας περίπου 30 εκατοστά από το σημείο λήψεως([1]) του αυτοκινήτου σας και πείτε το άτομο που είναι στο σπίτι σας να πατήσει το τηλεκοντρόλ κοντά στο κινητό του.

Το αυτοκίνητό σας θΆ ανοίξει. Σας απαλλάσσει από το να ζητήσετε από κάποιον να διανύσει πολλά χιλιόμετρα για να σας τα φέρει, ιδιαίτερα αν βρίσκεσθε πολύ μακρυά από το σπίτι σας.

Το δοκίμασα σήμερα στο Passat μου και έπαθα την πλάκα μου.Λίγο δύσκολο να κλειδωθείς έξω από ένα VW αλλά όχι ακατόρθωτο.

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο !!

Πλλλάκα με κάνεις ?

Link to comment
Share on other sites

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο !!

Πλλλάκα με κάνεις ?

+1,ακριβολογεις ή υπερβαλεις;;

βεβαιως βεβαιως.. :D

Link to comment
Share on other sites

ΑΚΡΙΒΟΛΟΓΩ!!

Αδέρφια το έχω τσεκάρει στο Passat μου μοντέλο 2006 και μου δούλευε κανονικότατα έχοντας το τηλέφωνο δίπλα στην πόρτα.Μόνο το πορτμπαγκάζ δεν με άνοιγε,πάντως ξεκλείδωνε και κλείδωνε από το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλα εεε με το που το ακουσα εμεινα μ@#@#ς! λεω να κατεβω να το δοκιμασω. Πλακα θα εχει.

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω να βρω το 2ο controlακι και δεν θυμαμαι που το εχω βαλει το ρημαδι.

μολις το βρω εχω κατεβει-πουλι ημουν-να κανω την δοκιμη αυτη tongue.gif

βεβαιως βεβαιως.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια είναι... το έχω δοκιμάσει και με την θυροτηλεόραση της πολυκατοικίας και πιάνει μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

Κλειδώσατε τα κλειδιά του αυτοκινήτου σας μέσα σΆ αυτό και το αυτοκίνητό σας κλειδώνει και ξεκλειδώνει με τηλεκοντρόλ;

Μπορεί να σας συμβεί κάποια μέρα!

Έχετε εφεδρικά κλειδιά στο σπίτι ή κάπου αλλού; Καλέστε με το κινητό σας κάποιον που είναι εκεί στο κινητό του.

Κρατήστε το κινητό σας περίπου 30 εκατοστά από το σημείο λήψεως([1]) του αυτοκινήτου σας και πείτε το άτομο που είναι στο σπίτι σας να πατήσει το τηλεκοντρόλ κοντά στο κινητό του.

Το αυτοκίνητό σας θΆ ανοίξει. Σας απαλλάσσει από το να ζητήσετε από κάποιον να διανύσει πολλά χιλιόμετρα για να σας τα φέρει, ιδιαίτερα αν βρίσκεσθε πολύ μακρυά από το σπίτι σας.

Το δοκίμασα σήμερα στο Passat μου και έπαθα την πλάκα μου.Λίγο δύσκολο να κλειδωθείς έξω από ένα VW αλλά όχι ακατόρθωτο.

Ωχ!!! Κουφάθηκα!! :lol:

Μόλις το δοκίμασα και δούλεψε!! <_<:D

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω να ρωτησω κατι αλλο;Πως γινεται να συμβει αυτο;Ή εχεις το τηλεκοντρολ μαζι με τα κλειδια ή ξεχωριστα.Αν και τα δυο ειναι μαζι,τοτε αποκλειεται να καταφερεις να κλειδωθεις εξω απο το αυτοκινητο.Αν παλι ειναι χωριστα,τοτε οποιο απο τα δυο μεινει στο χερι σου,αρκει για να ανοιξεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω να ρωτησω κατι αλλο;Πως γινεται να συμβει αυτο;Ή εχεις το τηλεκοντρολ μαζι με τα κλειδια ή ξεχωριστα.Αν και τα δυο ειναι μαζι,τοτε αποκλειεται να καταφερεις να κλειδωθεις εξω απο το αυτοκινητο.Αν παλι ειναι χωριστα,τοτε οποιο απο τα δυο μεινει στο χερι σου,αρκει για να ανοιξεις.

νασο αστο...εγω το χω καταφερει!!! tongue.giftongue.gif ειχα ξεκλειδωσει το πορτπαγκαζ μονο για να παρω κατι πραγματα και το ξεχασα μεσα το κλειδι....πικρα... tongue.gif:D<_<

Link to comment
Share on other sites

νασο αστο...εγω το χω καταφερει!!! tongue.giftongue.gif ειχα ξεκλειδωσει το πορτπαγκαζ μονο για να παρω κατι πραγματα και το ξεχασα μεσα το κλειδι....πικρα... tongue.gif:D<_<

Και πως το κλειδωσες το πορτπαγκαζ παλι;

Link to comment
Share on other sites

Και πως το κλειδωσες το πορτπαγκαζ παλι;

αφου ρε συ το πορτπαγκαζ κλειδωνει αυτοματα μονο του οταν το σπρωξεις να κλεισει.:D το υπολοιπο αμαξι ηταν κλειδωμενο.

Edited by nick's™
Link to comment
Share on other sites

αφου ρε συ το πορτπαγκαζ κλειδωνει αυτοματα μονο του οταν το σπρωξεις να κλεισει.B) το υπολοιπο αμαξι ηταν κλειδωμενο.

A ναι σωστα :lol:

Ε τοτε βρηκαμε τη μοναδικη περιπτωση να κλειδωθεις απ'εξω. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Να σας πώ να αρχίσεται να φοβάστε για τη ασφάλεια του αυτοκινήτου σας?????Αν το σήμα του τηλεκοντρολ είναι τόσο δυνατό που δεν αλειώνεται μέσα από τό τηλέφωνο ,τότε είναι πολύ εύκολο να αντιγραφεί από κάποιον επίδοξο κλέφτη!!!Εμένα όχι απλά δεν δουλεύει μέσα από το τηλέφωνο αλλά δεν πιάνει και πέρα τών 2 μέτρων.¶σε που μέχρι τώρα δεν έχω βρεί τρόπο να κλειδωθώ έξω εκτώς από το να χάσω τα κλειδιά ενώ είναι κλειδωμένο το αμάξι.

Link to comment
Share on other sites

Να σας πώ να αρχίσεται να φοβάστε για τη ασφάλεια του αυτοκινήτου σας?????Αν το σήμα του τηλεκοντρολ είναι τόσο δυνατό που δεν αλειώνεται μέσα από τό τηλέφωνο ,τότε είναι πολύ εύκολο να αντιγραφεί από κάποιον επίδοξο κλέφτη!!!Εμένα όχι απλά δεν δουλεύει μέσα από το τηλέφωνο αλλά δεν πιάνει και πέρα τών 2 μέτρων.¶σε που μέχρι τώρα δεν έχω βρεί τρόπο να κλειδωθώ έξω εκτώς από το να χάσω τα κλειδιά ενώ είναι κλειδωμένο το αμάξι.

Αν ο κλεφτης αυτος ειναι τοσο οργανωμενος,πιστεψε με δεν εχει αναγκη το δυνατο σημα του τηλεκοντρολ....Θα τη βρει την ακρη και θα το κλεψει. B)

Link to comment
Share on other sites

Να σας πώ να αρχίσεται να φοβάστε για τη ασφάλεια του αυτοκινήτου σας?????Αν το σήμα του τηλεκοντρολ είναι τόσο δυνατό που δεν αλειώνεται μέσα από τό τηλέφωνο ,τότε είναι πολύ εύκολο να αντιγραφεί από κάποιον επίδοξο κλέφτη!!!Εμένα όχι απλά δεν δουλεύει μέσα από το τηλέφωνο αλλά δεν πιάνει και πέρα τών 2 μέτρων.¶σε που μέχρι τώρα δεν έχω βρεί τρόπο να κλειδωθώ έξω εκτώς από το να χάσω τα κλειδιά ενώ είναι κλειδωμένο το αμάξι.

+1000000000000000000000000000 Ασε που στο τελος μας βλεπω να κοιμομαστε μεσα στο αμαξι B) για να μη μας το κλεψουνε fire.gif .

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμασω και εγω αυριο....

Βεβαια δεν εχω λογο να μην πιστευω οσους το δοκιμασαν.... :D

Οποτε τωρα μπορουμε ,για περιπτωσεις ανακγης,να κρυψουμε και καπου το δευτερο κλειδι μεσα στο αυτοκινητο...... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ρε παιδια γιατι δεν πιανει τουλαχιστον στο jetta που το δοκιμασα παιζει ρολο οτι ειμουν 300 χλμ μακρια η δεν το εβαζα σε σωστο σειμιο εγω η ο συνομιλητης μου δωστε τα φωτα σας εσεις που το κανατε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.