Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Διακοσμητικά πεντάλ "αλουμινίου".

Recommended Posts

Αν παρήγγειλες το Footrest με κωδικό 3C1 864 777 A 4J4 τότε θα παραλάβεις αυτό του R 36. Και από τιμή να ξέρεις ότι ο Μανδύλας μου έκανε καλύτερη.

Ο κωδικός είναι αυτός που λες, για το τι θα μου έρθει δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια. Για τιμή μου είπε κάπου στα 12€-15€, οπότε η καλύτερη τιμή να έχει 1-2€ διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

Του R36 θα έρθει. Θυμάσαι τον κωδικό από του Golf που δοκίμασες και δεν κάνει ?

Μπααα, όχι, δεν τον συγκράτησα. Και δεν τον έχω πουθενά γραμμένο γιατί το εν λόγω footrest το είχε στο μαγαζί του και μου το έδω σε για δοκιμή, δεν το είχα παραγγείλει εγώ... :thumbsup:

Δηλαδή μάλλον δεν θα είναι ίδιο με τα πεντάλ, ε? :thumbsup: Κάτι μου λέει ότι θα ψάχνω πάλι για κωδικούς... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι να πω... Το απόγευμα θα περάσω από το μαγαζί του να δω μήπως το έφερε... Περιμένω κι ένα τιμονάκι από R32 με shiftpads... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ε, τότε καν' το complete R look να είσαι ΟΚ ! :o

Μα δεν έχει ούτε μήνα που έβαλα τα "απλά" πεντάλ αλουμινίου... ;) Να τα αλλάξω όλα από την αρχή!!!??? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ποιός αλητήριος πήγε πριν μέρες στον Τριαρίδη, με μαύρο Passat και πήρε το foot rest που είχα παραγγείλει??? tongue.giftongue.giftongue.gif Πήγα την Δευτέρα από εκεί, για να ρωτήσω για τιμόνι με shift pads που θέλω, και τον ρώτησα και για το foot rest που το περιμένω εβδομάδες, και μου είπε "Αφού ήρθες και το πήρες..." <_< Μα του λέω, δεν έχω πάρει τίποτα... :o Και μου είπε ότι πήγε ένας φίλος μου με μαύρο Passat και το πήρε...

Ρε αλήτες!!! tongue.gif Μπείτε σε σειρά προτεραιότητας!!! Έχει πάνω από μήνα που το περιμένω! tongue.gif Τώρα είπε θα μου φέρει άλλο.. Ρε συ Αβραμίδη (έχεις και το επίθετο της γυναίκας μου) εσύ το πήρες? Τουλάχιστον είναι το σωστό?? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Νίκο όπως φαίνεται είναι πολλοί αυτοί που παρακολουθούν τις κινήσεις σου και σε αντιγράφουν σε τέτοιο μάλιστα βαθμό που ακόμα και το χρώμα του αυτοκινήτου είναι ίδιο. Αν τελικά πάρεις το σωστό Footrest (εύχομαι λίαν συντόμως να γίνει) ενημέρωσε μας γιατί εγώ έμεινα με του r36 στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Νίκο όπως φαίνεται είναι πολλοί αυτοί που παρακολουθούν τις κινήσεις σου και σε αντιγράφουν σε τέτοιο μάλιστα βαθμό που ακόμα και το χρώμα του αυτοκινήτου είναι ίδιο. Αν τελικά πάρεις το σωστό Footrest (εύχομαι λίαν συντόμως να γίνει) ενημέρωσε μας γιατί εγώ έμεινα με του r36 στο χέρι.

:D:D:D:D:D:D

Τελικά εσύ πήρες από τον Τριαρίδη το footrest? :) Αν ναι, τότε κι εγώ του R36 περιμένω... <_< Να δω αν βγάλουμε ποτέ άκρη με αυτή την υπόθεση...

(άσχετο, έχεις καμία σχέση με το Κιλκίς?)

Link to comment
Share on other sites

Τον εισαγωγέα αυτόν τον βρήκα μέσω ενός φίλου που έχει συνεργείο και αγοράζει από αυτόν ανταλλακτικά για τα service που κάνει. Δεν θυμάμαι επωνυμία, αλλά το μαγαζί του είναι στην Τούμπα, στην Διογένους (κάτω από το γήπεδο του ΠΑΟΚ). Το τηλέφωνό του είναι 2310 906003. Από τιμές, εγώ μέχρι τώρα σύγκρινα τα spoiler και τις πεταλιέρες. Για παράδειγμα τις πεταλιέρες τις είχε ίδια τιμή όσο και ο Μανδύλας, ενώ τα spoiler στο σύνολό τους τα είχε περίπου 250€ πιο φθηνά από τον Μανδύλα (1.300€ περίπου αντί για 1.550€). Οπότε δεν είναι κάτι στανταρ... Εγώ παρήγγειλα το foot rest χθες (ας είναι καλά ο... ημίθεος!) και μου είπε ότι θα βγει στα 12€-13€.

Μήπως θα έπρεπε ο αρμόδιος του club για Θεσσαλονίκη να κάνει κάποια επαφή μαζί του για να έχουμε εκπτώσεις? Πάντως είναι πολύ καλός, συνεργάσιμος και φιλικός άνθρωπος.

diogenouswl7.jpg

Καλημερα σας...

Μήπως γνωριζετε καποιο αναλογο μαγαζι με τα εν λογω ανταλλακτικα και στην Αθηνα?

και εννοω ΠΛΗΝ της επισημης αντιπροσωπιας (εχω κακη εμπειρια)

...μαγαζι που να φερνει original ανταλλακτικα VW κατοπιν παραγγελιας...??

Thanx

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.