Jump to content
@ris_20

Μεγαλο προβλημα ο μπιλιοφορος!

Recommended Posts

Καλησπερα σας εχω ενα προβληματακι με το αμαξι μμμ εδω και περιπου ενα 3μηνο κανενας δεν

εχει καταφερει να με βοηθησει και να το φτιαξει... Το προβλημα μου ειναι ο αριστερος μπιλιοφορος ο οποιος σχεδον μερα παρα μερα σπαει και δεν μπορω να κανω τπτ εχω αλλαξει 3 μαστορια και ομως κανεις δεν το εχει φτιαξει... εχω αλλαξει αναρτηση, εχω πληρωσει μεσα σε ενα 3μηνο αρκετα ευρω για εναν μπιλιοφορο ο οποιος σπαει μερα παρα μερα.... αν υπαρχει καποιος που να ξερει καποια καλη αντιπροσωπεια η τεσπα καποιον που να καταφερει να το επιληση γτ δεν μπορω να κανω τπτ..... :D

Link to comment
Share on other sites

μου κανει εντυπωση που σπαει συνεχεια ο μπιλ.

απ'οτι γνωριζω ο μπιλιοφορος χαλαει απο τα πολλα κοπανηματα,πχ να πεσει σε καμια λακουβα η να κυκλοφορει το αμαξι σε δρομους χαλια.

επισης να σε ρωτησω τι ζαντα φορας και αν εχεις αλλαξει τα φρενα με μεγαλυτερα.

επισης μηπως σου βαζουν τιποτα κινεζικους-κορεατικους τις πλακας και οχι γερμανικους.

ευθυγραμμιση σου εκαναν μετα την αλλαγη;

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου. το αμαξι μου φοραει 17' ζαντα και δεν εχω αλλαξει φρενα, ευθυγραμιση εχει παει πανω απο

5 φορες και το μονο που και καλα "βρηκανε" ειναι οτι κινητηρας ειχε μετακινηθει και μου το εφερε στα ισα αλλα ακομα εξακολουθει να μ σπαει τους μπιλιοφρους και το περιεργο ειναι οτι δεν προηδοποιει οπως κανουν ολοι με εναν περιεργο θορυβο αλλα σπαει μπαμ και εξω... πχ την παρασκευη εβαλα καινουργιο μπιλιοφορο το σκ δεν το κουνησα καθολου απο το σπιτι και σημερα ξαναεσπασε και ο μηχανικος σηκωνει τα χερια ψηλα και μ λεει "να παω αλλου".....και εκτος των αλλων το αμαξι ειναι με 17΄εδω και 1 χρονο και ο δεξης μπιλιοφορος δεν διμηουργει ποτε προβλημα ο οποιος ειναι ο μαμα.....

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Καταρχην σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου. το αμαξι μου φοραει 17' ζαντα και δεν εχω αλλαξει φρενα, ευθυγραμιση εχει παει πανω απο

5 φορες και το μονο που και καλα "βρηκανε" ειναι οτι κινητηρας ειχε μετακινηθει και μου το εφερε στα ισα αλλα ακομα εξακολουθει να μ σπαει τους μπιλιοφρους και το περιεργο ειναι οτι δεν προηδοποιει οπως κανουν ολοι με εναν περιεργο θορυβο αλλα σπαει μπαμ και εξω... πχ την παρασκευη εβαλα καινουργιο μπιλιοφορο το σκ δεν το κουνησα καθολου απο το σπιτι και σημερα ξαναεσπασε και ο μηχανικος σηκωνει τα χερια ψηλα και μ λεει "να παω αλλου".....και εκτος των αλλων το αμαξι ειναι με 17΄εδω και 1 χρονο και ο δεξης μπιλιοφορος δεν διμηουργει ποτε προβλημα ο οποιος ειναι ο μαμα.....

εχεις Π.Μ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.