Jump to content
dmatso

Δερμάτινα καθίσματα

Recommended Posts

Όταν παρήγγειλα το Eos, δυστυχώς το πήρα χωρίς δέρμα. Κάπου διάβασα πως υπάρχουν καλά συνεργεία που περνάνε με 600-700 ευρώ δέρμα στο αυτοκίνητο. Ρώτησα και ένα-δύο φίλους και μου είπαν πως στην Αθήνα υπάρχουν τετοια μαγαζιά που κάνουν καλή δουλειά. Γνωρίζει κανείς περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά;

Το μόνο που με προβληματίζει για να πώ την αλήθεια είναι οι πλαϊνοί αερόσακοι. Είναι μέσα στο κάθισμα ή στο αμάξωμα; Γιατί άν είναι μέσα στο κάθισμα δε θα πρέπει να είναι extra προσεκτικός ο μάστορας για να μη δημιουργηθεί πρόβλημα; :D

Έκανα και μια σχετική κουβέντα με τον αντιπρόσωπο στη Χαλκίδα για να περάσω δέρμα μετά την αγορά του αυτοκινήτου, και μου είπε πως συνεργάζονται με κάποιους στην Αθήνα και με 700 ευρώ μπορεί να γίνει η δουλειά. Φυσικά δε μου είπε όνομα κλπ. :D

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη 2 γνωστα που ξερω κ εχουν βαλει φιλοι ειναι αρκετα ευχαριστειμενοι ειναι1.carrera Μεταμορφωση τηλ 210-2827111 κ 2)AUTOPELLE Αχαρναι τηλ 210-2477800.Οι αεροσακοι ειναι στα καθισματα αλλα μην φοβασαι κανουν πιο λεπτη ραφη εκει κ ειναι οκ.οποιος αλλος ξερει κατι περισσοτερο ας πει.

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη 2 γνωστα που ξερω κ εχουν βαλει φιλοι ειναι αρκετα ευχαριστειμενοι ειναι1.carrera Μεταμορφωση τηλ 210-2827111 κ 2)AUTOPELLE Αχαρναι τηλ 210-2477800.Οι αεροσακοι ειναι στα καθισματα αλλα μην φοβασαι κανουν πιο λεπτη ραφη εκει κ ειναι οκ.οποιος αλλος ξερει κατι περισσοτερο ας πει.

Ωραία, σευχαριστώ! Ο φίλος σου είχε Eos ή άλλο vw? Περίπου τιμούλα ξέρουμε;

Link to comment
Share on other sites

Ο ενας audi A3 κ ο αλλος bmw 318 αλλα δεν πεζει ρολο φιλε μου πιστευω αν ειναι σωστο το μαγαζι θα την κανει την δουλεια σωστα σε ολα.Τιμη δεν θυμαμαι ακριβως αλλα νομιζω γυρω στο 1000 κ ο πατερας μου που πειρε τηλ για το passat toso του ειπαν κανε ενα τηλ κ μια ερευνα αγορας κ δες τη συνφερει κ πες μας που καταληγεις για καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ο ενας audi A3 κ ο αλλος bmw 318 αλλα δεν πεζει ρολο φιλε μου πιστευω αν ειναι σωστο το μαγαζι θα την κανει την δουλεια σωστα σε ολα.Τιμη δεν θυμαμαι ακριβως αλλα νομιζω γυρω στο 1000 κ ο πατερας μου που πειρε τηλ για το passat toso του ειπαν κανε ενα τηλ κ μια ερευνα αγορας κ δες τη συνφερει κ πες μας που καταληγεις για καλυτερα.

Οκ, σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.