Jump to content
Untouchable

Ποσα Corrado υπαρχουν στο Vwclub?

Recommended Posts

Απλη και συντομη ερωτηση:

Ποσα Corrado υπαρχουν εδω?

Ψαχνοντας το forum εντοπισα 3 νομιζω και 1 εδω =4.

Με την πρωτη ευκαιρια θα βαλω και μερικες φωτο στη αναλογη κατηγορια.

Για δωστε το ΠΑΡΩΝ σας παρακαλω...

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

τα 2 ειναι απο Ναυπλιο! και απο οτι ξερω

ο ενας εχει μονο ιντερνετ! :lol:

αλλα εχουν να φανουν μηνες! :lol:

Link to comment
Share on other sites

O Scirocco2 εχει δυο Corrado στο Ναυπλιο.

Ο θειος του εχει και αυτος ενα corrado VR6 ειναι στη Θεσαλονικη

Και ειναι αλλα δυο παιδια Φιλιππος και Κωστας με τα δυο G60 που εχουν ερθει και σε καποιες συναντησεις.

ΚΑι αλλο ενα 16V που ηταν πιο παλια στο κλαμπ.

δυστυχως δεν μπαινει κανενας τακτικα στο φορουμ (περα απο τον Sirocco2)

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτα τα scirocco....καποτε ειχα και εγω ενα, και μονο το nickname μου φερνει στο μυαλο πολλα.

Ενα vr6 μαυρο με πολυ φαρδυ λαστιχο, εχω συναωτησει πολλες φορες στον δρομο για Περαια, και ενα κοκκινο g60 βλεπω στην Βουλγαρη.

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
αχ αυτα τα scirocco....καποτε ειχα και εγω ενα, και μονο το nickname μου φερνει στο μυαλο πολλα.

Ενα vr6 μαυρο με πολυ φαρδυ λαστιχο, εχω συναωτησει πολλες φορες στον δρομο για Περαια, και ενα κοκκινο g60 βλεπω στην Βουλγαρη.

το μαυρο ειναι φιλου μου! tongue.gif ρε μικρος που ειναι ο κοσμος! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

θα ήμουν και εγώ πάρα λίγο ιδιοκτήτης Corrado αλλά τελικά δεν έφτασε μέχρι τα χέρια μου. ο προηγούμενος ιδιοκτήτης αποφάσισε να κάνει ένα ταξιδάκι και τώρα από το corrado έχει μείνει μονό ο σκελετός....

Τρακάρισε και πήρε φωτιά το αμάξι.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

θα ήμουν και εγώ πάρα λίγο ιδιοκτήτης Corrado αλλά τελικά δεν έφτασε μέχρι τα χέρια μου. ο προηγούμενος ιδιοκτήτης αποφάσισε να κάνει ένα ταξιδάκι και τώρα από το corrado έχει μείνει μονό ο σκελετός....

Τρακάρισε και πήρε φωτιά το αμάξι.... :(

Αν ενδιαφερεσαι ακομα ο φιλος μου ο Δημητρης (Corrado VR6) Πουλαει το δικο του ;)

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...mp;#entry223759

Link to comment
Share on other sites

Και ο Παντελής εδώ στην Λαμία πουλάει το δικό του (απλό, όχι VR6) αλλά θέλει να το δώσει μόνο σε κάποιον που να γνωρίζει τι εστί Corrado και όχι σε κάποιον που να ψάχνει απλά για ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο.

Link δεν υπάρχει πια αλλά αν ενδιαφέρεσαι πες μου να σου δόσω το τηλέφωνό του.

Link to comment
Share on other sites

αχ αυτα τα scirocco....καποτε ειχα και εγω ενα, και μονο το nickname μου φερνει στο μυαλο πολλα.

Ενα vr6 μαυρο με πολυ φαρδυ λαστιχο, εχω συναωτησει πολλες φορες στον δρομο για Περαια, και ενα κοκκινο g60 βλεπω στην Βουλγαρη.

Αυτο το μαυρο στη Περαια που βλεπεις ειναι του θειου μου.Παρα τριχα θα ηταν δικο μου, τον ειχα στειλει να το δει για μενα και τελικα το πηρε εκεινος.Ετσι εγω πηρα 2 G60 το πρωτο ειναι αυτο

post-2764-1208705868_thumb.jpg.

Τωρα βεβαια ειναι καπως ετσι γιατι το ψιλοφτιαχνω :lol::lol:

post-2764-1208705952_thumb.jpg post-2764-1208706002_thumb.jpg

Το δευτερο ειναι αυτο

post-2764-1208706050_thumb.jpg post-2764-1208706089_thumb.jpg

Εχω και 2 scirocco 16v :lol::lol::lol::lol::lol: .

Edited by scirocco2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες,

Αντε & ενα ακομα Corrado στην παρεα...

Να ετοιμασω foto κα να τις ανεβασω.

1.8 16V (προς το παρων) το εν λογο :wacko:

Που θα παει θα το τουρμπισω το ατιμο..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες,

Αντε & ενα ακομα Corrado στην παρεα...

Να ετοιμασω foto κα να τις ανεβασω.

1.8 16V (προς το παρων) το εν λογο :)

Που θα παει θα το τουρμπισω το ατιμο..

Καλως ηρθες φιλε. Τι μοντελο ειναι?Βαση του μοτερ που φορας γυρω στο 89-91 ετσι?

Οσο για το τουρμπισμα καλυτερα βρες κανα 20ν μοτερ ετοιμο να ριξεις γιατι κι εγω που εκανα το δικο μου

περισσοτερα μου κοστισε κι ακομα δεν εχει τελειωσει.

Link to comment
Share on other sites

Rocpet , ρε φιλος ρωτα τον "θειο"σου το Χρηστο.Σημερα ηρθε απτο σπιτι κ μου'δειχνε foto απ'το roco.

Ηταν να το παν δυναμομετρο σημερα.

Μικρος που ειναι ο κοσμος ε ??

Οντος εχεις δικιο ,'90 μοντελο ειναι.

Τα ρευματα τα G60 εγω τα πηρα απο εσενα !!

εεε απο τοτε ακομα τπτ...

Για 20ν που κοιταξα μην νομιζεις οτι θα βγει κ φθηνοτερα.

Τα ντιζατα πολυ σπανια κ με το ηλεκτρογκαζο θελει κ πεταλιερες αλλαγη κ δεν θα του ριξεις κ καμια "προικα" extra ??

Γενικος παντος ,τα 16ν ταχουν για ποιο "σκυλια" μοτερ.

Βρηκα κοζανη ενα VR 2.8 απο φιλο κ μου τοδινε με ολα τα περιφερειακα αλλα .... μας εφαγε ο ..Αλογοσκουφος..

με τα τεκμηρια.Μεχρι τωρα (ζωη ναχει) τα μονα που τουκανα ηταν γενικη βαφη (κοκκινο κωδικο vw,ταπετσαριες-σαλονι κ ηχο).

Παντος keep walking με το project σου κ οσο για τα εξοδα , το αμαξι ειναι σαν τις γυναικες ,, οσο ποιο πολλα χαλας για την παρτυ τους ,

τοσο ποιο πολλα γουστα σου βγαζουν μετα ;-) !!!

Edited by hackinen
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες ενταξει ειδαμε οτι ειμαστε αρκετοι με corrado κι απ' οτι προσεξα υπαρχουν και πολλοι που δεν μπηκαν στο κοπο να ποσταρουν σε

αυτο το τοπικ οτι εχουν κι αυτοι.Βλεπω οτι υπαρχουν αρκετα θεματα και συχνα δημιουργουντε και νεα σχετικα με το συγκρκριμενο τυπο

αυτοκινητου.Αλλα βλεπω επισης οτι δεν εχουμε ενα υποφορουμ δικο μας ασχετα αν εχει ακομα και το Lupo που το πολυ να ειναι 3 σ'ολο το κλαμπ.

Μηπως θα επρεπε να ζητησουμε απο τους mods αν μπορουν να μας δωσουν το δικο μας χωρο στο forum?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.