Jump to content
Untouchable

Ποσα Corrado υπαρχουν στο Vwclub?

Recommended Posts

Ασε εσυ εισαι απο θηβων στο υψος ιλιον στη σκοντα.Το κοκκινο το ξερω απο περιστερι καθοτι της περιοχης.

Αν το δω και απο κοντα σιγουρεθομαι.Παντως κοντα τα πηρατε γιατι τα εχασα και τα 2 μαζι ξαφνικα.χαχα

Καλοριζικα μαγκες.Αν και σενα με τις χρθσαφι ζαντες σε πετυχα στην καβαλας και μου εκανες μαγκιες.

Με θυμηθηκες?

Ευχαρισω και γω για τα καλοροζικα ,

η αληθεα ειναι πως τωρα τελευταια βλεπω συχνα εξω καποια corrado , και σιγουρα δεν ειναι οτι τωρα μονο τα προσεχω.

Σιγουρα κυκλοφορουν αρκετα που δεν ειναι καταχωρημενα στο site μιας και ειναι αλλης ηλικιας....και δεν ξερουν απο windows.....αλλα μπραβο τους και ας μην τους ξερω!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρισω και γω για τα καλοροζικα ,

η αληθεα ειναι πως τωρα τελευταια βλεπω συχνα εξω καποια corrado , και σιγουρα δεν ειναι οτι τωρα μονο τα προσεχω.

Σιγουρα κυκλοφορουν αρκετα που δεν ειναι καταχωρημενα στο site μιας και ειναι αλλης ηλικιας....και δεν ξερουν απο windows.....αλλα μπραβο τους και ας μην τους ξερω!

Το πιο απλο που εχεις να κανεις ειναι να πιανεις κουβεντα σε οποιον βρισκεις και να μαζευομαστε

Link to comment
Share on other sites

Πέτρο και VR6, φρόντιστε στο πλαίσιο μιας συνάντησης στην Αττική να κανονίσετε να παρευρεθείτε όλοι οι κάτοχοι Corrado. Το λέω μιας και στην Πανελλήνια απ' ότι βλέπω δεν θα έρθετε όλοι.

Και εσείς από την Θεσσαλία ελάτε σε καμιά συνάντηση... και αν θέλετε μπορώ να κατέβω μαζί σας αν κανονιστεί σύσωμη συμμετοχή των Corrado σε κάποια από τις συναντήσεις της Αθήνας.

Link to comment
Share on other sites

Πέτρο και VR6, φρόντιστε στο πλαίσιο μιας συνάντησης στην Αττική να κανονίσετε να παρευρεθείτε όλοι οι κάτοχοι Corrado. Το λέω μιας και στην Πανελλήνια απ' ότι βλέπω δεν θα έρθετε όλοι.

Και εσείς από την Θεσσαλία ελάτε σε καμιά συνάντηση... και αν θέλετε μπορώ να κατέβω μαζί σας αν κανονιστεί σύσωμη συμμετοχή των Corrado σε κάποια από τις συναντήσεις της Αθήνας.

O Πετρος βρισκεται εκτος Αττικης κ θα ειναι ποιο δυσκολο να ανεβει μονο για μια συναντηση πιστευω...

Αν παρ ολα αυτα το αποφασισει εννοειται θα μαζευτουμε!!

Εγω παλι αν κ βρισκομαι εντος Αττικης δεν τα παω καλα με τα κοινωνικα, αλλα θα κανονισω να ερθω καποια στιγμη!!

Θα κανονισουμε παντως μια συναντηση Corrado συντομα, μαζι με πορεια διαμαρτηριας για την μη υπερξη σχετικης ενοτητας του forum!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Το οτι ειμαι εκτος Αττικης δεν με εμποδισε να ερθω στις συναντησεις αν δειτε και στα αλμπουμ των συναντησεων ειμαι παρων σε αρκετες.Το μονο προβλημα οτι θα ερθω με το Scirocco γιατι το Corrado ειναι ακομα μεσα :lol::lol: .

Link to comment
Share on other sites

Το οτι ειμαι εκτος Αττικης δεν με εμποδισε να ερθω στις συναντησεις αν δειτε και στα αλμπουμ των συναντησεων ειμαι παρων σε αρκετες.Το μονο προβλημα οτι θα ερθω με το Scirocco γιατι το Corrado ειναι ακομα μεσα :(:( .

Δεκτα και παλια scirocco στη συναντιση των corrado για να μην πω και παλια jetta,αλλα μεχρι εκει.Τι λετε μαγκες?

Μπορουμε να πουμε ενα απο αυτα τα σκ για αρχη σιγουρα 8 me 10 corrado πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Δεκτα και παλια scirocco στη συναντιση των corrado για να μην πω και παλια jetta,αλλα μεχρι εκει.Τι λετε μαγκες?

Μπορουμε να πουμε ενα απο αυτα τα σκ για αρχη σιγουρα 8 me 10 corrado πιστευω

ΜΕσα και εγω για Scirocco/Corrado meeting :D

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα.Πιοι μπορουν την μεθεπομενη κυριακη ας πουμε για να εχουμε και χρονο να οργανωθουμε?

Πρωτη οκτωβρη για να μπει και καλα ο μηνας.

Για δηλωστε παρρον οσσοι μπορειται

Παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα.Πιοι μπορουν την μεθεπομενη κυριακη ας πουμε για να εχουμε και χρονο να οργανωθουμε?

Πρωτη οκτωβρη για να μπει και καλα ο μηνας.

Για δηλωστε παρρον οσσοι μπορειται

Παρακαλω

Πρωτη Οκτωβρη ειναι σε πολλες Κυριακες απο σημερα!! :huh:

Αν το κανεις για 1η Φλεβαρη κατι θα κανουμε..... tongue.gif

* Με την προυποθεση οτι θα βρεις καταλληλο μερος, πχ. Πεντελη, η Αγ.Στεφανο (για τεχνικους λογους που ξερεις) αλλα κ για να υπαρχει γενικοτερη ανεση κ ευκολη προσβαση για ολους.

Με αυτες τις προυποθεσεις εγω ειμαι μεσα.

Πετροοοοοο??

Link to comment
Share on other sites

Το ΣΚ εκεινο εχω προγραμματισμενο το πρωτο μακρινο μου ταξιδι με το νεο αποκτημα μου προς Καρδιτσα μερια και δεν το βλεπω να αλλαζει προς το παρον :huh:

Τι να πω, ελπιζω σε αλλη ημερομηνια αν τελικα δεν κανονιστει.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη οσσοι μπορουμε πρωτη φλεβαρη.Καλο θα ειναι σε καπια εθνικη αθηνων λαμιας η αθηνων κορινθου για ευκολη προσβαση

Προταση: Να πουμε για το 2ο ΣΚ, δλδ ας πουμε Κυριακη 8 Φεβρουαριου, κ μερος Goody's Αγ.Στεφανου επι της εθνικης για συναντηση (εχει εκει τα flocafe, εχει κ 500μετρα παραπανω καφετερια με παρκιγκ).

Αν συμφωνειτε επικυρωστε... βολευει κ για οσους ερχονται απο Θηβα η Πελοπονησο μιας κ θα το βρουνε πολυ ευκολα!!

Link to comment
Share on other sites

Scirocco2 ειναι το παλιο μου ψευδονυμο πριν το αλλαξω σε Rocpet.

Προσθεστε και τον φιλο Κωστα (KmpRado) με το 16ν.

Νασε καλα πετρακο!!! Και ελπιζω να τα πουμε απο κοντα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλος ενας με corrado απο Τρικαλα, το κοκκινο "κτηνακι" πιστευω το εχουν παρατηρησει οσοι ειναι απο Τρικαλα εδω μεσα, αλλωστε μονο ενα κοκκινο corrado κυκλοφορει εδω tongue.gif

βεβαια τωρα αγορασα και ενα seat ibiza καινουργιο μιας που "επεσαν" οι τιμες, αλλα θελω σιγα σιγα να το συμαζεψω το corrado μου μιας και εχει καμποσα προβληματα..

μπορει καποιος να μου στειλει λινκ απο καποια σελιδα εξωτερικου με ανταλακτικα για corrado? - Ευρωπη βασικα γιατι απο αμερικη περνανε τελωνειο και ο φορος παει πολυ..

thanx!

Link to comment
Share on other sites

Απλη και συντομη ερωτηση:

Ποσα Corrado υπαρχουν εδω?

Ψαχνοντας το forum εντοπισα 3 νομιζω και 1 εδω =4.

Με την πρωτη ευκαιρια θα βαλω και μερικες φωτο στη αναλογη κατηγορια.

Για δωστε το ΠΑΡΩΝ σας παρακαλω...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ 4 ΛΕΤΕ ΚΑΙ 1 ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ 5

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου untouchable εχεις δικιο.Τωρα ειδα οτι εχει προβλημα.Προσπαθω να κανω upload αλλα δεν γινεται λογω μεγεθους.Αν μπορει καποιος να βοηθησει?

Καλως σας βρηκα και...

αντε να γινουμε και πολλοι!!!

post-14341-1254816802_thumb.jpg

post-14341-1254816831_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.