Jump to content
Untouchable

Ποσα Corrado υπαρχουν στο Vwclub?

Recommended Posts

οοοοοοπ!!!

Νατος ο κροταλιας, και με γουστοζικο χρωμα παρακαλω ε?

Και οχι μονο,,

Πηξαμε στα μαυρα και στα κοκκινα τοσο καιρο.

Κροταλιας?Ωραιο!

Να εχουμε και λιγο ποικιλια ντε

Link to comment
Share on other sites

Αλλος ενας με corrado απο Τρικαλα, το κοκκινο "κτηνακι" πιστευω το εχουν παρατηρησει οσοι ειναι απο Τρικαλα εδω μεσα, αλλωστε μονο ενα κοκκινο corrado κυκλοφορει εδω tongue.gif

βεβαια τωρα αγορασα και ενα seat ibiza καινουργιο μιας που "επεσαν" οι τιμες, αλλα θελω σιγα σιγα να το συμαζεψω το corrado μου μιας και εχει καμποσα προβληματα..

μπορει καποιος να μου στειλει λινκ απο καποια σελιδα εξωτερικου με ανταλακτικα για corrado? - Ευρωπη βασικα γιατι απο αμερικη περνανε τελωνειο και ο φορος παει πολυ..

thanx!

Απο εξωτερικο, και συγκερκιμενα Γερμανια ειναι ο BAR TEK, αν και οι τιμες ειναι λιγο τσιμπιμενες.

Απο εδω μεσα εχουμε το Πετρο και Doctor!!!

Link to comment
Share on other sites

Απο εξωτερικο, και συγκερκιμενα Γερμανια ειναι ο BAR TEK, αν και οι τιμες ειναι λιγο τσιμπιμενες.

Απο εδω μεσα εχουμε το Πετρο και Doctor!!!

Συμφωνω και επαυξανω για τον bar-tek (Mario). Όλα τα εξαρτήματα και κιτ βελτίωσης τα πήρα από αυτόν, ως επίσης και τον ARZ-Tuning (Marko) αν και οι τιμές του έχουν αυξηθεί λίγο τώρα τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι η παρεα μας μεγαλωνει σιγα σιγα new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif .............

Πραγματικά, από όλα τα Corrado φόρουμ που σερφάρω καθημερινα, αυτό είναι σίγουρα αυτό που έχει τη λιγότερη "κίνηση" B) Κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι και εγω νεος κατοχος Corrado και ειμαι ξετρελαμενος!Ειναι πανεμορφο αμαξι!Υπαρχει Ελληνικο club αποκλειστικα για Corrado?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.