Jump to content
lyko81

Ποτηροθήκη

Recommended Posts

Η ποτηροθήκη που έχει στο υποβραχιόνιο το eos είναι η ανοιχτή χωρίς το συρόμενο πλαστικό που την καλύπτει. Επειδή μου τη δίνει λίγο που μαζεύει βρωμιά και δεν καθαρίζεται ευκολα, ξέρει κανείς αν παίρνει την αντίστοιχη συρόμενη και αν βγαίνει σε μπέζ; Εννοώ αυτή που φοράει το golf V με υποβραχιόνιο. Από εγκατάσταση είναι δύσκολη; Αν έχει και κανένας ΕΤΚΑ και μου πεί και τον κωδικό παραγγελίας θα ήταν τέλεια.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Αν και όπως βλέπεις το ανταλλακτικό δεν υπάρχει για το EOS

ne6y8j03aw1v8mdvkp0r_thumb.jpg

όλα τα υπόλοιπα είναι ίδια, οπότε δεν βλέπω κάποιο λόγο ώστε να μην μπαίνει...

dfo9mbtduamwkgoqz7dl_thumb.jpg

εκτός κι αν παίζει κάποιο ρόλο ο διακόπτης για την οροφή που βρίσκεται εκεί στο EOS...αλλά δεν νομίζω

η εγκατάσταση γίνεται κάπως έτσι

http://diy.oempl.us/article_info.php?artic...0e0bffe4aef57b1

επίσης δεν ξέρω αν είναι το ίδιο μπεζ στο Golf και το EOS μιας και έχουν διαφορετικό κωδικό.

Ευχαριστώ DIS για την γρήγορη απάντηση. Θα ρωτήσω τιμή σε έναν έμπορο ανταλλακτικών VW και αν είναι φθηνό ωστε αν δεν μπαίνει να μην μου κοστίσει θα το δοκιμάσω. Και γώ πάντως διατηρώ μια αμφιβολία για το αν μπαίνει λόγω του διακόπτη. Αν μπαίνει πάντως θα βρεί χρήση το ανοιχτήρι που κράτησα από το golf μου πριν το πουλήσω...

Link to comment
Share on other sites

H Kosmocar το χρεώνει 50 ευρώ περίπου. Πάντως τον ίδιο χώρο πιάνει με την "απλή" ποτηροθήκη. Δεν νομίζω να είναι αυτός ο λόγος, ίσως και να μην υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος, απλώς να μην το βγάζουν για το EOS. Ανοιχτήρια πάντως θα έχεις μάλλον 2. Το ανοιχτήρι το περιλαμβάνει.

Δείτε αν μπαίνει σε EOS

post-7262-1229157858_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.