Jump to content
gkb tsi

Θα με σκοτωνε.

Recommended Posts

Λοιπον σημερα καθως γυριζα απο Μεσολογγι -Θηβα ενας καραγκιοζης μ@λ@κ@ς μου εκλεισε τον δρομο καθετα για να περασει απο ενα μαγαζι απεναντι σε επαρχιακο δρομο στην παλια εθνικη Θηβας-Λειβαδιας κ ενω πηγαινα με 120 χλμ παιδια αν δεν ειχα καινουργιο αυτοκινητο κ γρηγορα αντανακλαστικα θα τον παιρναγα σουβλακι ενω με εβλεπε 200 μετρα πριν στα 30 μετρα αποφασισε να περασει απεναντι εκανα παρατιμονια φρεναρισμα κ δωξα το θεο που δεν ερχοταν κανεις στο αντιθετο δεν τα εχασα λογο αρκετης εμπειριας αλλιως με τσιμπιδακια θα με παιρναν.Κ το τρελο ηταν οτι εκοψε αφου εγινε οτι εγινε κ μου λεει συγνωμη ηταν μαυρο το αμαξι κ δεν το ειδα απιστευτο το ειθελε φωσφοριζε ο ηλιθιος.Κατεβηκε ο νταλικερης που ηταν πισω μου με ενα λοστο στο χερι βριζοντας τον αλλα ηταν τυχερος κ εφυγε.Ειπα αφου καταφερα κ συνηλθα οκ δωξα Τον Θεο περασε ξεκινησα κανονικα κ 2χλμ πιο κατω ηταν μια τυπισα που εκανε οτοστοπ γυρω στα 40 δεν την πηρα(ηταν ασχημη) σταματαω μετα απο 50 μετρα να βαλω βενζινη ερχοταν με ενα χαμογελο ως τα αφτια προς εμενα κ τον βενζινα.Μου λεει αυτος τι να ειναι τουριστρια λεω μπα για βλαμενη την κανω μου εκανε οτοστοπ κ δεν την πηρα.Δεν προλαβα να τελειωσω κ αφου ειχε ερθει αρκετα κοντα μου λεει σε σπαστα Ελληνικα<<γιατι μου ειπες να κατεβω στο τρενο>> λεω εγω σου ειπα πας καλα <<ναι εσυ δεν παω καλα παρεμε τωρα μαζι σου>> παει να ανοιξει την πορτα αλλα για καλη μου τυχη δεν ανοιγει απ εξω αν δεν βγαλεις το κλειδη ή δεν το κανει ο οδηγος απο μεσα αρχιζω να βριζω εγω μαζι κ ο βενζινας κ εφειγε μουρμουρωντας διαφορα στην γλωσσα της.Παιδια δεν παμε καλα καθολου ο κοσμος το χανει το μυαλο θελει τεραστια προσοχη στον δρομο γιατι δεν ξερεις τι λεει το ριμαδι του καθενος κ κατα ποσο το χρησιμοποιεί εκει που πρεπει.

Edited by gkb tsi
Link to comment
Share on other sites

Πρωτον : Για τον μ@@@@ δεν υπαρχουν λογια.

Δευτερον: Για την τουριστρια, ακομα κι αν εμπαινε...no problem.Την πιανεις απο τα μαλλια και την πετας εξω.Στην αναγκη μπορει να βοηθησει κι ο βενζινας :lol: :lol:

Τριτον: Αυτο με το κλειδωμα πως γινεται;Για το jetta μιλας;

Link to comment
Share on other sites

Καλα φιλε Νασο σιγουρα λογια δεν υπαρχουν αλλα ουτε κ οι δικοι μου θα ειχαν λογια αν με σκοτωνε σημερα αυτος.Ναι φιλε για το jetta λεω πειγα πριν καιρο στην αντυπρωσοπια τους ειπα να μου το κανουν με το vag μετα τα 30 να κλειδωνει ετσι οταν ανοιγω εγω την δικια πορτα με 2 φορες το χερουλι κ οχι με την πρωτη που κανεις στο π.χ.passat οι αλλες κ το πορτ παγκαζ δεν ανοιγουν απεξω αν δεν πατησω το κουμπακι ή να βγαλω το κλειδι κ απο μεσα ολες θελουν 2 φορες το χερουλι.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα βρισκομενος στην αριστερη λωριδα επι της αναπαυσεως στα Βριλλισια με κατευθυνση Γερακα, ακριβως στην στροφη εξω απο το νεκροταφειο ενας μεγαλης ηλικιας στη δεξια λωριδα ,επειδη ο μπροστινος του σταματησε χωρις αλαρμ, θεωρησε.....μ new_grrrr.gifnew_grrrr.gif να περασει μπροστα μου χωρις να κοιταξει, να βγαλει αλαρμ κ.τλ. Θα με εκανε π@@@@@@. Επειδη δεν ειχα ακομη εισιτηριο........χωρις επιστροφη, εκανα χοντρο κατεβασμα (τουρμπινα B) γονατισε) και ανεβασμα. Στο φαναρι το επομενο που μιας επιασε ηρθε διπλα μου και αρχισε.......... και τα γαλικα του. Και μετα σας ρωταω........ ;) εγω τι επρεπε να τον κανω αυτον που απο δικη του μ@@@@ rocket.giffire.gifnew_rtfm.gif θα με εστελνε αδιαβαστο? dead.gif

Link to comment
Share on other sites

Και τι ζωα...................... fire.gif

τι να πω ρε φιλε ο κοσμος τα εχει χασει εντελος νομιζουν οτι οδηγουν στο μποστανι τους τελικα το καλυτερο ειναι να συγκρατείς τα νευρα σου οσο αυτο ειναι εφικτο γιατι σκοτώνετε ο κοσμος τζαμπα ολοι καμπουδες την εχουν δει.

Link to comment
Share on other sites

τι να πω ρε φιλε ο κοσμος τα εχει χασει εντελος νομιζουν οτι οδηγουν στο μποστανι τους τελικα το καλυτερο ειναι να συγκρατείς τα νευρα σου οσο αυτο ειναι εφικτο γιατι σκοτώνετε ο κοσμος τζαμπα ολοι καμπουδες την εχουν δει.

Και να πω οτι ηταν νεος ρε παιδι μου δεν προσεξε, ξερεις τα γνωστα που λενε για εμας τους νεους και καλα, αλλα ηταν τουλαχιστον 65αρης και αυτο που με πειραξε περισσοτερο ειναι οτι αρχισε και να με βριζει, αντι να πει συγνωμη ρε παιδι μου δεν προσεξα, κτ τελοσπαντων για τα ματια του κοσμου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα.Κυριακη ξημερωματα(6.00) γυριζωντας απο την δουλεια μου κατεβαινω την εθνικη προς Πειρεα και μπαινω στην υπογεια εξοδο προς Αχαρνων, βρισκομαι φατσα με εναν ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ rocket.gifrocket.gif:lol: που πηγενε αναποδα να βγει στη εθνικη, σταματησα δεν ξερω και γω πως ευτυχως που φοραγαμε ολοι ζωνη και γω και η αραβωνιαστηκια μου και η κορη μου στο πισω καθησμα αλλα εχει και φρενα το GOLF !!

Edited by panzaxa
Link to comment
Share on other sites

<<Ξεθαβω>> το θεμα μιας και πιστευω οτι καλο θα ηταν να το αναφερω. Σημερα το μεσημερι και ενω ειμαι σταματημενος μαζι με τη μητερα μου, κατω απο τη γεφυρα στην Αγιου Κωνσταντινου στο Μαρουσι (προορισμος Κηφισιας), Βλεπω απο τον καθρεπτη να ερχεται απο πισω παντιλικωμενος και πλακωμενος στα φρενα, ας μου επιτραπει η εκφραση τσογλαν#ς, με ενα Vitara!!! Θα'θελα να μαθω ποιος τσογλαν#ς εκανε παντιλικια στην Αγιου Κωνσταντινου στο Μαρουσι με το VITARA του και παραλιγο να σκοτωσει εμενα και την μητερα μου!!!!! Eνα θα σας πω, λογω των προβληματων υγειας που εχω, εχω παψει να φοβαμαι!!! Εεεε αυτη την φορα που τον εβλεπα να ερχεται επανω μας ειπα <<οτι μεχρι εδω ηταν, τελειωσα>>!!!!

Link to comment
Share on other sites

<<Ξεθαβω>> το θεμα μιας και πιστευω οτι καλο θα ηταν να το αναφερω. Σημερα το μεσημερι και ενω ειμαι σταματημενος μαζι με τη μητερα μου, κατω απο τη γεφυρα στην Αγιου Κωνσταντινου στο Μαρουσι (προορισμος Κηφισιας), Βλεπω απο τον καθρεπτη να ερχεται απο πισω παντιλικωμενος και πλακωμενος στα φρενα, ας μου επιτραπει η εκφραση τσογλαν#ς, με ενα Vitara!!! Θα'θελα να μαθω ποιος τσογλαν#ς εκανε παντιλικια στην Αγιου Κωνσταντινου στο Μαρουσι με το VITARA του και παραλιγο να σκοτωσει εμενα και την μητερα μου!!!!! Eνα θα σας πω, λογω των προβληματων υγειας που εχω, εχω παψει να φοβαμαι!!! Εεεε αυτη την φορα που τον εβλεπα να ερχεται επανω μας ειπα <<οτι μεχρι εδω ηταν, τελειωσα>>!!!!

Φιλε svoura αφου σταματησε κ δεν σου επεσε πανω ξεχνατο παει κ αυτο πες βγενεις το πρωι απ το σπιτι κ δεν ξερεις αν θα γυρισεις τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε svoura αφου σταματησε κ δεν σου επεσε πανω ξεχνατο παει κ αυτο πες βγενεις το πρωι απ το σπιτι κ δεν ξερεις αν θα γυρισεις τι να πω.

και που να πιασει αυγουστος που οι αθηναιοι που πανε επαρχια βλεπουν ανετους δρομους και κανουν οτι μακακια θες και οι εναπομειναντες στην αθηνα νομιζουν οτι τον αυγουστο (ιδιος βραδυ) , ειναι μονο αυτοι στην αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

και που να πιασει αυγουστος που οι αθηναιοι που πανε επαρχια βλεπουν ανετους δρομους και κανουν οτι μακακια θες και οι εναπομειναντες στην αθηνα νομιζουν οτι τον αυγουστο (ιδιος βραδυ) , ειναι μονο αυτοι στην αθηνα.

Αστα να πανε νικο!

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε νικο!

εμ αυτο ειναι. δεν θελω να τα αφησω να πανε γιατι φοβαμε μην με πανε. :lol::p:(

Link to comment
Share on other sites

Τώρα το καλοκαίρι,

Τα ίδια γίνονται σε όλα τα τουριστικα μέρη που έρχονται οδηγοί ξένοι ή δικοί μας και δεν ξέρουν τους δρόμους..

Θέλει προσοχή και ως πεζός!

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.