Jump to content
svouras

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ ΜΟΥ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ

Recommended Posts

ΠΑΙΔΕΣ ΣΩΣΤΕ ΜΕ. Τ0 04 ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΠΟΛΟ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΜΟΥΚΑΝΕ ΔΩΡΟ ΤΟΝ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ [ΜΕΤΑ SYSTEMS }. ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΩ ΚΟΛΑΕΙ ΟΛΗ Η ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ. ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟΝ ΠΟΛΟ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ. ΣΤΟΥ ΡΩΡΡΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΓΕΙ ΤΑ ΜΕΤΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ [ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ]. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ????? ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μιλάμε για συναγερμους, εχω εναν spy ball εργοστασιακο σε ενα golf iv και παθαίνει το εξής πρόβλημα.Αφου τον ενεργοποιήσω και περιμένω κανένα 2λεπτο,αρχίζει και χτυπάει.έχετε καμια ιδέα???Οταν τον απασφαλίζω, το λαμπάκι του αναβοσβήνει 5 φορές

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΣΩΣΤΕ ΜΕ. Τ0 04 ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΠΟΛΟ Η ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΜΟΥΚΑΝΕ ΔΩΡΟ ΤΟΝ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ [ΜΕΤΑ SYSTEMS }. ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΩ ΚΟΛΑΕΙ ΟΛΗ Η ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΕ ΤΑ ΦΛΑΣ. ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟΝ ΠΟΛΟ ΤΗΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ. ΣΤΟΥ ΡΩΡΡΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΓΕΙ ΤΑ ΜΕΤΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ [ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ]. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ????? ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.

Εγω λεω να πας εκει να στο φτιαξουν και εαν ειναι να πληρωσεις

σηκωνεσε και φευγεις και πας αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να πας εκει να στο φτιαξουν και εαν ειναι να πληρωσεις

σηκωνεσε και φευγεις και πας αλλου.

VRIKA LISI SIMERA ALLA H ETAIRIA THA ANIXSEI THN ALLH WEEK

THANKS ANYWAY

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τον πολο της παταριας εκει στο κουτι με τις ασφαλεις θα εχει και μια αλλη ασφαλεια με την ασφαλεια του συναγερμου σαν προσωρινη λυσηη!

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τον πολο της παταριας εκει στο κουτι με τις ασφαλεις θα εχει και μια αλλη ασφαλεια με την ασφαλεια του συναγερμου σαν προσωρινη λυσηη!

THANKS A LOT MAGAAA

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

εδώ και μια εβδομάδα έχει παρουσιαστεί το εξής πρόβλημα με τον εργοστασιακό συναγερμό στο Golf TSi μου:

με το πάτημα ενεργοποίησής του από το κλειδί άρχισε να χτυπάει γιατί ήταν ανοιχτή η πόρτα. Τον απενεργοποίησα κανονικά από το κλειδί και από τότε σε κάθε ενεργοποίηση/απενεργοποίηση δεν ακούγεται ο ήχος (μπιπ) , τα φλας αναβοσβήνουν κανονικά, το κόκκινο φωτάκι επίσης, όμως δεν χτυπάει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος οτι είναι εργοστασιακός ?

Ναι, αλλά άσε να το τσεκάρω για 100% και ξαναποστάρω....

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά άσε να το τσεκάρω για 100% και ξαναποστάρω....

Καλημέρα,

Τελικά οσ υναγερμός είναι MetaSystem HPB Εργοστασιακού τηλεχειρισμού...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Τελικά φιλαράκι πως το έφτιαξες το παρακάτω πρόβλημα δεν μας είπες τι έφταιγε?

 

Καλημέρα σας,

εδώ και μια εβδομάδα έχει παρουσιαστεί το εξής πρόβλημα με τον εργοστασιακό συναγερμό στο Golf TSi μου:

με το πάτημα ενεργοποίησής του από το κλειδί άρχισε να χτυπάει γιατί ήταν ανοιχτή η πόρτα. Τον απενεργοποίησα κανονικά από το κλειδί και από τότε σε κάθε ενεργοποίηση/απενεργοποίηση δεν ακούγεται ο ήχος (μπιπ) , τα φλας αναβοσβήνουν κανονικά, το κόκκινο φωτάκι επίσης, όμως δεν χτυπάειτερ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Αφου βαλω συναγερμο καποιεσ φορες μετα απο 1 η 2 λεπτα χτυπαει.μολις τον βγαλω αναβει 5 φορες το λαμπακι .ξερουμε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.