Jump to content
funk77

Διακοσμητικό πίσω πόρτας χρωμιομένο

Recommended Posts

Ενδιαφάρομαι να βάλω στο polo (2006 sportline 9n3) ένα διακοσμητικό πίσω πόρτας αυτό που δίνει η vw σαν επίσημο αξεσουάρ. Το συγκεκριμένο ανταλλακτικό είναι αυτο που περιέχεται στον κατάλογο γνήσιων αξεσουαρ και είναι χρωμιομένο.

Εχει τοποθετηθεί από κάποιον άλλο εδω? Και αν ναι θέλω πληροφορίες για τιμή-τοποθέτηση!

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Απο τι θυμαμαι νομιζω δεν εχει βαλει καποιος αυτο το αξεσουαρ.

Στην αντιπροσωπεια ρωτησες για τιμη?

Η τοποθετηση μου φαινεται ευκολη παντως.

Link to comment
Share on other sites

Εγω στο Γκολφ που εβαλα το πακετο χρωμιου που περιλαμβανει πισω πορτα,μασκα και πορτες, αν θυμαμαι καλα δεν ειχε ουτε 200 ευρω.Οποτε εσυ που θες μονο για την πισω πορτα, φθηνο θα ειναι λογικα, ασχετα αν θα γινει εκ των υστερων παραγγελια.Τα χρωμια δεν κοστιζουν ιδιαιτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος αυτο ψαχνεις...

dsc00071sp2.jpg

αν βγαλεις ακρη ενημερωσε μας....ενδιαφερομαι και εγω!

ισως προκυψει καμια ομαδικη παραγγελια!

Στην γερμανια παντως κανει 53 ευρω στον επισημο καταλογο!

ο κωδικος του ειναι 6Q0 071 360

Edited by chp
Link to comment
Share on other sites

πλακα-πλακα και εγω ενδιαφερομαι για κατι τετοιο. αν καταληξετε πουθενα πειτε

Ναι παιδιά μιλάω ακριβώς γι αυτό που φαίνεται στη φωτό. Από ότι ρώτησα έχει γύρω στα 60 ευρώ! Δεν κάνουμε καμιά μαζική παραγγελία μπας και πετύχουμε καλύτερη τιμή?

Ας μαζευτούμε όσοι ενδιαφερόμαστε να δούμε από που μπορούμε να το προμηθευτούμε φθηνότερα!

Link to comment
Share on other sites

Ναι παιδιά μιλάω ακριβώς γι αυτό που φαίνεται στη φωτό. Από ότι ρώτησα έχει γύρω στα 60 ευρώ! Δεν κάνουμε καμιά μαζική παραγγελία μπας και πετύχουμε καλύτερη τιμή?

Ας μαζευτούμε όσοι ενδιαφερόμαστε να δούμε από που μπορούμε να το προμηθευτούμε φθηνότερα!

εγω μεσα ειμαι!

ξερει κανεις μηπως τι χρειαζεται για την τοποθετηση???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! το εχω βαλει ηδη στο polaki μου και ειναι τρελλα! ειναι αυτοκολλητο και μπαινει πανευκολα! το τοποθετησα μονος γιατι ειναι και δουλεια μου. το περιμενα ομως 1 μηνα και κατι απο γερμανια. με την εκπωση λογω οτι δουλευω στην καρεντα ηρακλειου το πηρα γυρω στα 40 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.