Jump to content
doggy

1o Festival φίλων Vw-audi-seat-skoda!

Recommended Posts

Καλησπέρα,

αυτό που θα σας αναφέρω παρακάτω είναι κάτι που μπορεί να το είχατε ακούσει, μπορεί να το είχε πάρει το μάτι σας... οπότε σας το ανακοινώνουμε και επίσημα και σας τονίζουμε πως το Hellenic VWClub θα είναι εκεί!

Σας παραθέτω λοιπόν το σχετικό δελτίο τύπου & την αφίσα που έχω λάβει από τον κο. Σωκράτη Παντελίδη (a.k.a S&M BROS) ο οποίος είναι ο κύριος διοργανωτής.

========

Aγαπητοί φίλοι,

Με χαρά σας ανακοινώνουμε πως την Κυριακή 11 Μάη 2008, διοργανώνουμε το περιοδικό VW TUNING EDITION και το διαδυκτιακό ραδιόφωνο TUNING RADIO το 1ο festival φίλων των αυτοκινήτων του GROUP VW Audi, Seat και Skoda.

H εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο χώρο parking του CARREFOUR της Ευκαρπίας στη Θεσσαλονίκη και θα πλαισιωθεί από πλήθος εκδηλώσεων.

Σας προσκαλούμε λοιπόν να πάρετε μέρος σ αυτή και να την γνωστοποιήσετε στα μέλη σας.

Πιστεύουμε ότι θα ανταποκριθείτε στο κάλεσμα μας.

Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε πληροφορία σχετικά μ αυτήν, καθώς επίσης και ανοιχτοί για προτάσεις που θα αφορούν στο περιεχόμενο και τις δράσεις της.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

VW Tuning Edition & Tuning Radio

ΤΗΛ: 2310 514665 - 2310 330500

========

vwfestival08.jpg

To Hellenic VWClub λοιπόν, θέλοντας να δείξει την υποστήριξή του στο όλο event, θα δώσει το δυναμικό παρόν!

Εγώ προσωπικά θα ανέβω από το Σάββατο προκειμένου να διανυκτερεύσω εκεί και θα ακολουθήσουν και τουλάχιστον 5 αυτοκίνητα φίλων και μελών που θα ανέβουν από την Αμαλιάδα.

Σίγουρα θα έχουμε τις τρελοπαρέες από Ιωάννινα, Λαμία, Λάρισα, Βόλο και πιστεύω πως θα έχουμε και την παρουσία των μελών μας από Θεσσαλονίκη (νέων & παλιών).

Όσοι λοιπόν δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε ελάτε να κάνουμε μια βόλτα στην πανέμορφη Θεσσαλονίκη και να δεί όλος ο κόσμος, τι εστί VWClub!!!!!

Είναι μια εκδήλωση που δε πρέπει να χάσουμε, χώρια ότι σίγουρα θα περάσουμε ΣΟΥΠΕΡ στην πανέμορφη & πολυαγαπημένη Θεσσαλονίκη!!!

Οπότε παρακαλώ πολύ δηλώστε συμμετοχή όσοι θέλετε και μπορείτε να ακολουθήσετε καθώς και αν θέλετε να διανυκτερεύσετε το Σάββατο, ώστε να κοιτάξω να πάρουμε μια καλή προσφορά για ένα συνολικό αριθμό δωματίων (Latousakis ξεκίνα να μαθαίνεις τιμές!!)

Επίσης ο οποιοσδήποτε έχει άκρες σε κανένα ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη ας με ενημερώσει.

Συμμετοχές:

  1. doggy - από Παρασκευή (μας έφτιαξε ο Latou σε hotel :angry2: )
  2. Nikkosnet - από Παρασκευή (μας έφτιαξε ο Latou σε hotel :thumbsup: )
  3. polo 1.6T - από Παρασκευή (μας έφτιαξε ο Latou σε hotel :thumbsup: )
  4. η 5-άδα από Αμαλιάδα :thumbsup: - Από Σάββατο (έχουν ήδη κλείσει σε hotel)
  5. Latou μετά συζύγου, από νωρίτερα βέβαια!
  6. ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS --> - Από Σάββατο (θα μείνει σε σπίτι)
  7. nanos
  8. STAVROS#MK4 - Απο Σάββατο (θα μείνει σε δικό του σπίτι)
  9. PAGOURISTAS + ??!!! (πολλοί??!!! :lol: )
  10. bobosgt - με το team των Ιωαννίνων!
  11. didymos
  12. johnym - Από Σάββατο (θα μείνει σε δικό του σπίτι)
  13. kouliss +2 (θα μείνουν σε hotel - από Παρασκευή)
  14. Sakis_1.8T
  15. skaraviaios - από Σάββατο (θα μείνει σε σπίτι)
  16. kapsouris +1
  17. macklin
  18. B6passat
  19. Billis +1 - από Σαββάτο (θα μείνει σε δικό του σπίτι)
  20. DarthCotsos + 1 - από Παρασκευή (μας έφτιαξε ο Latou σε hotel :thumbsup: )
  21. krepoulis
  22. VRK + ?
  23. Boulis
  24. Scirocco
  25. xalaros_GTI
  26. SP.Mor@les
  27. kostas_fsi
  28. Νίκος
  29. activious
  30. golfakiGti
  31. Petrose_melissia + 1 (θα μείνει σε σπίτι αν ανέβει)
  32. Trelaras582 + 1 (θα μείνει σε σπίτι)

Να παραθέσω σαν Λατού εδώ, πως η πόλη μας για τους της Νότιας Ελλάδας, φημίζεται για πάσης μορφής ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ (με τυρί, κρέμα, κιμά, σπανάκι, μερέντα, χαλβά, φλουρί κτλ κτλ κτλ!), οπότε ΟΣΟΙ ΑΝΕΒΕΤΕ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ, ΜΗΝ πάρετε την επιλογή πρωινού. Δοκιμάστε μας!

Επίσης, το Σάββατο το βράδυ, μπορείτε να επισκεφθείτε και τον ΚΡΕΠΟΥΛΗ στο Ωραιόκαστρο, και να ταράξετε το Δημήτρη στην παραγγελία, εκτός κι αν την έχει ψυλλιαστεί και άλλαξε το ωράριό του!!

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->

Ενο και ειτε μεσαααααααααααααααααα ;)B)-_-:D απο Σαββατο και εγώ ¶ρη τσακίσου να βρεις τιμές :lol: :lol: :lol: :lol: tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Link to comment
Share on other sites

To Hellenic VWClub λοιπόν, θέλοντας να δείξει την υποστήριξή του στο όλο event, θα δώσει το δυναμικό παρόν!

Εγώ προσωπικά θα ανέβω από το Σάββατο προκειμένου να διανυκτερεύσω εκεί και θα ακολουθήσουν και τουλάχιστον 5 αυτοκίνητα φίλων και μελών που θα ανέβουν από την Αμαλιάδα.

Σίγουρα θα έχουμε τις τρελοπαρέες από Ιωάννινα, Λαμία, Λάρισα, Βόλο και πιστεύω πως θα έχουμε και την παρουσία των μελών μας από Θεσσαλονίκη (νέων & παλιών).

Όσοι λοιπόν δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε ελάτε να κάνουμε μια βόλτα στην πανέμορφη Θεσσαλονίκη και να δεί όλος ο κόσμος, τι εστί VWClub!!!!!

Είναι μια εκδήλωση που δε πρέπει να χάσουμε, χώρια ότι σίγουρα θα περάσουμε ΣΟΥΠΕΡ στην πανέμορφη & πολυαγαπημένη Θεσσαλονίκη!!!

Οπότε παρακαλώ πολύ δηλώστε συμμετοχή όσοι θέλετε και μπορείτε να ακολουθήσετε καθώς και αν θέλετε να διανυκτερεύσετε το Σάββατο, ώστε να κοιτάξω να πάρουμε μια καλή προσφορά για ένα συνολικό αριθμό δωματίων (Latousakis ξεκίνα να μαθαίνεις τιμές!!)

Επίσης ο οποιοσδήποτε έχει άκρες σε κανένα ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη ας με ενημερώσει.

και εγω μεσα για την Θεσαλονικη.θα σας πω σε λιγες μερες αν θα μπορεσωνα ανεβω απο το σαββατο.

Doggy γιατι ποτε δεν βαζεις και τον Βολο μεσα? tongue.gif

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

τι λες ωρέ Παναγιώτη, μέσα είναι και ο Βόλος tongue.gif

;)B)-_-:D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κε εγω μεσα :D:D:D θα κατεβω την Κυριακη μαζι με αλους κατοχουε vw απο κοζανη!!!!!!!!!!!

να δωσουμε και εμεις το δικομας παρων tongue.gif:rolleyes:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μεσα κι εγω :lol::lol::lol: απο το σαβατο θα ανεβω μαζι σας :(

αλλος απο λαρισα?

για διανυκτερευση εχω να μεινω οποτε μην με υπολογιζετε για ξενοδοχειο

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα ανέβω κι εγώ για βόλτα ;-)

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκαν και οι υπόλοιποι + ο Polo1.6T ο οποίος με ενημέρωσε προχθές τηλεφωνικά ότι θα ακολουθήσει :D

Link to comment
Share on other sites

Απο Γιαννενα να πω την αληθεια δεν ξερω ποσοι θα ειμαστε αλλα καποιοι θα δωσουμε το παρον.

Θα στειλω μην. σε ολα τα παιδια μετα το Πασχα και πιστευω να ξερω μεχρι της 8-9 Μαιου ποιος θα ερθει.

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω +1 ...για την Κυριακη σιγουρα και 99% για Σαββατο!

8α ενημερωσω συντομα!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ δυστηχώς δεν θα μπορέσω να ανέβω μιας και θα μαι κρήτη για άλλο σκοπό.......οπότε λαλακία παίχτηκε....

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα Γιάννη που δε θα έρθεις... εσύ θα χάσεις !!! tongue.gif

Έλα για να βλέπω λαόοοο!!! Πάμε να δείξουμε τι εστί Hellenic VWClub!!!

...Θεσσαλονίκη... here we come! :)

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω φυσικα!

Ελα να μαζευομαστε και οι υπολοιποι :)

Η εμπειρια και η παρεα μονο αξιζουν.

Να κανει και καλο καιρο και θα περασουμε super.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο σε υπολογίζω από Σάββατο ε; Με την Μαργαρίτα ή solo?

Link to comment
Share on other sites

Μέσα μονοήμερο ή από Σάββατο Κώστα;

Link to comment
Share on other sites

Μέσα μονοήμερο ή από Σάββατο Κώστα;

Κωστα μαλλον και εγω μεσα

ηδη εχω κανει κρουση αν γινεται να μη δουλευω απο βδομαδα θα ξερω

Link to comment
Share on other sites

OK. Και εγω αν είναι θα πάρω από την Τρίτη του Πάσχα να μάθω τιμές από ξενοδοχεία.

Link to comment
Share on other sites

OK. Και εγω αν είναι θα πάρω από την Τρίτη του Πάσχα να μάθω τιμές από ξενοδοχεία.

παιδια αντε να σας δουμε και να γνωριστουμε εγω ενοειται πως θα ειμαι γιατι ειμαι απο θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Εκτός απροόπτου υπολογίστε και εμένα μέσα. Έχω συγγενείς επάνω οπότε απλά μη με υπολογίσετε για ξενοδοχείο.

Τα λέμε επάνωωωωω....... :(:D:Dnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε η λίστα!

Για να βλέπω λαόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και Χρόνια πολλά.

Λέω κι εγώ αν όλα πάνε καλά(απο θέμα υπηρεσίας εννοώ)να βρίσκομαι στο φεστιβάλ.Επειδή είναι η πρώτη φορά που θα παρευρεθώ σε events του Club,θέλω να ρωτήσω αν τελικά

κατορθώσω να είμαι εκεί,αν πρέπει να επειδείξω κάτι σαν μέλος(ταυτότητα,username)για να μου επιτραπεί η είσοδος.Σόρρυ για την άγνοιά μου,αλλά αν δε ρωτήσεις πώς θα μάθεις!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν... θα έρθω και εγώ μετά του κυρίου Βίαιου και μάλλον +1 άτομο!

Θα φύγω με τραίνο Παρασκευή βράδυ από Αθήνα (με ειδική αμαξοστοιχεία που φορτώνεις και αμάξι) και θα φύγω από Θεσ/νίκη Δευτέρα βράδυ με τραίνο πάλι...

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει πμ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.