Jump to content
doggy

1o Festival φίλων Vw-audi-seat-skoda!

Recommended Posts

οποιος ειναι απο αθηνα 7π.μ συναντηση στις αφιδνες μετα τα διοδια.παμε που παμε ας παμε μαζι....

Link to comment
Share on other sites

Πριν από 1 ώρα ξεκίνησα να οδηγώ @ Θεσσαλονίκη. Έλα να μαζευτείτε!!!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ θα ανέβεις με το γρήγορο ή θα πάρεις το golf γιατί δεν βιάζεσαι?

εγω δεεν βιαζομαι γιατι στρωνω........ :angry2:;)

Link to comment
Share on other sites

και εγω παιδια εχω στερεψει(το βενζιναδικο μου εννοω) απο εχθες το βραδυ.οποτε τωρα ειμαι σε αναμονη του gravedigger να με παρει να ανεβουμε μαζι σαλονικα,αλλα πολυ αργει..........που ειναι??????? tongue.gif;)

τον ειδε κανεις που ανεβαινε για σαλονικη απο λαμια στο δρομο???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Τι γκαντεμια ειναι αυτη ρε παιδια.Εδω και λιγη ωρα βρεχει εδω στην Θεσσαλονικη και ολα δεν υπαρχει ουτε σταγονα βενζινη. ;):lol:protest.gifprotest.gifprotest.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι και εγω εκει ρε παιδια αντε να τα πουμε απο κοντα γιατι χαθηκαμε.

τι ωρα θα ειστε εκει?

Εεεε άμα έρθει και ο Ηλίας, θα είμαι και εγώ εκεί!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΑΓΟΝΑ ΒΕΝΖΙΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ.ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω παιδια εχω στερεψει(το βενζιναδικο μου εννοω) απο εχθες το βραδυ.οποτε τωρα ειμαι σε αναμονη του gravedigger να με παρει να ανεβουμε μαζι σαλονικα,αλλα πολυ αργει..........που ειναι??????? tongue.gif:D

τον ειδε κανεις που ανεβαινε για σαλονικη απο λαμια στο δρομο???? :D :D :D:lol:

Μπορει να ειναι με τη Βιργινια.......αχ τυχερε Φανη...μας το'φαγες το κοριτσι...χαλαλι σου!!!!!!!!!!! :lol:

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα ολα ωραια στην συναντηση αλλα αυτοχηη η απεργια μας τα χαλασε...θα μπορουσαμε να ειχαμε μεγαλυτερη παρουσια σαν κλαμπ!!!δεν πειραζει ομως..στην επομενη ποιο βροντερο παρον.καλη επιστροφη σε ολους! :D ν!!!

Edited by exo_polo
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα κ γω....πολύ χάρηκα που ειδα τα παιδιά (ολα!) γιατι ειχα πολυ καιρό να τους δω...καλη σχετικα οργανωση.....λίγο αυτό το ενας εδω ενας εκει να μην ήμασταν...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα κ γω....πολύ χάρηκα που ειδα τα παιδιά (ολα!) γιατι ειχα πολυ καιρό να τους δω...καλη σχετικα οργανωση.....λίγο αυτό το ενας εδω ενας εκει να μην ήμασταν...

τυχερε!!!!!εμας η βενζινη δεν εφτανε ουτε για να φθασουμε Λαμια.................... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟΣ!

1 - 0

Οποιος ποστάρει έχει τραβήξει! :lol:

δηλαδη κι εσυ tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟΣ!

1 - 0

Οποιος ποστάρει έχει τραβήξει! ;)

λοιπον ηταν απιστευτη η θεσσαλονικη και γενικα το event(αν και ηθελε λιγο παραπανω οργανωση)περασαμε πολυ καλα τρελο γελιο!

ο αρης μας πηγε την προηγουμενη μερα απο το event στο "λιμανι" ενα παρα πολυ ωραιο μπαρακι οπου περασαμε και εκει ΑΨΟΓΑ μουσικη,χορος και ποτο και μερικα παιδακια ηπιαν λιγο παραπανω ονοματα δν θα πω..... :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling::lol: :lol: :lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

αρη επισης σε ευχαριστω και εσενα και την ιωαννα για την φιλοξενια :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

επισης το κορυφαιο ειναι το εξης:μετα το μπαρακι εγω με τον φιλτατο skaraviaios πηγαμε να φαμε την περιφημη μπουγατσα θεσσαλονικης!εκει που ειμασταν τι ωραια τι καλα και πηγαιναμε μας κοπηκε η ντιζα του γκαζιου!!! new_lol.gif

ο σωτηρης αρχισε να fire.giffire.giffire.gifknife.gifknife.gifknife.gifknife.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gif απειλη θεους και δαιμονες που το ετυχε αυτο!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

μετα πολλα και μετα τις απαραιτητες πατεντες του σωτηρη καταφεραμε(αφου φαγαμε την μπουγατσα) να γυρισουμε σπιτι και ξεραθουμε!!!

για φωτογραφιες εχει ανοιξει σχετικο θεμα στο gallery για να βαλω??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.