Jump to content
doggy

1o Festival φίλων Vw-audi-seat-skoda!

Recommended Posts

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Εσύ είσαι βλάκας αδιάψευστος... Αλλά τέσπα.....

Οσοι άλλοι έρθουν και είναι εδώ από Σάββατο, ετοιμαστείτε για καταστάσεις!!

Οσοι είσαστε και από Παρασκευή, περαστικά σας! Θα μάθετε και τι θα πει ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΜΕ ΤΥΡΙ!

Σας περιμένουμε! :lol:;)

δηλαδή εμάς που θα έρθουμε το Σαββατο δεν θα μας κεράσεις μπουγατσουλα :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟχι.... μπουγάτσα έχει μόνο την Παρασκευή, Σαββάτο έχει πιτόγυρα <_<

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι κι εγώ εκεί αλλά μή με υπολογίσετε ούτε για ξενοδοχείο ούτε για το event, θα έρθω off the record... με άλλη παρέα...
Οπότε ρε συ Γιώργο τι μας το λες εδώ; Να έχουμε το νου μας μη σε δούμε; Να σε ψάχνουμε; Να κρυφτούμε;

...τι άλλο θα δουν τα μάτια μου εδώ μέσα...

Όλοι υπολογισμένοι είμαστε, και όλοι θα είμαστε μία ωραία παρέα και μία τέλεια ατμόσφαιρα! Πάμε για να κάνουμε ένα ωραίο event, με όλα τα κόλπα και τα σχετικά! Οπότε ας το απολαύσουμε και απλά να ευχηθώ να είμαστε όλοι ενωμένοι, Golfers, Polos, Passats, Tiguans και όποιο άλλο μοντέλο της VW παρευρεθεί!

Τα λέμε εκεί guys!

Link to comment
Share on other sites

και γω θα είμαι εκει να δω τους παλιούς γνωστους...και να γνωρίσω και τους νεους!!!

Οταν ηρθα Θεσ/κη δεν σε γνωρισα γιατι ειχες δουλειες αλλα τωρα πιστευω να σε γνωρισω.

Τα λεμε πανω Bouli

Link to comment
Share on other sites

και γω θα είμαι εκει να δω τους παλιούς γνωστους...και να γνωρίσω και τους νεους!!!

γεια σου βρε χρηστάρα γίγαντα......

Όλοι υπολογισμένοι είμαστε, και όλοι θα είμαστε μία ωραία παρέα και μία τέλεια ατμόσφαιρα! Πάμε για να κάνουμε ένα ωραίο event, με όλα τα κόλπα και τα σχετικά! Οπότε ας το απολαύσουμε και απλά να ευχηθώ να είμαστε όλοι ενωμένοι, Golfers, Polos, Passats, Tiguans και όποιο άλλο μοντέλο της VW παρευρεθεί!

Τα λέμε εκεί guys!

εκεί που θα σαι φρόντισε να φέρεις αυτά που χρωστάς....εσύ ξέρεις.....Και μην κρυφτείς και εκεί όπως κάνεις εδώ....Αρκετά......

Link to comment
Share on other sites

εκεί που θα σαι φρόντισε να φέρεις αυτά που χρωστάς....εσύ ξέρεις.....Και μην κρυφτείς και εκεί όπως κάνεις εδώ....Αρκετά......

Ναι όπως είπαμε κιόλας, την εμφάνιση, το αναμνηστικό και κάτι άλλα παρελκόμενα θα τα έχω μαζί μου! Τα λέμε στο event...

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα σε όλους , θα είμαι κι εγώ την Κυριακή στο festival ,με παρέα, να τα πούμε κι από κοντά.

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα Ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

ωραια εκπληξη μιας και ειχα καιρο να μπω στο φορουμ.

με το καλο να ερθετε παιδια θα τα πουμε απο κοντα......

μονο να εχει καλο καιρο γιατι σημερα βρεχει ........ το κερατο μου

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟχι.... μπουγάτσα έχει μόνο την Παρασκευή, Σαββάτο έχει πιτόγυρα ;)

ολο μου κοβει τι χαρα αυτο το παιδι :):);)

Link to comment
Share on other sites

Έγινε Update η λίστα συμμετοχών των μελών που θα παρευρεθούν εκεί να μας στηρίξουν.

Το κινητό μου το έχετε λίγο πολύ όλοι, θα έχω και το κινητό του Club μαζί μου (6999 892 582) οπότε καλέστε με για οτιδήποτε χρειαστείτε :rolleyes:.

¶ντε να δείξουμε τι εστί VWClub!!! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε Ηλια να γινει χαμος.Κοιτα να φερεις Camera.xaxaxaxax

Εμεις λογικα απο Γιαννενα θα φυγουμε κατα της 9

Link to comment
Share on other sites

Canon EOS 400D Ετοιμη!

JVC MG130 Ετοιμη!

ΚΑΙΡΟΣ Ετοιμος!!

ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ ψήνονται!

ο Κρεπούλης θα ΣΤΕΝΑΞΕΙ!!!!

Τηλέφωνα επικοινωνίας:

Doggy: Οσοι το έχουν, τον καλούν για ό,τι θέλουν πριν κι αφού φτάσουν στα βόρεια!

Latou: 697 8956273 (αφού φτάσετε στα Βόρεια!)

VW Club: 6999 89 2582 (VW CLUB)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

θέλω να δηλώσω κι εγώ συμμετοχή στο event (2 άτομα σύνολο) εκτός απόόπτου, βέβαια!

Edited by VeeDub Latou
Βγήκε όλο το quote του αρχικού ποστ λόγω μεγέθους
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και σε σένα!

Μας έρχεσαι από εκτός πόλης, είσαι από Θεσσαλονίκη ή από περίχωρα;

Θα χρειαστείς δωμάτιο ξενοδοχείου;

Για ό,τι θες, επικοινώνησε μαζί μου, για να σε ενημερώσω σχετικά με τις τρέχουσες τιμές στο ξενοδοχείο που θα μείνει κι άλλος κόσμος, να δούμε αν μπορούμε να σε βολέψουμε κι εσένα! Αν είσαι πάλι από Θεσσαλονίκη ή γύρω περιοχές, μην σκέφτεσαι καν το θέμα διαμονής, και το βασικότερο, ΜΗΝ σκέφτεσαι θέμα συμμετοχής! Οσο πιο πολλοί, τόσο πιο καλά!! Μιλάμε για ένα ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΟ πάρκινγκ στο Carrefour, οπότε δε μας απασχολεί πόσοι θα έρθουν, και είναι ένα Open Invitation Event, όπου ΔΕ χρειάζεται να δώσεις συμμετοχή.

Η συμμετοχή δηλώνεται ΜΟΝΟ τύπικα, σε περίπτωση που θελήσεις δωμάτιο ξενοδοχείου, και θα ξεκινήσεις από Αθήνα ή Ιωάννινα, που θα φύγουν 2 κονβόι αυτοκινήτων...

Για οτιδήποτε χρειαστείς, το τηλ επικοινωνίας και βοήθειας είναι το 697 8956273.

Φιλικά,

Αρης Λατουσάκης

Link to comment
Share on other sites

και εγω με τον gravedigger θα ειμαστε πανω απο το σαββατο. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟχι.... μπουγάτσα έχει μόνο την Παρασκευή, Σαββάτο έχει πιτόγυρα :cry:

Παιδιά και εγώ μέσα για μπουγάτσα ρε. tongue.gif Παρασκευή βράδυ είμαι επάνω. :cry:

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ. :cry:

:cry::D

θα ειμαστε παααααααααααααααααααρα πολοι απο τα παλια!!!!!!

θα τα πουμε απο κοντα ρε σακη!!!!!

Edited by didymos
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Εσύ θα ανέβεις με το γρήγορο ή θα πάρεις το golf γιατί δεν βιάζεσαι?

Link to comment
Share on other sites

απο αθηνα οσοι ειμαστε τη ωρα θα ξεκινησουμε και απο που?

Edited by ANTONIS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.