Jump to content
doggy

1o Festival φίλων Vw-audi-seat-skoda!

Recommended Posts

Το άλμπουμ δημιουργήθηκε και είναι εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=208

Για Videos μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μου προκειμένου να σηκωθούν ευκολότερα στον Server μας.

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι και εγω εκει ρε παιδια αντε να τα πουμε απο κοντα γιατι χαθηκαμε.

τι ωρα θα ειστε εκει?

ησουν εκει?το αμαξι το ειδα,εσυ που ειχες κρυφτει??? tongue.gif

Αντε ρε Ηλια να γινει χαμος.Κοιτα να φερεις Camera.xaxaxaxax

Εμεις λογικα απο Γιαννενα θα φυγουμε κατα της 9

φιλε τι εγινε?κατι εμαθα.ενημερωσε με λιγο (αν μπορεις).κρυμα θα λεγαμε και καμια μαμακια που εχουμε να τα πουμε απο την πανελληνια. :lol:

Καλησπέρα και σε σένα!

αρηηηηηηηηηη.....σου την χρωσταω....για το παγακι......ή κατι ΚΑΛΥΤΕΡΟΟΟΟΟ. B);) ;) ;)

Πριν από 1 ώρα ξεκίνησα να οδηγώ @ Θεσσαλονίκη. Έλα να μαζευτείτε!!!

ωραιο το "λιμανι"??? :lol: :lol: πολυ κινηση ειχε.ε???το πουκαμισο δεν προκειτε να το πλυνω... ^_^:D :D

εγω δεεν βιαζομαι γιατι στρωνω........ :D:D

που ησουν?εφυγες νωρις???

Σε λίγο ξεκινάμε και εμείς παίδες... :D:D:D Οπότε τα λέμε πάνω :D

ολα καλα στον γυρισμο???τις foto σβηστες. tongue.giftongue.gif

Μπορει να ειναι με τη Βιργινια.......αχ τυχερε Φανη...μας το'φαγες το κοριτσι...χαλαλι σου!!!!!!!!!!! :lol:

λες?για αυτο περιμενα τοση ωρα?τυχαια το λες ή ειδες κατι??? tongue.gif

Ωραία περάσαμε, και του χρόνου!

ναι ηταν πολυ καλα.σε γνωρισα και απο κοντα.αψογος.

Με το καλό στο ATS τον Σεπτέμβρη τώρα πάλι!

ωπα .....λεπτομεριες?

ωραιο το μπαρακι???ωραιο κοσμο ειχε,ε? B)

polo1.6T πιστευω οτι ηταν ενα απο τα καλυτερα μαγαζια οσο αφορα το θεμα που συζητουσαμε.ολαλα.... tongue.gif

και 2 foto απο εμενα.

ο λευκος ο πυργος και το φιλαρακι μου ο Αντωνης tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

2n0kikm.jpg

2ynp84m.jpg

τον βρηκα στο μαγαζι που μας πηγε ο Αρης το σαββατοβραδο

trelaras582 ευχαριστω για την φωτογραφικη μηχανη. ;)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

activious... Πως και γραψαμε στο forum για το πουκαμιθο;;;

Link to comment
Share on other sites

Φορτωμένος εμπειρίες ο Παναγιωτάκης!!! ^_^

Για το ATS, είναι γνωστό το σενάριο... Ελληνικό, μέσα στον Σεπτέμβριο, 4ο έτος φέτος... Εκεί θα είμαστε κι εμείς!

Link to comment
Share on other sites

activious... Πως και γραψαμε στο forum για το πουκαμιθο???

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .δεν προκειτε να διαβασει αυτην την εβδομαδα,οποτεεεεεεεε.χχαχαχαχαχαχα

ωραια η τελευταια σειρα την υπογραφης σου για οποιον καταλαβει τι εννοεις. ;)

Φορτωμένος εμπειρίες ο Παναγιωτάκης!!! ;)

Για το ATS, είναι γνωστό το σενάριο... Ελληνικό, μέσα στον Σεπτέμβριο, 4ο έτος φέτος... Εκεί θα είμαστε κι εμείς!

ετσι ετσι.χαχαχα.αχα.ειμαι μεσα απο τωρα για το ελληνικο.δεν φταιω εγω.αλλα οι Θεσσαλονικιωτισες.εγω φταιω που επιασα καλη θεση?

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

χάρηκα για την γνωριμία παιδιά τι κι αν είμαστε από άλλα club..η οικογένεια είναι η ίδια

Doggy εισαι όλα τα euro και θα τα πουμε συντομα Αθηνα (να φερω και μπουγατσα για τον Θοδωρή?)

Αρη/Ιωαννα θα βρεθούμε για coffee soon

Τωρα να πω την αληθεια δεν κρατησα ονοματα, παντως οι κάτοχοι του καμπριο και του σκαθαριού ειναι φοβερα τυπακια!

ps. εσυ που ακους Iron maiden... xoy xoy to 666!

new_wasntme.gif

Link to comment
Share on other sites

Τις καλησπέρες μου σε όλους...

καταρχήν ξεκινάμε με το να ευχαριστήσω ΘΕΡΜΟΤΑΤΑ τον Αντωνάκη & τον Λάμπρο που ξύπνησαν πρώτοι από όλους και μας καβάτζαραν τον χώρο εκεί.

Εν συνεχεία όλους όσους ακολούθησαν από μακρυνές περιοχές, και ήρθαν μαζί μας:

DartCotsos, Skaraviaios, polo 1.6T, kouliss, Stoilas, trelaras582, activious, gravedigger, johnnym, xalaros_gti, Σπύρος από Αμαλιάδα(!!!), gatoula, boulis, didymos, Serraios, nanos

Και φυσικά τα μέλη από Θεσσαλονίκη:

¶ρη & Ιωάννα που φιλοξένησαν 2-3 από τους παραπάνω, τον Στέλιο, τον Χρόνη & τον Γιώργο (Ounkas) που είχα καιρό να τους δω και τους έριξα και τα μπινελίκια μου να γουστάρουμε tongue.gif , την Μαρία από το Seatnet / ibizaclub που με καθοδήγησε το πρωί να βρω βενζίνη και ακολούθησε στη βόλτα για καφέ & φαγητό με τα υπόλοιπα παιδιά.

Επίσης όλα τα νέα μέλη που γνωριστήκαμε εκεί: Sav & exo_polo (και όπως είχα πει και εγώ -για όσους δεν πιστεύανε- είναι 2 διαφορετικά άτομα... και είναι και αφασία και οι 2 τους), τον mourh, billis, vrk χμ.... και πόσους άλλους!!

Συγγνώμη για όσους δεν αναφέρω αλλά τι να κάνω και εγώ?!

Πως περάσαμε τώρα... Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Α ! ! ! !

Περάσαμε τέλεια, ωραίο το ξενοδοχείο, ωραία και πάντα αγαπημένη πόλη η Θεσσαλονίκη, γευστικότατη η μπουγάτσα που έφερε ο Χρόνης το πρωί!

Είχαμε πολύ περπάτημα την Παρασκευή (κ@λόπαιδο kouliss θα σε σφάξω), ποοοολλές μπύρες το Σαββάτο και φυσικά πολύ μα πάρα πολύ γέλιο.

¶ντε να βλέπω τους Θεσσαλονικείς μας να οργανώνονται σύντομα και έτσι γερά όπως σας είδα εχθές!!!!

Και μιας και είπα για εχθές, να αναφερθώ και στο show, όντως θα ήθελε λίγο περισσότερη οργάνωση, τόσο και από πλευράς του Σωκράτη που το οργάνωσε το όλο event όσο και από εμάς σαν club. Λάθος μου που δεν είχα μαζί μου την τέντα μας αλλά... δεν θα χώραγε στο τουτού. Είχαμε όμως το νέο μας stand, αρκετά φυλλάδια όπου δώσαμε στο κόσμο και γενικά κάναμε αισθητή την παρουσία μας με τις εμφανίσεις μας και με την πληθώρα αυτοκινήτων μας (έφευγε ένα, ερχόταν άλλο tongue.gif ).

Υ.Γ.

Θα σας ξανάρθω πολύ σύντομα για να τελειώσω το στρώσιμο του τουτού.... ή.... να έρθω με το Polάκι αυτή τη φορά? ;)

Link to comment
Share on other sites

κ.προεδρε την φοτο με τις μπυρες να την ανεβασω???????? new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

ηταν πραγματικα τελεια!

activious(παναγιωτη) τπτ αγορινα μ για την φοτο στην διαθεση σου!ποτε θα κατεβεις να παμε για καφεδακι??

crystallyn εμενα εννοεις με το καμπριο?

εγω να ευχαριστησω τον αντωνη και τον λαμπρο που με κατεβασανε αθηνα ;) ;) :lol: :lol: :lol: γιατι δν ειχε τπτ για να γυρισω(τρενο) :lol: :lol: :lol:

επισης να ευχαριστω ξανα και τον αρη και την ιωαννα που με φιλοξενησαν εμενα και τον σωτηρακη.ηταν πολυ τελεια η φιλοξενια σας!!!!! love.giflove.giflove.giflove.gif

vwclub rules

Link to comment
Share on other sites

κ.προεδρε την φοτο με τις μπυρες να την ανεβασω????????

ΔΕΝ ΡΩΤΑΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....και βεβαια 8α την ανεβασεις tongue.giftongue.giftongue.gif

επισης να ευχαριστω ξανα και τον αρη και την ιωαννα που με φιλοξενησαν εμενα και τον σωτηρακη.ηταν πολυ τελεια η φιλοξενια σας!!!!!

ΑΥΤΟ ΝΑ ΛΕΓΕΤΕ Παναγιωτη....

το καλυτερο (ξενοδοχειο) ειναι το ΗΟΤΕL ''ΑΡΗΣ+ΙΩΑΝΝΑ'' ;);)

εχω διανυκτερευσει...και γω μια κρυα νυχτα του χειμωνα.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

και βεβαια πρεπει να ανεβασεις τις φωτο.εχω και εγω 1 που κοιτα ο doggy κατι αλλα δεν προκειτε να την ανεβασω γιατι εχω σιγουρο το ban.οποτε το ξεχναω

Link to comment
Share on other sites

Σε γενικες γραμμες ητανε ωραια αν και θα ηθελε καλυτερη οργανωση..αλλα δε βαριεσαι--->

το θετικο ειναι οτι γνωριστηκαμε και φυσικα αναμενουμε το επομενο meeting.

αντε Latou ανελαβε πρωτοβουλια.

Rε c doggy dodge pirεs?

ΥΓ θελω και αλλα αυτοκολλητα το γκρι χρωμα μετραει ασχημα και η τοποθετηση στο side κατω χαμηλα ειναι ζορικη

Link to comment
Share on other sites

Μερικές φωτογραφίες και video.... ειδικού περιεχομένου... προστέθηκαν ;-)

Link to comment
Share on other sites

....Rε c doggy dodge pirεs?...

Τι να πει κανείς...

Πάντως τώρα που γύρισα στην Βρωμεύουσα έχω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Latou για την φιλοξενία. Ήταν υπέροχα!

Link to comment
Share on other sites

Rε c doggy dodge pirεs?

ΥΓ θελω και αλλα αυτοκολλητα το γκρι χρωμα μετραει ασχημα και η τοποθετηση στο side κατω χαμηλα ειναι ζορικη

Το dodge ήταν το μόνο που μου θύμιζε το nickname μου χααχχαχα (σε έπεισα? ;) )

Όσο για αυτοκόλλητα στείλε μου π.μ. πόσα / τι χρώμα θες να στα στείλουμε μαζί με την μπλουζίτσα. Αν και θα στείλουμε στον ¶ρη λογικά.

Link to comment
Share on other sites

Το dodge ήταν το μόνο που μου θύμιζε το nickname μου χααχχαχα (σε έπεισα? ;) )

Όσο για αυτοκόλλητα στείλε μου π.μ. πόσα / τι χρώμα θες να στα στείλουμε μαζί με την μπλουζίτσα. Αν και θα στείλουμε στον ¶ρη λογικά.

Χμμ πειθεις...η οχι!

στειλε μου αλλα 2 για μενα (γκρι) και ενα ακομη για VW-EOS (μαυρο) αν τελικα παρω την μπλουζα απο Latou ελπιζω να εχει μερικα μαζι του tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χμμ πειθεις...η οχι!

στειλε μου αλλα 2 για μενα (γκρι) και ενα ακομη για VW-EOS (μαυρο) αν τελικα παρω την μπλουζα απο Latou ελπιζω να εχει μερικα μαζι του tongue.gif

Η από Latou ή θα επικοινωνήσει μαζί σου ο doumasj (ούτως ή άλλως θα το κάνει) και στη στέλνει και απ'ευθείας. Οπότε σου στέλνουμε εσένα ;)

No worries. Από 25/5 που θα τελειώσει η παραγγελία, θα επικοινωνήσει μαζί σας ο doumasj.

Όσο για το dodge... εχμ...... Nevermind, την επόμενη φορά θα ανέβω με το polάκι μου να το δείτε tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείτε για αυτοκόλλητα! Θα παραγγελθούν όσα χρειάζονται σε όλα τα χρώματα (λευκό, μαύρο, ασημί, και, ΑΝ βγει ξανά, νίκελ), οπότε με τα μπλουζάκια θα έχουμε και στοκ σε αυτοκολλητάκια! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες...μολις ανεβασα φωτος απο το event.μιλανε απο μονες τους πιστευω αν και η οργανωση μπορουσε να ειναι λιγο καλυτερη οντως.να προσθεσω κατι αλλο δεν εχω για το event αλλα κανεις δεν ειπε για την (οοοοοομορφη....)θεσσαλονικη?το ομορφη οσοι πιστοι ακολουθησαν το καταλαβαινουν...παρατριχα να ξεκιναγα το καπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείτε για αυτοκόλλητα! Θα παραγγελθούν όσα χρειάζονται σε όλα τα χρώματα (λευκό, μαύρο, ασημί, και, ΑΝ βγει ξανά, νίκελ), οπότε με τα μπλουζάκια θα έχουμε και στοκ σε αυτοκολλητάκια! :(

θα δωθούν όλα στον υπεύθυνο της θεσσαλονίκης τον κ.κ. Λατουσάκη και θα σας τα δώσει μαζί με τα μπλουζάκια στην επόμενη συνάντηση που θα ναι μετά την λήξη της παραγγελίας.....

Καλησπερες...μολις ανεβασα φωτος απο το event.μιλανε απο μονες τους πιστευω αν και η οργανωση μπορουσε να ειναι λιγο καλυτερη οντως.να προσθεσω κατι αλλο δεν εχω για το event αλλα κανεις δεν ειπε για την (οοοοοομορφη....)θεσσαλονικη?το ομορφη οσοι πιστοι ακολουθησαν το καταλαβαινουν...παρατριχα να ξεκιναγα το καπνισμα!

ΑΤΑΧΤΕ αντωνάκη.......Τις αναστάτωσες πάλι.....Πονηρούλη....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.