Jump to content
kormos

Cross Polo 1.4 80ps

Recommended Posts

Σας ευχαριστω πολυ παιδια ;)

Εως ωρας ειμαι πολυ χαρουμενος και ικανοποιημενος απο τις επιδοσεις του , ανεξαιρετως τους "κραδασμους" που φερνουν τα χαμηλου προφιλ "ζαντικα" tongue.gif

Το μονο που μου λειπει και απ οτι βλεπω μονο σε αφτερ μαρκετ ειναι ενας "τεμπελακος" :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Θα βρεις υπάρχουν πληθώρα προϊόντων στο εμπόριο.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικος και καλοτάξιδος!!! οι κραδασμοί δεν είναι τίποτα.. θα τους συνιθήσεις.. χεχε

Για τον τεμπέλη να το ψάξεις καλά και να μήν βιαστείς!! θα βρείς σίγουρα αυτό που ψάχνεις!! ;)

Ένα φιμεδάκι και είσαι οκ.. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι η Λιτσα και εγω πηγαμε στην Autonet στο Κορωπι και κλεισαμε το crosspolo σε πορτοκαλι χρωμα με 15500 και δωρο το parking sensor,σε 2 μηνες θα ειμαστε και παλι επισημα μελη vwclub καλως ορισαμε!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη επιλογη,αντε και καλοριζικο,καλοταξιδο.

και το audi που εχεις παντως στην vw ανηκει οποτε δεν επαψες ποτε να μην εισαι μελος της οικογενειας.... :lol:

απλα τωρα θα ειστε επισημα 2 μελη.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι η Λιτσα και εγω πηγαμε στην Autonet στο Κορωπι και κλεισαμε το crosspolo σε πορτοκαλι χρωμα με 15500 και δωρο το parking sensor,σε 2 μηνες θα ειμαστε και παλι επισημα μελη vwclub καλως ορισαμε!!! tongue.gif

Καλοριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιζικο και καλοταξιδο. :lol::lol::lol:

Υ.Γ. Ακομη να αδειασω να αδειασω να ερθω να πιουμε καφε Κωστα, αλλα που θα παει, καποια στιγμη θα κατεβω.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι δεν επαψα να ειμαι μελος αλλα αυτο το ειπα για ενα μελος που ηθελε να με διωξει απο την ομαδα........ :lol:tongue.gif Ευχαριστω πολυ παιδες αντε ρε Σβουρα σβουριξε το οχημα και ελα κατω!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε οτι δεν επαψα να ειμαι μελος αλλα αυτο το ειπα για ενα μελος που ηθελε να με διωξει απο την ομαδα........ :lol:tongue.gif Ευχαριστω πολυ παιδες αντε ρε Σβουρα σβουριξε το οχημα και ελα κατω!!! :lol:

Θα με καταλαβεις απο χλμ μακρια. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι η Λιτσα και εγω πηγαμε στην Autonet στο Κορωπι και κλεισαμε το crosspolo σε πορτοκαλι χρωμα με 15500 και δωρο το parking sensor,σε 2 μηνες θα ειμαστε και παλι επισημα μελη vwclub καλως ορισαμε!!! tongue.gif

Καλημερα...

Αντε καλοριζικο και καλοταξιδο σας ευχομαι :D

Εγω ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο την συμπεριφορα του ως τωρα...

Ηδη του εκανα και ενα μεγααααααααλο ταξιδακι που δεν με κουρασε καθολου μπορω να σας πω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο και καλοτάξιδο παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε παιδακια και εμεις την αλλη εβδομαδα μας ειπαν οτι θα περασει τελωνειο οποτε ειμαστε στην τελικη ευθεια για να το παρουμε!!!Ισως το κανουμε και εμεις το ταξιδακι στο Γαλαξιδι για να το στρωσουμε θα δειξει απο την δουλεια μας!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε παιδακια και εμεις την αλλη εβδομαδα μας ειπαν οτι θα περασει τελωνειο οποτε ειμαστε στην τελικη ευθεια για να το παρουμε!!!Ισως το κανουμε και εμεις το ταξιδακι στο Γαλαξιδι για να το στρωσουμε θα δειξει απο την δουλεια μας!!! ;)

Καλημερα...

Θα ηθελα να σας κανω μια ερωτησουλα αν το παραλαβατε με το καλο <_<

Link to comment
Share on other sites

Οχι ακομα μαλλον τελος του μηνα θα γινει αυτο καλως εχοντων των πραγματων!

Link to comment
Share on other sites

σε polo version βγαίνει κατά-παραγγελία???

Link to comment
Share on other sites

Polo-version δεν το εχω ξανακουσει για το Crosspolo.Ευχαριστω Κορμε! :)

μαλλον εννοει πολο με τουρμπινα ,οπως στο σκαθαρι στη φωτο!

Link to comment
Share on other sites

Polo-version δεν το εχω ξανακουσει για το Crosspolo.Ευχαριστω Κορμε! :D

Να σαι καλα φιλε μου :D

μαλλον εννοει πολο με τουρμπινα ,οπως στο σκαθαρι στη φωτο!

Χοχο... :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλή φάση... λέει για κόντρες εάν δεν μου φτάσουν τα 800 άλογα του μοτέρ μου με τα νίτρα να ανοίγω την Turbo Jet ναι νιώθω επιτέλους κυρίαρχος...

:o:D :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι η Λιτσα και εγω πηγαμε στην Autonet στο Κορωπι και κλεισαμε το crosspolo σε πορτοκαλι χρωμα με 15500 και δωρο το parking sensor,σε 2 μηνες θα ειμαστε και παλι επισημα μελη vwclub καλως ορισαμε!!! tongue.gif

Θα το ''παιζεις'' τωρα επισημα σε δυο ταμπλό,ε??? :lol: :lol: :lol:

Εννοειτε οτι δεν επαψα να ειμαι μελος αλλα αυτο το ειπα για ενα μελος που ηθελε να με διωξει απο την ομαδα........ :lol:tongue.gif Ευχαριστω πολυ παιδες αντε ρε Σβουρα σβουριξε το οχημα και ελα κατω!!! ;)

Εγω ξερωωωωωω ΠΟΙΟ!!!!!!!!!! :whistling: :whistling: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον την Παρασκευη που μας περασε παραλαβαμε και το αμαξακι μας πολυ ομορφο γενικοτερα και το χρωμα απαιχτο τωρα μενει να το οδηγησω για να σας πω εντυπωσεις γιατι οπως καταλαβατε η Λιτσα δεν μου το εχει δωσει ακομα ολο βολτες κανει!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον την Παρασκευη που μας περασε παραλαβαμε και το αμαξακι μας πολυ ομορφο γενικοτερα και το χρωμα απαιχτο τωρα μενει να το οδηγησω για να σας πω εντυπωσεις γιατι οπως καταλαβατε η Λιτσα δεν μου το εχει δωσει ακομα ολο βολτες κανει!!!

Αααα και μην ξεχασεις το σημαντικοτερο!!!! :o Δεν ειναι S3 :whistling::whistling:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.