Jump to content
kouliss

Αρχεία Βίντεο

Recommended Posts

Guest super sayian

εχω κ εγω ενα με τη κοντριτσα εναντια στο meyh3m στην καβαλας!

ποτε θα το εχεις ετοιμο?

Link to comment
Share on other sites

θα θελουμε ενα cd  ολοκληρο ρε χριστο αν βαλει μεσα δικια σου κοντρα...

δε μας λυπασε?

Ρε εστι και αλλιώς σε DVD θα τα βάλει. Λογικά πρέπει να χωράνε. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Ρε εστι και αλλιώς σε DVD θα τα βάλει. Λογικά πρέπει να χωράνε.  :thumbsup:

εστι??χαχα τι εστι σπυρος?μιλας κ την αρχαιζουσα τωρα?

Link to comment
Share on other sites

εστι??χαχα τι εστι σπυρος?μιλας κ την αρχαιζουσα τωρα?

έτσι ήθελα να γράψω Χρήστο αλλά απο κεκτημένη ταχύτητα έκανα λάθος :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Stoila βρήκες τελικά τρόπο να βάλεις ελληνικά titles με το pinnacle studio??? έχω να ετοιμάσω ένα βίντεο από μια ορκομωσία και θα μου χρειαστούν!! :):D :D

απάντηση ελήφθει με πμ

:thumbsup::thumbsup:

διαγράψτε το post

:D:thumbsup::ninja:

Edited by atrias
Link to comment
Share on other sites

εκτός λοιπόν από το παραπάνω βιντεάκι που μας λέει ο Χρόνης έφτιαξα κι ένα δεύτερο χτες το βράδυ

ειδικό αφιέρωμα στο VW Touareg (που όπως προκύπτει από άλλο topic είναι πολύ ανθεκτικό και στα crash test)

Τις υπόλοιπες χάρες του μπορείτε να τις θαυμάσετε εδώ!

:D:D:D:D:D:D:D

(με δεξί κλικ και save as.. το αποθηκεύεται στον δίσκο σας - είναι περίπου 54ΜΒ)

Θερμή παράκληση σε κάποιον από τους Admin, Webmaster ή ότι άλλο να μεταφερθεί το βιντεάκι (εφόσον φυσικά ενδιαφέρεται ο κόσμος!) στον server του club γιατί ο χώρος και το bandwidth που χρησιμοποιώ τώρα είναι δανεικά :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ενημερώστε με όταν και αν γίνει κάτι τέτοιο για να αλλάξω το Link

Ευχαριστώ

Edited by kouliss
Link to comment
Share on other sites

χμμμμ.....

δεν είδα κάποιο ενδιαφερον....

να το σβήσω τελικά?

Το είδα και είναι πάρα πολύ καλό.. :)

Μήπως όμως θα έπρεπε να ανοίξεις ένα topic στο other cars για το Touareg και να το βάλεις;

Έτσι θα το δουν και περισσότεροι νομίζω..

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ.....

δεν είδα κάποιο ενδιαφερον....

να το σβήσω τελικά?

Έλα βρε παραπονιάρη! Τον έβαλες τον άνθρωπο να τα ξαναπεί... έπρεπε να μιλάς εσύ και να μας ξεναγήσεις στο αμάξι! Πάντως χωρίς πλάκα περίμενα να κάνεις ρεπορτάζ σαν τον Χάρη Θεοφράστου :) Βέβαια έπρεπε να βάλεις άλλον να κρατάει την κάμερα.

Πάντως έχω 2 άτομα που πρέπει να τους δείξω το βιντεάκι σου και θα σου μεταφέρω τις εντυπώσεις τους! Ο ένας μάλιστα είναι ο πατέρας μου που ελπίζω να αγοράσει καμιά φορά το Touareg έστω και με πετρελαιοκινητήρα.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και είναι πάρα πολύ καλό..  :D

Μήπως όμως θα έπρεπε να ανοίξεις ένα topic στο other cars για το Touareg και να το βάλεις;

Βασικά το έβαλα εδώ που είναι και τα υπόλοιπα βιντεάκια σχετικά με το club

Να πω την αλήθεια τώρα πρόσεξα ότι είναι στην κατηγορία των meetings! :D:D

Πάντως έβαλα κι ένα link στο topic που είχες ανοίξει για εκείνο το κινέζικο το τζιπ που πάτωσε στα crash tests και είχε αρκετά πράγματα και για το Touareg

Πάντως χωρίς πλάκα περίμενα να κάνεις ρεπορτάζ σαν τον Χάρη Θεοφράστου :D

Πάντως έχω 2 άτομα που πρέπει να τους δείξω το βιντεάκι σου και θα σου μεταφέρω τις εντυπώσεις τους! Ο ένας μάλιστα είναι ο πατέρας μου που ελπίζω να αγοράσει καμιά φορά το Touareg έστω και με πετρελαιοκινητήρα.

Αν άρχιζα σαν το Θεοφράστου να βαράω όλο το ταμπλό και να ανοιγοκλείνω με δύναμη τα ντουλαπάκια θα με πετούσε έξω ο μάστορας! tongue.giftongue.gif

Πάντως αν με το βιντεάκι μου πειστεί κάποιος να αγοράσει το αμάξι θέλω τουλάχιστον βόλτα!! για να μην πω test drive! :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

To videaki σας μεταφέρθηκε στον διακομιστή του VWClub και πλέον το link της δημοσίευσης σας προωθεί στο δικό μας μηχάνημα.

Εφόσον υπάρχουν και άλλα ενημερώστε με για να τα μετακινήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

To videaki σας μεταφέρθηκε στον διακομιστή του VWClub και πλέον το link της δημοσίευσης σας προωθεί στο δικό μας μηχάνημα.

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.