Jump to content
kouliss

Αρχεία Βίντεο

Recommended Posts

Εγώ τράβηξα το βίντεο του βόλου με ρίσκο την ίδια μου την ζωή εν κινήση.....αχαχαχαχαχαχ.....Το έκανα ψηφιοποίηση μιας και ήταν από αναλογική κάμερα....Το editing το είχε αναλάβει να το κάνει ένα πουλάκι.....δεν ξέρω αν το ξέρετε αλλά doggy λέγεται....αλλά και αυτός ακόμα το κάνει....οπότε είπα στον φίλο stoilas που με βοηθάει πάντα να το αναλάβει αν ξέρει και δέχτηκε με ευχαρίστηση...οπότε κάντε μια βδομαδούλα υπομονή να το φτιάξει καλό όπως μόνο αυτός ξέρει και θα το ανεβάσει στο forum....

Αυτά από μένα και συγνώμη για την όλη καθυστέρηση......

Link to comment
Share on other sites

τώρα κατεβάζεις τους editors!!! προβλέπω να χρειαστεί μεγάλη υπομονή ξανά!! tongue.giftongue.gif

το moytro έκανε πραγματικά υπέροχη δουλειά με το videaki!!!

μπράβο φίλε μου!! συγχαρητήρια!!!

:thumbsup::thumbsup::D:excl::excl:

Link to comment
Share on other sites

Ασχετως αν αρεσε η οχι το βιντεακι μπραβο στο μουτρο για τον χρονο που αφιερωσε. Ευχαριστουμε

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΡΙΝ ΒΓΕΙ ΤΟ GOLF TO 6 protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif

Ισα ισα προλαβαινει ετσι οπως παει. Αντε ρε Κωστα βαλε τα δυνατα σου.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΡΙΝ ΒΓΕΙ ΤΟ GOLF TO 6 protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif  protest.gif

οκ αποκλείεται να το πάρεις στα χέρια σου πριν βγει το GOLF VII GTI για να μάθεις να δισφυμείς το ΜΕΓΑΛΟ ΑΤΟΜΟ του VWclub tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Παίδες χτες το πήρα στα χέρια μου και αφού χτες έμεινα ξύπνιος μέχρι τις 4, σήμερα είναι σχεδόν έτοιμο. Έχει κάποιος την ευγενλη καλοσύνη αν έχει κανένα video να το ανεβάσει για να το προσθέσω? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Παίδες χτες το πήρα στα χέρια μου και αφού χτες έμεινα ξύπνιος μέχρι τις 4, σήμερα είναι σχεδόν έτοιμο.  Έχει κάποιος την ευγενλη καλοσύνη αν έχει κανένα video να το ανεβάσει για να το προσθέσω? Ευχαριστώ.

Ωραίος Κώστα! Πόσα MB είναι?

Δεν μπορούμε να το ανεβάσουμε εδώ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Εχω ενα βιντεακι απο το F2F στα Μεγαρα. Ειναι 115ΜΒ περιπου. Το χρειαζεται κανεις?

Σε εμένα σε παρακαλώ. Πώς θα μπορούσαμε να το κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μενω Πειραια το εδωσα σε ενα αλλο μελοσ του club τον drummer που μενει Χολαργο και ειστε κοντα. Αν μπεις στο MSN θα τον βριεσ ( αν εχει away ειναι εκει τις περισσοτερες φορες). Αν θες κιν ή αλλεσ πληροφοριες π.μ.

Eιπαμε με τον Stoila αφου τελειωσει αυτο το DVD με τα καλυτερα του vwclub να φτιαξουμε αλλο ενα με βιντεακια απο τα δικα μας αμαξια. Ελπιζω ολοι να δωσετε κανενα βιντεακι εεεε?

Link to comment
Share on other sites

Guest Drago

Καπου εχω ενα τετρακοσαρι απο Dragster στις Σερρες (μεσα απο το αυτοκινητο μου). Θα ψαξω να το βρω και θα το στειλω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ 2 video Με την Polara που κάνω στο ένα κάποια Burn Out και στο άλλο κάτι τρέλες στην Εθνική οδό όσο μπορούσα! Να στα στείλω Κώστα όταν είναι για τα αμάξια μας?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.