Jump to content
lostre_gti

Kupseles Gia 9n3

Recommended Posts

Το μόνο που κατάφερα να βρώ ήταν custom κυψέλες στον Αρμουτάκη και τις χρεώνει γύρω στα 180¤

Για να πώ την αλήθεια δέν ένιωσα και πολύ ικανοποίηση όταν μου έδειξε τί εννοεί και δέν τις έβαλα.

Link to comment
Share on other sites

Mπα,δεν εχει ουτε την κοκκινη γραμμουλα ουτε το σηματακι GTI.Εμενα θα μου αρεσε η μασκα μας οπως ειναι με βαμμενο μαυρο το σημα VW.Πολυ ωραιο...

Link to comment
Share on other sites

την κόκκινη γραμμούλα εαν έχεις εάν δικό σου φανοποιο... στην κανει την δουλεια... και εαν θες και σημα ΟΚ βάζεις εσυ ένα επανο... αλλα γνωμη μου άστο χωρής σημα...

Link to comment
Share on other sites

Την κόκκινη γραμμούλα τη βγάζεις απο τη δική σου μάσκα και τη βάζεις.( εμένα βέβαια που είναι κόκκινο όλο το αμάξι δέ με καίει και τόσο η γραμμούλα )

Όσο για το σηματάκι GTI που θές και πάλι βάζεις το δικό σου αφού δέ μπορείς χωρίς αυτό ( κουμπωτό είναι, μπαίνει και βγαίνει πανεύκολα ) αλλά εδώ θα συμφωνήσω πλήρως με το "σκοτεινό άγγελο", δείχνει πολύ καλύτερα χωρίς τις νίκελ π@π@ριές πάνω της!!

Δές το δικό του στη φωτό, δέν είναι κούκλα???

Εσύ προφανώς θές να την κάνεις όπως την έχω εγώ τώρα άν κατάλαβα καλά;

f_maskam_3d18b9c.jpg

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

δίχνει ποιο άγριο χωρής το σηματάκι... και στην τελική δεν βγένουν after market μασκές για το 9Ν-9Ν3? η Hofele Desing, JE Desing, Rigger, Matig, και ΑΒΤ βγάζουν after market μάσκες... που γνώμη μου το κάνουν να φένετε πολή ποιο όμορφο και ξεχοριστό...

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Εμενα για να χωρεσει το fmic του cupra βγαλαμε πιο εξω τη μασκα.Δεν ξερω αν παιζει ρολο αυτο,αλλα ισως αν επαιρνα μια καινουρια να μην κουμπωνε πολυ καλα...

Phantom πως το εκανες ρε φιλε?Δεν εχει ξεφλουδισει?Ξεκινησα να το κανω και εγω στο πισω σηματακι με τριψιμο και μετα με σπρευ και στο πρωτο πλυσιμο ξεφλουδισε και εφυγε...... B)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ εύκολα, χωρίς τρίψιμο χωρίς κόπο και είναι έτσι ένα χρόνο τώρα, ξεφλούδισε πολύ λίγο ( ούτε κάν φαίνεται ) πρίν απο λίγες μέρες.

Απλά το έβαψα με ειδικό χρωματάκι μοντελισμού, αυτό που πουλάνε για να βάφεις συναρμολογούμενα αυτοκινητάκια, αεροπλανάκια κλπ. και μάλιστα το έκανα μαύρο μεταλλικό!!

Κι έχω βάψει καί το πίσω.

Ωρίστε και photo του αποτελέσματος:

f_DSC00076m_900f879.jpg

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

Πουλανε και ετοιμα βαμμενα σηματακια απο ebay αλλα το θεμα ειναι αν μπορει να βγει και να μπει ευκολα και επισης να παρεις το σωστο μεγεθος...

Εμενα μου αρεσει πιο πολυ ματ οχι μεταλλικο!

Koιταξτε τι βρηκα στο ebay...

http://cgi.ebay.ie/RDX-Frontstossstange-VW...1QQcmdZViewItem

Edited by kalamaris
Link to comment
Share on other sites

το ματ σκοτόνει και ιδίκα πάνω σε κόκκινο χρώμα όπος του φίλου Phantom θα ειναι τρελά όμορφο...

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλη δέν εχω 9Ν η 9Ν3 έχω 6Ν και έβαλα την μάσκα της ABT με το μαύρο σημα και την μαύρη σίτα με το λογότυπο ΑΒΤ και είναι οκ! Κάντο αντίστοιχο δεν βγάζει καμια επόνημη εταιρία?

Link to comment
Share on other sites

τηα παρεις μάσκα κάποιου έπονυμου κατασκευαστή...? η θα βαψεις το υπαρχον? προτίμησε ένα ετοιμο βαμένο γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Για ετοιμο βαμμενο λεω να παρω.Σε μαυρο ματ αν υπαρχει,απο ebay.Αν εχει κανενας Link με αυτο που ζηταω αλλα να κανει σε 9n3,να ειναι ιδια διαμετρος δηλαδη ας μου στειλει!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.