Jump to content
Dark Angel

Καθήσματα μπάκετ δερμάτινα Μπροστά Polo 6n

Recommended Posts

Και επιδή δεν άντεξα στον πιρασμο είδα αυτό το μπάκετ και ξετρελάθηκα και τα πήρα!

6arhnzhfzqtzeldwc55x_thumb.jpg

Λοιπόν τώρα το Project, θα μίνει την άλλη ευδομάδα σε ταπετσιέρη όπου θα ντίσει τα πίσω καθήσματα με το ίδιο χρόμα που βρήκαμε σε δερμα! Θα δούμε έαν μπορουμε να κάνουμε τις πόρτες και τον τεμπέλη... πιστεύω πώς μετα το αποτέλεσμα θα είναι καταπληκτικο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κοστίσανε ακριβά μου έκανε καλη τιμη 280 το ένα (αλλα δερμα), τα είχε 4 χρόνια στο μαγάζι (στην αποθηκη διλαδη) που πήγα να βοηθίσω σήμερα τα είδα τα βγάλαμε τα ξεσκονισαμε και τα πέρασε με ένα καθαριστικο με λανολίνη μέσα για το δέρμα... και σε δύο μέρες που θα έρθουν οι βασεις ΕΥΤΙΧΟΣ βρήκαμε για το πόλο οπότε είμαι καλημένος και απο την μεθεπόμενη ευδομαδα ο ταπετσιέρης πιανει δουλεια να κάνει με δέρμα τα πίσο καθήσματα.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα λογικά πρέπει να έρθουν οι βάσεις.... είδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

Παιδία τα καθήσματα μπικαν! ΤΕΛΕΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

a88o5pvhq2zcdvt4ynwk_thumb.jpg

m1vl7vlcznu70ei5yl53_thumb.jpg

0wcmgcb09hm9lrwulbwe_thumb.jpg

2fl66t9u6156pmvb9kwh_thumb.jpg

urk3zhgb95p5zh36au90_thumb.jpg

bf2sxkpay8mygo3pxjfs_thumb.jpg

dhb070j0rijeej9mk0z6_thumb.jpg

Μπίκαν και τα καθήσματα, απο τεταρτη θα πάει λογικά ταπετσιερι τα πίσω καθήσματα να γίνουν στο ιδιο χρώμα δερμα!

Link to comment
Share on other sites

σημερα μας βγήκε ο πάτος εμένα και του Πέτρου

Link to comment
Share on other sites

με την αναποδιά με τις βάσεις 4 ορίτσες και επιδή είχε και δουλεία με άλλα αυτοκίνητα μπάσε βγάλε στο πλήντιριο...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον γύρισα προ ολίγου απο ένα τεστ-drive με τα νέα καθήσματα ΦΟΒΕΡΗ πλαϊνη στίρηξη... ευχαριστίθικα στροφιλίκια!!! Τελικα αποφασισα αυριο να βγάλω τα πισω καθήσματα και να πάνε τελικος Δευτερα στον ταπετσιερη... (off topic - που θα μίνει το αυτοκίνητο φανοποιο να βαφούν οι βάσεις απο την δισκόπλακα καί ένα σπόιλερ που θέλω να βάψω και να φτιάξω ένα ελάχιστο ζουλιγματάκι που έχει ο προφυλακτιρας... οπότε τεταρτη πέμτη θα είναι ετοιμο απο όλλα! - off topic)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον γύρισα προ ολίγου απο ένα τεστ-drive με τα νέα καθήσματα ΦΟΒΕΡΗ πλαϊνη στίρηξη... ευχαριστίθικα στροφιλίκια!!! Τελικα αποφασισα αυριο να βγάλω τα πισω καθήσματα και να πάνε τελικος Δευτερα στον ταπετσιερη... (off topic - που θα μίνει το αυτοκίνητο φανοποιο να βαφούν οι βάσεις απο την δισκόπλακα καί ένα σπόιλερ που θέλω να βάψω και να φτιάξω ένα ελάχιστο ζουλιγματάκι που έχει ο προφυλακτιρας... οπότε τεταρτη πέμτη θα είναι ετοιμο απο όλλα! - off topic)

:wacko::wacko:B):D:thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:mellow: - φιλε ωραια ειναι καλοριζικα και καλες βολτες (!) σαν της Drag μου φαινονται ,εχεις παρατηρησει αν εχουν εναν μικρουλι τζογο αν πιασεις την πλατη και την ταρακουνησεις ?
Link to comment
Share on other sites

της Drag ειναι όχι πίσω δεν έχω τζογο στην πλάτι μόνο κάτω στην βαση που φτιάξαμε αλλά αυτο διορθώνετε επιδη δεν βιδώθηκαν σωστα κάποιες βίδες τώρα τις βίδωσα εδώ μόνος μου στο γκαραζ μου έκανα μετα την πρωινή μου βόλτα και είναι ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

δεν με ενοχλουν καθολου απεναντιας εχω ξετρελαθει με την παλινη στυριξη που δεν ειχα ποτε! αδινάτησε και 8 κιλά το αυτοκήνιτο απο τα εργοστασιακα στα backt ... (βεβεα έπρεπε να χασω εγω τα 8 κιλα) αλλα αυτο είναι αλουνου παπα ευαγγέλιο...

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

δεν με ενοχλουν καθολου απεναντιας εχω ξετρελαθει με την παλινη στυριξη που δεν ειχα ποτε! αδινάτησε και 8 κιλά το αυτοκήνιτο απο τα εργοστασιακα στα backt ... (βεβεα έπρεπε να χασω εγω τα 8 κιλα) αλλα αυτο είναι αλουνου παπα ευαγγέλιο...

:mellow::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γελλάς Νικολακι.... :lol: :lol: :lol: :lol: :mellow::lol: :lol: :lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

τις φτιάξαμε μόνοι μας.

Link to comment
Share on other sites

ελάχιστο, ένα εκατοστό... μπορεί και όχι να ναι η ιδεα μου!

Link to comment
Share on other sites

για τις βάσεις έχω φώτο που τις κολήσαμε εαν ενδιαφερεσε να της ανεβάσω πές μου η αν θες στις στέλνω σε pm

Link to comment
Share on other sites

έτσι κάναμε την δουλεία...

εδώ βάλαμε να δοκιμασούμε την βάσει που κοψαμε-ράψαμε απο το golf 2-3

zh3snihfjo1sbpme9g16.jpg

εδώ την κολήσαμε στο κάθησμα

qif3wj9nyrwuf810e0qi.jpg

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.