Jump to content
Dark Angel

Αξίζει να μπούν αγωνιστικές ζώνες?

Recommended Posts

όχι ευτιχός! εκεί που έγινε και δν φένετε! κάτω από τα καθήσματα έγινε ότι έγινε!

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς κάτω απο το καθησμα του οδηγου δεν φένετε ειναι στο κεντρο τέτια δουλεια που έγινε εκει πολή καλή αλλα σου βγενει ο πάτος και να τις βγάλω εαν θέλω και παλη δεν φένετε τύποτα ούτε εαν εγινε τρύπα η όχι! αλλα μανούβρα μεγάλη... (ΟΧΙ δεν θα το κανώ) και 1.000.000 να μου έδιναν δεν θα το ξανα έκανα!

Link to comment
Share on other sites

B) - δηλαδη φιλε μου το πισω στελεχος ειναι σχεδον καθετο και οχι με κλιση ? στο λεω γιατι εχει διαφορα το ζορι στο αποτομο φρενο να μην το τρωει η πλατη αλλα η ζωνη και το σημειο στηριξης (!)

2071774b70da4f19e112296362ecd892e82eae3.gif

Link to comment
Share on other sites

ότι δίνχεις στο σχίμα έγινε! για οδηγό συνοδηγό! 2 μέρες δουλειας! τις δύο νύχτες μέτραγα ζώνες στον ύπνο και έβλεπα εφυάλτες πως με μαστιγωναν αυτές! :DB) B) B)

Link to comment
Share on other sites

ότι δίνχεις στο σχίμα έγινε! για οδηγό συνοδηγό! 2 μέρες δουλειας! τις δύο νύχτες μέτραγα ζώνες στον ύπνο και έβλεπα εφυάλτες πως με μαστιγωναν αυτές! :lol: :lol: :lol: :lol:

περιμενουμε φωτο με το τελικο αποτελεσμα......

να αρχισουμε να ονειρευομαστε και εμεις... :DB) B) B):lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

πάντος πρωτιμοτερο ειναι να πιαστουν κατω απο το καθησμα παρα απο πίσω... και να εμποδιζει να μπούν οι "τυχον" συνεπιβάτες πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου τρελαμενε με τοσο καλη κατασκευη στις ζωνες και στα μπακετ βαλε και ενα roll cage και παρε τα βουνα!!OFF TOPIC βεβαια αλλα δεν κρατηθηκα!Αψογη η δουλεια σου παντως!Με μερακι!

Link to comment
Share on other sites

σκευτώμουν τις νύχτες τα Roll cage αλλα... λέω δεν είναι για εμένα...

Link to comment
Share on other sites

f_schroth3m_4cb8a8d.jpg

f_cpillar3m_64a5e8e.jpg

:thumbsup: - να και μια αλλη αποψη για ζωνες 3 σημειων για αυτους που δεν θελουν να χασουν καποια ανεση που ειχαν απο τις εργοστασιακες μα φυσικα δεν εχουν και την ασφαλεια των σταθερων (!)

Link to comment
Share on other sites

οι άτιμες είναι καλές αλλα με ψυλό εκνευρίζουν... αλλα άτι γίνετε θα τις συνιθίσω...

Link to comment
Share on other sites

:D - που ειναι μαστορα μου οι φωτο με το πισω δεσιμο του ακρου ?

Διακρίνω μια ηρώνια στο λεγώμενο μαστορα μου?

Link to comment
Share on other sites

:huh: - τι λες τωρα ? τοσες φωτο εβαλα συν οτι αναλυση επεσε ειδες τιποτα το μεμπτον εναντιον σου ? ισα ισα που στηριξα σθεναρα την επιλογη σου - απλα θελω να δω το δεσιμο γιατι κατι υποπτευομαι ,μην ξεχνας εχω βαλει τετοιες ζωνες και ξερω μερικες παγιδες που κρυβει η δουλεια

αν δεν θελεις να βαλεις φωτο ή υπαρχει καποιος αλλος λογος δεν με πειραζει καθολου αλλωστε στο τοπικ συμμετειχα εξ'αρχης για να βοηθησω (!)

Link to comment
Share on other sites

φίλε sorry, απλά είναι λίγο άκυρη η συνομιλία μέσω νέτ, λύπαμε που δεν κατάλαβα απλά έτοιχαν μερικές φάσεις και τώρα έχω μίνει μονο με το μίκρο και βολέβομαι... πάντως sorry για την τρόπο που σου μίλισα ποιο πάνω, απλά είμαι σε φάση να βγάλω τα Drago, και να πουλιθουν γιατί τελίκα έκανα χαζομάρα, έπρεπε να βάλω Spraco και ίδη έχουν φύγει λευτά στο πασσατ, και δεν ξέρω τι να κάνω και τα Drago άρχησαν να μου ξεθωριάζει στα άκρα... τελικά Sparco... Τέλος. θα βγάλω τις ζώνες και θα τις ποστάρω έδω μαζί με τα καθησματα για πούλιμα... (ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΒΛΑΚΙΑ και έβαλα κινεζικο κάθησμα!) Τώρα θα τα πληρώσω 3πλά! Καλά να πάθω!

Link to comment
Share on other sites

:) - ωχ σοβαρα φιλε μου εγινε τετοια ζημια ? δερματινη ηταν ή υφασματινα ? μηπως εκει που ακουμπαει η ζωνη [πλαϊ-προσκεφαλο] εγινε το γδαρσιμο ? αμαν τι επαθες στα καλα καθουμενα (!)
Link to comment
Share on other sites

Δερματίνη, είναι και τηα δώ μπορεί να και να φτιάξω και να τα δώσω η ουσία είναι έχασα 600 ευρώ και 180 οι ζώνες ολα μαζι και εργασεία κανά 800άρη ευρώ και δεν μπορεσα να τα χαρώ και ενώ είχαν δίκιο για τα σπαρκο... εγώ τσιγκουνευτικα... και τώρα θα τα πληρώσω 3πλά... δεν πειράζει εγώ να με καλα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.