Jump to content
svouras

Καταλογος τιμων για εξτρα εξοπλισμο?

Recommended Posts

Και οπως μιλαει απο μονος του ο τιτλος, καταλογος τιμων για εξτρα εξοπλισμο για το eos υπαρχει? Τον θελει μια φιλη μου γιατι σκεφτεται να το αγορασει και μαλιστα με τον καινουργιο tsi 160hp!! που ερχεται τον αλλο μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Και οπως μιλαει απο μονος του ο τιτλος, καταλογος τιμων για εξτρα εξοπλισμο για το eos υπαρχει? Τον θελει μια φιλη μου γιατι σκεφτεται να το αγορασει και μαλιστα με τον καινουργιο tsi 160hp!! που ερχεται τον αλλο μηνα.

το αμαξι ερχεται τον αυγουστο.πεστης να μην το παραγγειλει ακομα αλλα να περιμενει να ερθει και να οριστικοποιηθει ο τελικος καταλογος.

οπως καταλαβες καταλογος με τιμες και extra ακομα δεν εχει βγει.

πιθανο δε ακομα και αν ερθει το αμαξι ο καταλογος να δεχθει 2-3 αλλαγες μεχρι να ειναι και ο τελικος.

προς το παρον τσιμπα αυτον για να παρει μια γευση........ :lol:

03gxuvk20oflfwufe28v.jpg

Link to comment
Share on other sites

το αμαξι ερχεται τον αυγουστο.πεστης να μην το παραγγειλει ακομα αλλα να περιμενει να ερθει και να οριστικοποιηθει ο τελικος καταλογος.

οπως καταλαβες καταλογος με τιμες και extra ακομα δεν εχει βγει.

πιθανο δε ακομα και αν ερθει το αμαξι ο καταλογος να δεχθει 2-3 αλλαγες μεχρι να ειναι και ο τελικος.

προς το παρον τσιμπα αυτον για να παρει μια γευση........ :lol:

03gxuvk20oflfwufe28v.jpg

Μεγαλε εεεεεεεεεεεεεεεγραψες! Ευχαριστω :lol:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει μια περιπτωση να βρω απο δευτερα τον τιμοκαταλογο.......φρεσκο φρεσκο tongue.gif

κανε λιγο υπομονη και θα σε ενημερωσω σχετικα.

Link to comment
Share on other sites

βγήκε το 1.4 ΤSI 160? τι λέει έχει κανεις διαβάσει κάτι?

Link to comment
Share on other sites

βγήκε το 1.4 ΤSI 160? τι λέει έχει κανεις διαβάσει κάτι?

Σε ενα μηνα μου ειπαν. Θα φοραει τον κλασσικο twincharger 1.4 Tsi αλλα με 160hp. Μου μυριζει καταργηση του 122αρι ή ιδεα μου ειναι? Ειδωμεν. Τιμες ακομη αγνωστες. Αναμεινατε....... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.