Jump to content
polo_6566

Eos Tsi 160

Recommended Posts

παρτον ενα τελεφωνο αυριο να δεις που βρισκεται η παραγγελια σου.

μην περιμενεις να σε ενημερωσουν αυτοι γιατι θα περιμενεις πολυ....... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αύριο η θα βγουμεν νικιτε... η ηττιμενοι... (η θα ειμαι πίσω απο τα κάγκελα τις φύλακης γιατι θα έχω knife.gifrocket.gifmachinegun.gifshockgun.gifnew_killother.gif τον πολητή)

εαν δεν έχω άμεση απάντηση

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

:lol::D

ελα ρε,ενταξει δεν εγινε και τιποτα αν δεν εχεις τους καθρεπτες του σιροκο :lol:

θα τους βαλεις μετα εσυ! :lol: (αν μπαινουν) :D

Link to comment
Share on other sites

εεεεε εντάξη... και εαν δεν μπούν (που θα μπενουν) εαν δεν μου έρθει με αυτούς δεν θα κάτσω και να κλάψω κι'ολλας... (και λεει δεν έρχωνται... ΟΚ Ακυρο) :D :D B):lol: :lol: :lol: :lol: :D

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Παρε πρωτα με το καλο την καμπριολα φιλε μου καλοκαιρακι που ειναι και ασε τα καθρεφτακια για το χειμωνα!!!!Περα απο την πλακα τα καθρεφτακια που λες ειναι πολυ ωραια!Μακαρι να ερθει ετσι!

Link to comment
Share on other sites

ας έρθει με το καλό και εας έρθει με ότι θέλε

Link to comment
Share on other sites

Αύριο η θα βγουμεν νικιτε... η ηττιμενοι... (η θα ειμαι πίσω απο τα κάγκελα τις φύλακης γιατι θα έχω knife.gifrocket.gifmachinegun.gifshockgun.gifnew_killother.gif τον πολητή)

εαν δεν έχω άμεση απάντηση

τι εγινε τελικα;ρωτησες; tongue.gif

αντε κωλοφαρδε! με τις αλλαγες θα ειναι το αμαξι σου!! :D;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου... ακόμα αναμένο! που θα πάει όσο περιμένο τόσο κάτι νέο θα βγεί είδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

καλισπερα joop εγω σημερα παρεγγειλα το jetta με τα 160.τι διαφορες θα εχεις ακροιβος γιατι δεν καταλαβα καλα απο την σελιδα που ειχες αν μπορεις να μου πεις και αν εχει διαφορα ως κινητιρας ο 170 με τον 160 ευχαριστο εκ τον προταιρον :excl:

Link to comment
Share on other sites

καλισπερα joop εγω σημερα παρεγγειλα το jetta με τα 160.τι διαφορες θα εχεις ακροιβος γιατι δεν καταλαβα καλα απο την σελιδα που ειχες αν μπορεις να μου πεις και αν εχει διαφορα ως κινητιρας ο 170 με τον 160 ευχαριστο εκ τον προταιρον :excl:

κατεβασε αυτο το αρχειο(pdf) και θα δεις τις αλλαγες του καταλογου MY09 που θα εχουν συγκεκριμενα μοντελα.

μεσα σε αυτα ειναι και το jetta το οποιο θα εχει ορισμενες μικρες αλλαγες σε σχεση με αυτα που κυκλοφορουν τωρα(MY08).

http://www.mediafire.com/?mv1vchhy5j0

Link to comment
Share on other sites

ωρέα θα έχω Scirocco καθρέπτες... αυτά ειναι!

Link to comment
Share on other sites

ωρέα θα έχω Scirocco καθρέπτες... αυτά ειναι!

Αντε τυχερουλη :lol::lol: σου φεξε :lol::thumbsup: Παιξε και κανα.......................τζοκερ. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Αντε τυχερουλη :lol::lol: σου φεξε :lol::thumbsup: Παιξε και κανα.......................τζοκερ. :wub:

αστον αυτον...... tongue.gif

για σενα το ανοιξα το θεμα αλλα δεν βλεπω ενδιαφερον......

να το κλεισω.........

Link to comment
Share on other sites

έχουμε και απο πολά ποστ off-topic οπότε... επέτε διαγραφή και σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

αστον αυτον...... tongue.gif

για σενα το ανοιξα το θεμα αλλα δεν βλεπω ενδιαφερον......

να το κλεισω.........

Ενδιαφερον??? Αν <<πεταξω>> στον αερα οτι θελω να πουλησω το 10 μηνων tsi για να παρω το hearts.gif Eos (το 160αρι εννοειται ) με βλεπω σουβλιστο απο τον πατερα μου!!!!!! Με χαααααααααααααααααααανετε!!!!!!!!!!! :DB)

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

πάρτο λέει κρύφα... εγώ δεν ξέρω τπτ πές :blink::o:rolleyes::lol: :lol: tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Είσαι πολύ χρήσιμος άνθρωπος εσυ!!!

Link to comment
Share on other sites

κατι πηραν τα ωτα μου σημερις οτι σκεφτονται(και μαλλον ισχυει) στην vw ,στα μοντελα ΜΥ09 δηλαδη μετα την 22 εβδομαδα 08 και οσοι εχουν παραγγειλει αισθητηρες παρκαρισματος πισω θα τους βαλουν και αισθητηρες εμπροσθεν ωστε να συνεργαζονται με το νεο rcd310 που προβαλλει οπτικη ενδειξη σε ελιγμους σταθμευσης.

θα το διασταυρωσω για σιγουρια και θα ποσταρω νεοτερα επι του θεματος!

Link to comment
Share on other sites

εμένα με πάνε απο ευδομάδα σε ευδομάδα κατασκευείς... και τα έχω πάρει... θα κάνω λίγο ακόμα υπομονή 45.890 ειναι... δεν ειναι μαρουλακια για ένα VW Eos μετα πάει ακύρωση το θέμα κλεισαμε 2 μινες και τπτ.

Link to comment
Share on other sites

αφού έχω κάνει συμφωνία ρε συ, πώς δεν έγινε παραγγελία?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ένα κράτησε αυτός και ένα εγώ! με ότι εξοπλισμό έχω παραγγείλει με τα εξτρά, και με τα πατάκια δωρώ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ! Γι'αυτο και με έχει τσαντίσει τόσο!

Link to comment
Share on other sites

[...] και με τα πατάκια δωρώ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ! Γι'αυτο και με έχει τσαντίσει τόσο!
Τι είναι αυτά ρε; Στην Citroen το έχω δει μονάχα αυτό! Απ' όσο ξέρω (αν κάνω λάθος ας με διορθώσετε) τα πατάκια είναι καρα-στάνταρ, είναι τόσο αυτονόητα που δεν τα γράφουν καν στον βασικό εξοπλισμό.

Μόνο στην Citroen το είχα δει να σου κάνει ο αντιπρόσωπος δώρο τα πατάκια: πλαστικά πατάκια με την επωνυμία του. Λογικά αφαιρούσε τα πατάκια με τα οποία έρχονταν το αυτοκίνητο και πλάσαρε σαν δώρο κάτι άθλια πλαστικά σαν αυτά που έχω στο αγροτικό.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεφτιλιστεί η VW δεν ξέρω αλλά εγώ κουράστικα. και ακυρώνω την παραγγελία! ΤΕΛΟΣ τι μπορουνε να μου κάνουνε? ΕΧΑΣΑ 1000 ευρώ... αυτη είναι χαζωμάρα...

Link to comment
Share on other sites

Έχει ξεφτιλιστεί η VW δεν ξέρω αλλά εγώ κουράστικα. και ακυρώνω την παραγγελία! ΤΕΛΟΣ τι μπορουνε να μου κάνουνε? ΕΧΑΣΑ 1000 ευρώ... αυτη είναι χαζωμάρα...

Παλι καλα που εχασες μονο 1000 γιατι εδω εμενα μου ζητησαν 1500. new_grrrr.gifnew_grrrr.gif Ξερω η διαφορα δεν ειναι μεγαλη, αλλα και 500 δεν νομιζω να τα βρω πουθενα στο δρομο πεταμενα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.