Jump to content
ferrariakos88

Ποιά η γνώμη σας...

Recommended Posts

Matador και GT Radial-Champiro. Κοίταξα σε διάφορες σελίδες στο ιντερνετ και είχαν πολύ καλύτερη βαθμολογία από όλα τα γνωστά λάστιχα.Τι λέτε?

φοράει κανείς κάποιο απ αυτά?

κ αν ναι ποιες οι εντυπώσεις του?

Link to comment
Share on other sites

τι μαρκα ειναι αυτη και που την ανακαλυψες??

Εισαι σιγουρος για τα τεστ στο νετ? γιατι για λαστιχα μιλαμε και οχι για τπτ αξεσουαρ που και αν χαλασουν δεν τρεχει κατι..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι γνωστά λάστιχα τα είδα και στο forum των 4τροχών. Γιατί είστε αρνητικοί? www.elastika-online.gr είναι η σελίδα

Link to comment
Share on other sites

οταν λες γνωστα μαλλον εννοεις οτι υπαρχουν και καποιοι τα ξερουν..

οκ υπαρχουν και καποια φορουμ ισως λεν οτι ειναι καλα...

αλλα ποιος ο λογος να ρισκαρεις για να γλιτωσεις 30-40 ευρω σε σχεση με κανενα michelin, continental, bridgestone η ξερω γω τι αλλο αφου δυσκολα θα βρεις καποιον απο δω να τα εχει βαλει.

παντως αν θελεις να τα δοκιμασεις καλη τυχη και πες μας τις εντυπωσεις σου, αλλα δεν ειπες τι διαστασεις θελεις και σε τι τιμη τα βρισκεις? online θα τα παρεις η τα βρηκες και σε βουλκανιζατερ?

Link to comment
Share on other sites

εγω μεχρι στιγμης matador εχω δει μονο σε φορτηγα των 10 τονων και πανω.

σε ιχ ποτε..........

την αλλη μαρκα ουτε σε φορτηγα..........

Link to comment
Share on other sites

εγώ παίδια θα έλεγα όχι τσιγκουνίες σε ελαστικά γιατι στην προκειμένη περίπτωσή σε αυτα κάθωντε τα αυτοκινητά μας... και αυτα θα σε βοηθέισουν στο φρενάρισμα και στο κράτιμα και σε χίλιες δύο άλες περιπτώσεις...

Link to comment
Share on other sites

εγώ παίδια θα έλεγα όχι τσιγκουνίες σε ελαστικά γιατι στην προκειμένη περίπτωσή σε αυτα κάθωντε τα αυτοκινητά μας... και αυτα θα σε βοηθέισουν στο φρενάρισμα και στο κράτιμα και σε χίλιες δύο άλες περιπτώσεις...

+10000

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλημερα καταρχην.Τα matador και τα εχω ξανακουσει και τα εχω δει και σε αγωνιστικο αυτοκινητο.Καμια χορηγια προφανως.Τεσπα το συγκεκριμενο δεν ηταν και οτι καλυτερο εχω δει σε κρατημα.Αποψη μου ειναι και θα συμφωνησω και με τους παραπανω για μικρη διαφορα στην τιμη θα ηταν καλυτερο να βαλεις καποιο επωνυμο λαστιχο! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

βρε παίδια, γιατί κάνουμε τσιγκουνίες στα ελαστικά μας? βεβαίος να κοιτάξουμε να μπεί το καλήτερο, με όσο μπορούμε σε καλη τιμή, αλλα όχι να βάλουμε και ότι να εναι για να γλυτώσουμε φράγκα που την στυγμή εξαρτώμαστε από αυτά?

Link to comment
Share on other sites

βρε παίδια, γιατί κάνουμε τσιγκουνίες στα ελαστικά μας? βεβαίος να κοιτάξουμε να μπεί το καλήτερο, με όσο μπορούμε σε καλη τιμή, αλλα όχι να βάλουμε και ότι να εναι για να γλυτώσουμε φράγκα που την στυγμή εξαρτώμαστε από αυτά?

Το Α και το Ω στο αμαξι ειτε ειναι μαμα ειτε βελτιωμενο και σκεφτειτε οτι απο αυτο μπορει να εξαρτιεται η ζωη μας.

Εχω γνωστο μου που μολις ειχε παρει το bora και στην εθνικη αθηνων-πατρων βγηκε απο το αντιθετο ρεμα μια, συγκρουστηκαν μετωπικα ;) , αυτος η μανα του , η γυναικα του, και μια συγγενης του, επεζησαν, βεβαια αυτος εσπασε χερι-ποδι, η μητερα του το ποδι της, οι αλλοι 2 με γρατζουνιες-μωλωπες. Το ρεζουμε, η αλλη που παραβιασε την διαχωριστικη και εκανε προσπεραση ειχε να αλλαξει λαστιχα 7!!!!!!!! χρονια στο αμαξι της για αυτο και δεν μπορεσε να επαναφερει το αμαξι στην πορεια του.

Αμαξι χωρις λαστιχα= ρισκο!!!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

και να ξεραθούνε τα λάστιχα και ας μην έχουνε πατιθέι τύποτα κοινός άστο όλη την ώρα στο γκαραζ τα λαστυχα ειναι επικίνδινα γιάτι έχουν ξεραθεί, και ξερή γώμα = γλυστριμα...

Link to comment
Share on other sites

και να ξεραθούνε τα λάστιχα και ας μην έχουνε πατιθέι τύποτα κοινός άστο όλη την ώρα στο γκαραζ τα λαστυχα ειναι επικίνδινα γιάτι έχουν ξεραθεί, και ξερή γώμα = γλυστριμα...

Κοινως σκοτωμα. Και να φανταστεις οτι εχει επικρατησει η γνωμη σε πολλους οτι επειδη τα λαστιχα δεν εχουν πατηθει λογω γκαραζ 'η ο,τι αλλο ειναι σαν να εχουν αγοραστει εκεινη την ημερα fire.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.