Jump to content
Black Widow

Welcome Summer Meeting ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, 29 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ!

Recommended Posts

Την Κυριακή 29 Ιουνίου, υποδεχόμαστε το καλοκαίρι και αποχαιρετούμε τα μέλη μας για τις διακοπές τους! Ετσι, λέμε να το γιορτάσουμε με μια εξόρμηση στην ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ για μπανάκι ομαδικά, με τη συμμετοχή των Audi Club, Seat Net, Ibiza Club, Golf Club, Golf V GTI Club, και βέβαια, του VW Club!

Οι της Θεσσαλονίκης, θα μαζευτούμε το πρωί της Κυριακής κατά τις 10:00 στα διόδια των Μαλγάρων από ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΕΣΧΕΣ, και θα αναχωρήσουμε στις 10:30 με προορισμό την Παραλία. Το μαγαζί που κανονίσαμε και μας περιμένει με τις ξαπλώστρες του από τις 11 και μετά, είναι το ΘΑΛΑΣΣΟΠΟΥΛΙΑ. Είναι από τα καλύτερα, αν όχι το καλύτερο Beach Bar της περιοχής, βρίσκεται σε μια υπέροχη παραλία, και το ζώνουν ακόμα πιο υπέροχες υπάρξεις αυτή την περίοδο του χρόνου!!!

Οσοι έρθουν από Κατερίνη, Λάρισα και λοιπές περιοχές, να γνωρίζουν πως ο χρόνος άφιξης είναι από τις 11 και μετά, με κρατημένες ξαπλώστρες περίπου μέχρι τις 12. Το κάθε club, θα ορίζει τον υπεύθυνο του κονβόι από τις νότιες περιοχές (αν υπάρχει μαζική συμμετοχή).

ΔΕΝ υπάρχει ελάχιστη κατανάλωση για την χρήση ξαπλώστρας. Ο καθένας καταναλώνει ό,τι θέλει και πληρώνει ό,τι καταναλώσει. Ενδεικτικά, το νεράκι κοστίζει 50 λεπτά, ο καφές είναι στα 3.5 ευρώ, και η μπύρα στα 5, με το ποτό από τα 7 ευρώ! Αλλά στο θέμα αλκοόλ ΥΠΕΥΘΥΝΑ πάντα...

Στην παραλία θα παίξουμε, θα έχουμε αγώνα Beach Volley, θα μαυρίσουμε, θα γελάσουμε και θα καλοσωρίσουμε το καλοκαίρι μέχρι το απόγευμα, οπότε και θα ξεκινήσουμε οι εναπομείναντες για την επιστροφή μας στις πόλεις μας. Οποιος θελήσει, εννοείται πως μπορεί να φύγει νωρίτερα ή αργότερα (ή να βρει το έταιρον ήμισυ και να τον ξεχάσουμε πίσω!!).

Παρακαλούμε να δηλώσετε συμμετοχή το συντομότερο, προκειμένου να μπορέσουμε να κρατήσουμε τις ανάλογες ξαπλώστρες και να μην δημιουργηθεί πρόβλημα. Και μην ξεχνάτε! Το λέτε και στους φίλους σας! :)

Για επικοινωνία και πληροφορίες, δηλώνετε ο καθένας στο Club του, και από τηλεφώνου στα:

6936 339833 - Αστέριος, Audi Club

6945 740446 - Μαρία, Seatnet & Ibiza club

6943 106111 - Αρης, VW Club

6942 610159 - Γιάννης, Golf Club

Σας περιμένουμε όλους!

Βασικός κανόνας για την ομαλή κίνηση του κονβόι, είναι η πιστή ακολουθία των υποδείξεων του ΚΟΚ κατά την κάθοδο και την επιστροφή. Οποιο μέλος επιθυμεί να πάει με πιο τρελούς ρυθμούς, θα ταξιδεύει μόνος του και χωρίς την ανάληψη ευθυνών από τους υπευθύνους των λεσχών σε περίπτωση κάποιου συμβάντος. Υπενθιμίζουμε πως τα όρια είναι 130 +10χαω στην Εθνική οδό, 50 χαω σε κατοικημένη περιοχή, και 30 χαω σε τουριστική, ή στο κέντρο της κατοικημένης περιοχής. Επίσης, όσοι οδηγούν, θα ήταν πιο συνετό να είναι πιο συνεσταλμένοι στην κατανάλωση αλκοόλ.. Ολοι προσέχουμε, για το καλό όλων μας

:)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ VW CLUB

Latou + 1 + 1 dog :)

sv2flu

activious

silverPassat + 3

nanos + 2

Edited by VeeDub Latou
Προσθήκη ακόμα ενός club!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι απο Κατερινη θα ειμαι εδω 29 Ιουνίου και εκτος σοβαρου απροοπτου θα ειμαι εκει...

Link to comment
Share on other sites

Έλα να βλέπω την Θεσσαλονίκη να οργανώνεταιιιιιιιιιιιι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,και εγω μεσα ΑΡΗ μαζι με αλους 2 φιλους μου που εχουν GOLF.

Εκτος απροοπτου παντα :)

post-7954-1214231814_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!Κατα 99% θα ειμαι και εγω εκει.Εκτος απροοπτου φυσικα....

SilverPassat +3..Τηλεφωνικη επιβεβαιωση μαλλον αυριο...Thanx!

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περιπτωση να έρθω μαζι σας και να σας φυγω για λίγο....(μια δουλειά σε εναν συγγενή μου...)...δεν ειναι σίγουρο ομώς..!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΞΑΠΛΩΣΤΡΕΣ.... Φάνη, πες μου αν έκανες κάτι με τους νότιους φίλε...

Link to comment
Share on other sites

ΟΙ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ, ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΝΤΙΝΑ! :rolleyes:

Ευχαριστώ τον Θάνο που με ξύπνησε για το θέμα και το ανακοινώνω προς διεκυρίνηση και συντονισμό!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο τον SilverPassat βλέπω να έχει δηλώσει οπότε θα κανονίσω να ανέβω μαζί του. Ίσως έρθει και ο Πάνος.

Οι υπόλοιποι είναι εξαφανισμένοι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα! ¶ρη απο εμάς θα δώσουμε παρών οι Α3, simona, VaTRaXοΣ, και μάλλον μέλη μας απο Λάρισα με επικεφαλή τον POMOLO. Έμαθα κάτι για φιλικό ματσάκι beach volley!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα!

Θα οργανωθείτε μεταξύ σας τα clubs, γιατί θα πρέπει να είμαι από τις 10-10:30 στην παραλία, για να κρατήσω τις ξαπλώστρες μας! Εσείς, ήρεμα κι ωραία, θα κατέβετε! Και μέχρι τις 11 να είσαστε κάτω!

Με το καλό να ανταμώσουμε λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Τις φωτογραφίες σας μπορείτε να τις τοποθετήσετε εδώ :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=214

:D

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε όμορφα! Τη μεγαλύτερη συμμετοχή τη δώσαμε τα VW Club και VWGolf Club, και κάναμε τις βουτιές και δροσίσαμε και τα αλογατάκια μας!! Και για φέτος, το VW CLUB κατεβάζει τα στόρια, και σας εύχεται ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ! Με το καλό να τα ξαναπούμε από το Σεπτέμβρη και πάλι, και δυναμικά!

Να ευχαριστήσω όσα μέλη μας τίμησαν με την παρουσία τους στο μπανάκι, και να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ και στα μέλη μας που μας στήριξαν φέτος σε όλες τις συναντήσεις, εκδρομές, και κοινά events! Αρχής γενομένης από το 1ο δεκαπενθήμερο του Σεπτέμβρη, θα ξαναβρεθούμε ΟΛΟΙ, γεροί και ξανανιωμένοι!

Καλό σας καλοκαίρι :D

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε και εχθές, η θάλλασα μπορεί να είχε πολύ κόσμο αλλά τουλάχιστον η "εικόνα" στην παραλία σε αποζημίωνε! :o

Χάρηκα πολύ που γνώρισα τον Θωμά με την Νατάσα και τον Μάκη με την Μαίρη! Φυσικά εμείς δεν θα χαθούμε, θα ξαναβρεθούμε και πολύ σύντομα μάλιστα στις παραλίες της Λάρισας αυτή τη φορά! Να γνωρίσετε και τα υπόλοιπα παιδιά!

Πολύ καλή κίνηση για σύσφιξη των σχέσεων μεταξύ των clubs. Χάρηκα που ξαναείδα τον Νίκο από το audi club καθώς και για την γνωριμία με τον Αστέριο και τον Γιάννη.

Και περιμένω την βοήθειά σας ώστε να έρθουμε σε επαφή τα VAG clubs και στην Κεντρική Ελλάδα. Πείτε στον POMOLO να μου κάνει ένα τηλεφώνημα...

Link to comment
Share on other sites

THA HTHELA NA EUXARISTISO KAI NA DOSO TA SYXARITIRIA MOU EK MEROUS TOU VW GOLF CLUB HELLAS

STO VWCLUB GIA THN PROTOPORIAKI PROTOBOULIA POU PIRE GIA NA DIORGANOSEI AUTO TO KALOKAIRINO GEGONOS

EUXOMAI NA GINEI 8ESMOS OPOS KSEROUME OLOI OTI KATHE ARXH KAI DYSKOLI

EUXOMAI KATHE XRONO NA EINAI KAI KALYTERO KAI GIA NA PERNAME OMORFA KAI GIA KALYTERI SISFIKSI SXESEON

OLON TON VAG CLUB

EUXARISTO OLA TA CLUB POU BRETHIKAN EKEI AKOMA KAI AUTOI POU HTHELAN NA ERTHUN ALLA DEN MPORESAN GIA KAPOIO LOGO

KALA NA PERNATE

KALO KALOKAIRI SE OLO TO VWCLUB

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.