Jump to content
Bobaris

Γρατζουνιες...

Recommended Posts

Καλησπερα σε όλους...

Δυστυχως καποιοι ανεγκεφαλοι φροντισαν να διακοσμισουν το Golfaki μου με 5 ωραιοτετες γρατζουνιες σε σε 5 διαφορετικα μερη του αυτοκινήτου μου!!!

Μηπως μπορει καποιος Πατρινος απο το club να μου συστησει κανεναν επαγγελματια, μιας και δεν ειμαι απο Πατρα και δε ξερω τιποτα σχετικό?

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

tongue.gif

φιλε μου ειναι δυσκολο το χρωμα του golf(υδροχρωμα).

εγω δεν εχω βρει αλοιφη να κανει κατι στις γρατσουνιες.εχω δοκιμασει και αλοιφες που προτεινουν καποιοι συνclubιτες αλλα δεν ειδα αποτελεσματα

Link to comment
Share on other sites

tongue.gif

φιλε μου ειναι δυσκολο το χρωμα του golf(υδροχρωμα).

εγω δεν εχω βρει αλοιφη να κανει κατι στις γρατσουνιες.εχω δοκιμασει και αλοιφες που προτεινουν καποιοι συνclubιτες αλλα δεν ειδα αποτελεσματα

οι αλοιφες κανουν δουλεια αλλα οχι θαυματα εξαρτατε απο την γρατζουνια που εχεις το ποσο βαθια ειναι η αν ειναι απο ξενο σωμα

whphby59v8x6qeew59o8_thumb.jpgknf2g5huah7h3ej76j22_thumb.jpgzw3p80oyivnsjwgfomku_thumb.jpgh8xyyb1hcor0u1gmnfth_thumb.jpg

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

και αμα δεν διορθώνετε εσυ να εισαι καλα... και ο φανοποιός που θα το πάς :blink: Ολα γίνωνται... προσπάθια και θέληση... αμα δεν γίνετε απο εσένα πήγενε στος ιδικούς θα βρείς άκρη!

Link to comment
Share on other sites

φιλε και εγω ΠΑτρα ειμαι αλλα δεν 3ερω κανεναν, σπουδαζω δεν μενω!! κοιτα... θα ρωτησω στην Vast που κανω κατι πραματακια στο Golf να μου συστησουν το φανοποιό τους και θα σου πω.. οκ?

Link to comment
Share on other sites

Μια δυο απο τις γρατζουνιες ισως και να φυγουν με αλοιφη, αλλα οι υπολοιπες ειναι βαθιες :blink:

Θα παω απο βδομαδα να βαλω μεμβρανες, θα ρωτησω κι εκει μηπως 3ερουν κανενα καλο μαστορι...

Thnx

Link to comment
Share on other sites

Καλά μαστόρια είναι ο Καλπούρος και ο Αυστραλός αλλά δεν γνωρίζω αν κάνουν βάψιμο μόνο στη γρατζουνιά..... Εμαθα ότι τώρα τελευταία υπάρχει στην Πάτρα και εταιρεία για τέτοιου είδους προβλήματα σε ραδιοφωνική διαφήμιση τοπικού σταθμού.....

Link to comment
Share on other sites

οι αλοιφες κανουν δουλεια αλλα οχι θαυματα εξαρτατε απο την γρατζουνια που εχεις το ποσο βαθια ειναι η αν ειναι απο ξενω σωμα

whphby59v8x6qeew59o8_thumb.jpgknf2g5huah7h3ej76j22_thumb.jpgzw3p80oyivnsjwgfomku_thumb.jpgh8xyyb1hcor0u1gmnfth_thumb.jpg

λογικα ετσι ειναι.

και αμα δεν διορθώνετε εσυ να εισαι καλα... και ο φανοποιός που θα το πάς :o Ολα γίνωνται... προσπάθια και θέληση... αμα δεν γίνετε απο εσένα πήγενε στος ιδικούς θα βρείς άκρη!

+1

Link to comment
Share on other sites

Ειπα και εγω να παω να πλυνω το τουτου μου :o . Τι το θελα ο μ@@@@@? :o Μολις πλυθηκε τσαακ και η γρατζουνια!!!

fire.giffire.giffire.giffire.gif:lol::lol::lol: Καλα ο κοσμος εχει ξεσαλωσει. new_grrrr.gif Τι στο δ@@@@ο? protest.gif Οταν παρκαρουν δεν καταλαβαινουν?

withstupid.gif Σκ@τ@? εχει η κλαβα τους? Αμα την δειτε δεν θα καταλαβετε πως την εκανε! :blink: Δεξια της εμπροσθιας πινακιδας μια γρατζουνια το μισο του τελευταίου δακτυλου της παλαμης!!!! Δεν αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεχω αααααααααααααααααααααλλο. Το βλεπω και ματωνει η καρδια μου, λες και εχω χωρισει :cry::cry::cry: . Δεν προκειται να την φτιαξω. Ολο και καποιος μ@@@@@ς θα με χτυπησει.Ελπιζω μονο να των τσακωσω!!!!.Οχι τιποτα αλλο, αλλα καλοκαιριατικα δεν σκοπευω να χαλασω καμμια 300αρα.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Ειπα και εγω να παω να πλυνω το τουτου μου ;) . Τι το θελα ο μ@@@@@? :ninja: Μολις πλυθηκε τσαακ και η γρατζουνια!!!

fire.giffire.giffire.giffire.gif:D:ninja::ninja: Καλα ο κοσμος εχει ξεσαλωσει. new_grrrr.gif Τι στο δ@@@@ο? protest.gif Οταν παρκαρουν δεν καταλαβαινουν?

withstupid.gif Σκ@τ@? εχει η κλαβα τους? Αμα την δειτε δεν θα καταλαβετε πως την εκανε! :ninja: Δεξια της εμπροσθιας πινακιδας μια γρατζουνια το μισο του τελευταίου δακτυλου της παλαμης!!!! Δεν αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεχω αααααααααααααααααααααλλο. Το βλεπω και ματωνει η καρδια μου, λες και εχω χωρισει :ninja::ninja::ninja: . Δεν προκειται να την φτιαξω. Ολο και καποιος μ@@@@@ς θα με χτυπησει.Ελπιζω μονο να των τσακωσω!!!!.Οχι τιποτα αλλο, αλλα καλοκαιριατικα δεν σκοπευω να χαλασω καμμια 300αρα.

κριμα

Link to comment
Share on other sites

ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ 9.30 ΕΝΑΣ ΛΑΛΑΚΑΣ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΧΩΡΟ ΣΑΝ ΝΑ ΑΡΑΞΕΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ,ΕΚΑΝΕ 150 ΜΕΤΡΑ ΟΠΙΣΘΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΕΙ..Κ

ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΡΚΑΡΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ GOLF ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΑΓΜΕΝΟ ΤΕΡΜΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΠΙΣΩ ΠΙΣΩ!!!!!

ΕΥΤΗΧΩ ΒΡΗΚΕ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΜΟΝΟ Κ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΨΕΙ ΣΤΑ ΔΥΟ (ΠΑΝΩ Κ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ)....

ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΥ Μ@Λ@ΚΑ??????ΝΤΑΛΙΚΑ ΑΡΑΖΕ ΕΚΕΙ..........

ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΡΙΜΩΓΜΕΝΟΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΑ......ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΗΣΩ,,ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Μ@Λ@ΚΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψάχνω ακόμα να βρώ που απέκτησα 2 ωραίες γρατζουνιές στον ουρανό κάθετες μεταξύ τους (υποψιαζομαι κοντούς υπαλληλους πληντηρίου). Το καλό είναι ότι δεν εχουν φτάσει χρώμα...

Link to comment
Share on other sites

Ολοι εχουν την γρατσουνια τους..Εμενα ομως παραγινε..Αρχικα, μου χτυπησε φιλος μου (εχε χαρη που ειμαστε απο μικρα παιδια μαζι) την πινακιδα και πηρε και λιγο απο το σημα. ΤΟ περιστατικο εγινε βραδυ, σε καταφωτισμενο παρκινγκ σουπερμαρκετ..και ομως καταφερε να με χτυπησει σε 100 στρεμματα αδειο παρκινγκ, οπου βρισκοταν 2 αυτοκινητα! το δικο μου και το δικο του. Τα φτιαχνω αυτα ολα οκ, ωσπου παω να παρω το αμαξι πριν λιγες μερες μπροστα απο μια καφετερια που το παρκαρα. Με το που παω να μπω, με φωναζει μια κοπελα σερβιτορα, και μου λεει <μια κοπελα οπως πηγε να παρκαρει απεναντι απο εσενα, της βγηκε πολυ η μουρη καθως εμπαινε με οπισθεν και σε χτυπησε λιγο πισω στην πορτα>..ΕΛΕΟΣ! ευτυχως εχει μονο γρατσουνια και οχι κανα βαθουλωμα. Η πλακα ειναι πως την ρωτησα αν πηρε πινακιδες κλπ κλπ, και μου λεει οχι ειχα δουλεια απλα ειδα το περιστατικο καθως σερβιρα..Ειμαι σιγουρος πως ηταν φιλη της, η γιατι οχι και αυτη η ιδια, καθως πηγαινε για δουλεια και επειδη το αμαξι ελειπε απο εκει που υποτιθεται οτι ηταν αυτο που με χτυπησε. Τελος παντων, αφησα αυτες τις γρατσουνιες και ειχα σκοπο να τις φτιαξω εντος των ημερων που θα εχω χρονο. χθες ομως βρηκα και το πρωτο βαθουλωματακι..απο μηχανακι που επεσε... ;) και σκεφτομαι οτι τελικα δεν αξιζει να φτιαχνει κανεις μικρογρατσουνιες καθε φορα που θα ανακαλυπτει μια, αλλα μια φορα το διμηνο..γιατι αλλιως θα πρεπει να τρεχουμε καθε βδομαδα..Παντως εδω στα Γιαννενα την βολεψαμε με το ΑΥΤΟ CAR paint που κανει τοπικες διορθωσεις σε γρατσουνιες κλπ, με πολυ χαμηλη τιμη !!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λέμε είναι παιδιά, να κάνουμε υπομονή και να μην τρέχουμε να φτιάξουμε την παραμικρή ζημιά, λες και δεν θα ξαναγίνει άλλη...

εγώ είχα σοβαρότατο πρόβλημα όταν ήμουν Καλλιθέα με το μαύρο μου Ibiza 101PS, όπου κάποιος κομπλεξικός το είχε χαράξει 2 φορές με κλειδί στην δεξια πλευρά..... έπαθα ενα μινι καρδιακό, έσκασα γύρω στο 400άρι για βάψιμο της πλευράς και μετά νοίκιασα και γκαράζ (με 80Ε το μήνα ερχόταν φτηνότερα από το να θέλω 300άρια και 400άρια δυο φορές το χρόνο).

Κάποια στιγμή στο Π. Φάληρο μου έκαναν επίσης σημάδι ζικ-ζακ στο καπώ, το οποίο ήταν και βαθύ.... παρόλο που χάλασε όλη η φάτσούλα του Ibiza μου, εκανα την καρδιά πέτρα και δεν το έφτιαξα, όχι απο τσιγκουνιά αλλά επειδή μου είπε ο φαναρτζής οτι θα φαίνεται το καπώ ξαναβαμένο και όταν πας να το δώσεις θα νομίζουν οτι το έχεις τρακάρει!! ¶σε που σχεδόν το συνήθισα πια (και είμαι σίγουρος οτι το δικό μου Ibiza είναι πλέον γνωστό ως "scarface" στο συνάφι του!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λέμε είναι παιδιά, να κάνουμε υπομονή και να μην τρέχουμε να φτιάξουμε την παραμικρή ζημιά, λες και δεν θα ξαναγίνει άλλη...

εγώ είχα σοβαρότατο πρόβλημα όταν ήμουν Καλλιθέα με το μαύρο μου Ibiza 101PS, όπου κάποιος κομπλεξικός το είχε χαράξει 2 φορές με κλειδί στην δεξια πλευρά..... έπαθα ενα μινι καρδιακό, έσκασα γύρω στο 400άρι για βάψιμο της πλευράς και μετά νοίκιασα και γκαράζ (με 80Ε το μήνα ερχόταν φτηνότερα από το να θέλω 300άρια και 400άρια δυο φορές το χρόνο).

Κάποια στιγμή στο Π. Φάληρο μου έκαναν επίσης σημάδι ζικ-ζακ στο καπώ, το οποίο ήταν και βαθύ.... παρόλο που χάλασε όλη η φάτσούλα του Ibiza μου, εκανα την καρδιά πέτρα και δεν το έφτιαξα, όχι απο τσιγκουνιά αλλά επειδή μου είπε ο φαναρτζής οτι θα φαίνεται το καπώ ξαναβαμένο και όταν πας να το δώσεις θα νομίζουν οτι το έχεις τρακάρει!! ¶σε που σχεδόν το συνήθισα πια (και είμαι σίγουρος οτι το δικό μου Ibiza είναι πλέον γνωστό ως "scarface" στο συνάφι του!!!!)

Δεν ξερω για σας, αλλα αν ποτε μου τυχει και πιασω κανεναν να χαραζει το τουτου μου με κλειδι, θα τον <<χαραξω>> για να μην πω <<σβουριξω>> tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

έτοιχε να δω πιτσιρικά, που παρεπιπτώντος ο fatheras του είχε ενα 530ι και του λέω... θα σε αρεσε να στο κάνω ασημένιο απο γρατσουνιες απο γκρι που είναι ?

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως τα λέμε είναι παιδιά, να κάνουμε υπομονή και να μην τρέχουμε να φτιάξουμε την παραμικρή ζημιά, λες και δεν θα ξαναγίνει άλλη...

εγώ είχα σοβαρότατο πρόβλημα όταν ήμουν Καλλιθέα με το μαύρο μου Ibiza 101PS, όπου κάποιος κομπλεξικός το είχε χαράξει 2 φορές με κλειδί στην δεξια πλευρά..... έπαθα ενα μινι καρδιακό, έσκασα γύρω στο 400άρι για βάψιμο της πλευράς και μετά νοίκιασα και γκαράζ (με 80Ε το μήνα ερχόταν φτηνότερα από το να θέλω 300άρια και 400άρια δυο φορές το χρόνο).

Κάποια στιγμή στο Π. Φάληρο μου έκαναν επίσης σημάδι ζικ-ζακ στο καπώ, το οποίο ήταν και βαθύ.... παρόλο που χάλασε όλη η φάτσούλα του Ibiza μου, εκανα την καρδιά πέτρα και δεν το έφτιαξα, όχι απο τσιγκουνιά αλλά επειδή μου είπε ο φαναρτζής οτι θα φαίνεται το καπώ ξαναβαμένο και όταν πας να το δώσεις θα νομίζουν οτι το έχεις τρακάρει!! ¶σε που σχεδόν το συνήθισα πια (και είμαι σίγουρος οτι το δικό μου Ibiza είναι πλέον γνωστό ως "scarface" στο συνάφι του!!!!)

Ναι σιγουρα αυτο θα νομισουν.... :excl: Ωραια συμβουλη σου εδωσε ο φαναρτζης....

Το αν ενα αυτοκινητο ειναι τρακαρισμενο μπροστα ή οχι δεν το καταλαβαινεις απ'εξω.Ανοιγεις το καπω και κοιτας μεσα.Εκει θα φανει αν ειναι τρακαρισμενο.Στις ενωσεις, στις συγκολησεις κ.λ.π.Διοτι καποια σημεια, κανενας φανοποιος δε μπορει να τα πετυχει οπως ηταν απο το εργοστασιο.Εγω λεω να πας σε καποιον καλο φανοποιο να το βαψεις και να ειναι καλος ωστε να πετυχει τη σωστη αποχρωση και να μην φαινεται διαφορα απο το υπολοιπο χρωμα του αυτοκινητου σου.

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

Το έπαθα και εγώ χθες παιδιά. Κλειδί από το φτερό μπροστά έως τη τάπα της βενζίνης. Δυστυχώς πρέπει να βαφτούν οι πόρτες από τη μέση και πάνω καθώς και τα φτερά απ' ότι μου είπαν στο http://www.byhomeboy.com/main στη Πάτρα. (400¤) Η γρατζουνιά κατά μήκος αγκυλώνει το νύχι που σημαίνει πως έχει σκαφτεί το χρώμα και άντε γεια.. :( Μήπως υπάρχει κανείς που να επισκεύασε τέτοιες γρατζουνιές με εναλλακτικό τρόπο;

Edited by Error
Link to comment
Share on other sites

Το έπαθα και εγώ χθες παιδιά. Κλειδί από το φτερό μπροστά έως τη τάπα της βενζίνης. Δυστυχώς πρέπει να βαφτούν οι πόρτες από τη μέση και πάνω καθώς και τα φτερά απ' ότι μου είπαν στο http://www.byhomeboy.com/main στη Πάτρα. (400¤) Η γρατζουνιά κατά μήκος αγκυλώνει το νύχι που σημαίνει πως έχει σκαφτεί το χρώμα και άντε γεια.. :( Μήπως υπάρχει κανείς που να επισκεύασε τέτοιες γρατζουνιές με εναλλακτικό τρόπο;

Φίλος είχε περίπου την ίδια γρατζουνιά από πινακίδα από μηχανάκι στη δεξιά μεριά πέρα ως πέρα όπως και στη δική σου περίπτωση ..... πήγαμε σε μαγαζί που βαφεί τοπικά και ζήτησε αν μη τι άλλο 250¤ αν θυμάμαι καλά ..... έπειτα πήγαμε σ' ένα μαγαζί με περιποίηση χρώματος , γυάλισμα , κέρωμα κλπ και μας την έκανε με 15¤ και χωρίς να βάψει οτιδήποτε πάνω στο αμάξι ! Δεν φαίνεται το παραμικρό , παρά μονό εάν κοιτάξεις από τον καθρέπτη προς το πίσω μέρος του αυτοκίνητου .. και στου φίλου μου σκάλωνε το νύχι .... Δυστυχώς είναι Θεσσαλονίκη το μαγαζί αυτό και δεν μπορώ να σε βοηθήσω , δοκίμασε πάντως να πας σε κάποιον που κάνει περιποίηση χρώματος-γυάλισμα-κέρωμα μπας και μπορέσει να σε βοηθήσει χωρίς να βάψει τίποτα !

Ελπίζω να βοήθησα !

Link to comment
Share on other sites

Φίλος είχε περίπου την ίδια γρατζουνιά από πινακίδα από μηχανάκι στη δεξιά μεριά πέρα ως πέρα όπως και στη δική σου περίπτωση ..... πήγαμε σε μαγαζί που βαφεί τοπικά και ζήτησε αν μη τι άλλο 250¤ αν θυμάμαι καλά ..... έπειτα πήγαμε σ' ένα μαγαζί με περιποίηση χρώματος , γυάλισμα , κέρωμα κλπ και μας την έκανε με 15¤ και χωρίς να βάψει οτιδήποτε πάνω στο αμάξι ! Δεν φαίνεται το παραμικρό , παρά μονό εάν κοιτάξεις από τον καθρέπτη προς το πίσω μέρος του αυτοκίνητου .. και στου φίλου μου σκάλωνε το νύχι .... Δυστυχώς είναι Θεσσαλονίκη το μαγαζί αυτό και δεν μπορώ να σε βοηθήσω , δοκίμασε πάντως να πας σε κάποιον που κάνει περιποίηση χρώματος-γυάλισμα-κέρωμα μπας και μπορέσει να σε βοηθήσει χωρίς να βάψει τίποτα !

Ελπίζω να βοήθησα !

Ναι, κατάλαβα τι λες. Όμως το δικό μου πρόβλημα δε λύνεται με γυάλισμα. Δοκιμάσαμε και γυαλίσαμε το φτερό στο σημείο της γρατζουνιάς και δυστυχώς μόνο ένα μικρό τμήμα της έφυγε. Η υπόλοιπη ήταν εκεί και μας έστελνε φιλιά.. Ρε παιδιά ειλικρινά, ο Θεός το φύλαξε που δεν το είδα το κολόπαιδο που το έκανε..

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κατάλαβα τι λες. Όμως το δικό μου πρόβλημα δε λύνεται με γυάλισμα. Δοκιμάσαμε και γυαλίσαμε το φτερό στο σημείο της γρατζουνιάς και δυστυχώς μόνο ένα μικρό τμήμα της έφυγε. Η υπόλοιπη ήταν εκεί και μας έστελνε φιλιά.. Ρε παιδιά ειλικρινά, ο Θεός το φύλαξε που δεν το είδα το κολόπαιδο που το έκανε..

Αστα να πανε φιλε καλυτερα που δεν τον ειδες γιατι θα σου εκανε και μηνυση για το βρομοξυλο(εννοιειται)και θα πληρωνες και απο επανω.

Link to comment
Share on other sites

Φίλος είχε περίπου την ίδια γρατζουνιά από πινακίδα από μηχανάκι στη δεξιά μεριά πέρα ως πέρα όπως και στη δική σου περίπτωση ..... πήγαμε σε μαγαζί που βαφεί τοπικά και ζήτησε αν μη τι άλλο 250¤ αν θυμάμαι καλά ..... έπειτα πήγαμε σ' ένα μαγαζί με περιποίηση χρώματος , γυάλισμα , κέρωμα κλπ και μας την έκανε με 15¤ και χωρίς να βάψει οτιδήποτε πάνω στο αμάξι ! Δεν φαίνεται το παραμικρό , παρά μονό εάν κοιτάξεις από τον καθρέπτη προς το πίσω μέρος του αυτοκίνητου .. και στου φίλου μου σκάλωνε το νύχι .... Δυστυχώς είναι Θεσσαλονίκη το μαγαζί αυτό και δεν μπορώ να σε βοηθήσω , δοκίμασε πάντως να πας σε κάποιον που κάνει περιποίηση χρώματος-γυάλισμα-κέρωμα μπας και μπορέσει να σε βοηθήσει χωρίς να βάψει τίποτα !

Ελπίζω να βοήθησα !

ΣPEEDY: ΠΕς μου λιγο αν μπορεις επειδη εχω παρομοιο προβλημα και ειμαι απο θεσ/νικη που ειναι αυτο το μαγαζι που λες?Γιατι αν ειναι ετσι με συμφαιρει πολυ να δοκιμασω εστω αφου εκανε τοσο καλη δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

Δε φαντάζεστε τι ανεπανάληπτο συναίσθημα :) είναι να πληρώνεις 400¤ + φπα (κάτι το οποίο δεν είχε διευκρινίσει ο homeboy όταν μου έδωσε τιμή για την επισκευή) και παράλληλα να ξέρεις πως έβαψες μια πλευρά ενός αυτοκινήτου αγρατζούνιστου, με μόλις 60.000 χλμ. εξαιτίας ενός ανόητου κακοήθη. Τουλάχιστον έγινε σωστή δουλειά και δε μπορώ να το καταλάβω ακόμα και εγώ που ξέρω τι έχει συμβεί.. Πάλι καλά. Για την ιστορία πάντως τα ασημένια σύμφωνα με το φαναρά, είναι από τα πιο δύσκολα χρώματα στην επισκευή τους. --------------------------------------------------------------- muscaria, αν το νύχι σου αγκυλώνει στη γρατζουνιά το παιχνίδι είναι χαμένο από χέρι.

Edited by Error
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.