Jump to content
PAGOURISTAS

Συναντηση μελων Κοζανης

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια. Σας προσκαλουμε στην 2 συναντηση vwclub της ΚΟΖΑΝΗΣ που θα πραγματοποιηθει στις πισινες

ΑΡΕΝΑ στο 15χιλ της εθνικης οδου ΚΟΖΑΝΗΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ (πριν την ΝΕΡΑΙΔΑ) την Κυριακη 13/7/08 και ωρα 14:00.

Θα εχει κληρωση ενα ταξιδι 7ημερες για ενα ατομο σε ενα νησι.

Η εισοδος μαζι με την συμμετοχη ειναι 10 ευρω.

Θα κανουμε το μπανακι μας θα πιουμε το καφεδακι και επισης θα εχει παρτι και ομορφα κοριτσια!!!!!!!!

Σας περιμενω ολους

Θα υπαρχει και ειδικος χωρος για τα αυτοκινητα του vwclub.

Ευχαριστω.(NANOS)τηλ.6945246056

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε Δημητρη (Pagouristas).Λειπων παιδια για μια ακομη φορα κανουμε συναντηση στην Κοζανη,και αυτοι η συναντηση θα ειναι ακομα ποιο καλη με κληρωση ταξιδι,παρτι και πολα αλλα! tongue.giftongue.gif

Θελω να δω ΣΗΜΕΤΟΧΕΣ............

post-7954-1215459459_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ηταν να μην κάνουμε την αρχή Δημήτρη... Φυσικά δεν θα λειπω με τιποτα από αυτή την συνάντηση... Ετοιμαστείτε όλοι για vwclub party και πιστεύω πως θα είμαστε πάλι αρκετοί. Οσο Δημητρη (Pagouristas) πέρα απο τις μεγάλη αγάπη για το αυτοκινητο τα κορίτσια θα δώσουν μια άλλη νότα στην συνάντηση μας... VWPOWER Τα λέμε λοιπόν όλοι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μέσα είμαι παιδιά …. Θα έρθω λίγο ποιο αργά ….. geotag αν φέρεις και την φίλη σου την μαυρομάλλα που είναι δεν είναι 50 κιλά ……[ ξέρεις εκείνο το καλό που μπανισα :lol: όταν ήμασταν για καφέ ] θα σου κάνω δώρο 3 ξανθά ….. όταν γυρνάμε από αρένα …. Αν θες θα σου δώσω και τα τηλεφώνα τους … έχουν και καλές ηλικίες από 19,5 μέχρι 22 :o:lol::lol: …… είσαι μέσα ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Σταθη κανονισε κατι και για εμενα............... :angry::angry::angry:

(ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ) μονος θα ειμαι!

Link to comment
Share on other sites

Σταθη κανονισε κατι και για εμενα............... :D:D:D

(ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ) μονος θα ειμαι!

Εσυ μην λες πολλα λογια...........

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα δούμε τη θα κάνουμε με το θέμα κοριτσιών [ είστε παππούδες… αλλιώς θα σας έκανα κώνε … ] όσο για τις συμμετοχές βάλτε και τον κολλητό μου μέσα ……

geotag άσε μην φέρνεις τη μαυρομάλλα ……… έγινε αλλού το κωνε B)B)B)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε πολύ εκ μέρους του Δ.Σ. της λέσχης μας τον Δημήτρη που κάνει μεγάλο αγώνα στην πόλη της ΚΟΖΑΝΗΣ και μεις αρωγοί σε αυτήν του την προσπαθεία θα είμαστε εκεί με τον δικό μας τρόπο.....

Δημήτρη θα σου έρθει....ετοιμάζεται......

Link to comment
Share on other sites

Απλά ήταν καταπλικτικά... Ετσι δεν ειναι παιδια? Σε λιγο θα ανέβουν φωτογραφίες απο Δημήτρη και Σταθη. Αντε και σύντομα κάτι ανάλογα με πολλά πολλα............................... κορίτσια χαχαχα και φυσικά με VW παντού να γεμίζουν τον κάθε χώρο. Δημήτρη πάμε όλο και καλύτερα στην περιοχή αντε τώρα και σε ανώτερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα.Εχτες περασαμε καταπληκτικα με χωρο και ομορφα κοριτσια και πολλες βουτιες στην πισινα!!!!!!!!!

ειχαμε 13 συμετοχες και θελω να τους ευχαριστησω ολλους που ηρθαν στην συναντιση.Οπως ειπαι και ο φιλος μου Γιωργος

(Geotag) την επομενη φορα θα ειναι ακομα πιο καλητερη με πιο πολλα κοριστια!!!!!!!!!

το ταξιδι το κερδισε ο Γιαννης με ενα golf gti mk1.Καλο ταξιδι φιλε μου και πολλες βουτιες για το vwclub!!!

Η φωτογραφιες θα ανεβουν συντομα.ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΛΟΥΣ.ευχαριστω .

Link to comment
Share on other sites

Με μεγάλη καθυστέρηση το άλμπουμ για τις φωτογραφίες σας άνοιξε και θα το βρείτε εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=217

Συγνώμη :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα. Αν και βρεθηκα με καθυστερηση στην ολη εκδηλωση, μπορω να πω πως το αποτελεσμα μας αποζημιωσε πληρως. Κεφι, χορος, μουσικη καυτες υπαρξεις κλπ κλπ.

Πραγματικα πολυ καλη εκδηλωση

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.