Jump to content
Dark Angel

Ταμπλό απο Tt σε Polo 6n

Recommended Posts

Θα δούμε είναι και αυτό στο πρόγραμμα αλλα τώρα προέχουν αλλα ;) αλλα αυτό ειναι μια απο τις ποιο όμορφες πατέντες να έχει το ταμπλό του ΤΤ θα ανανεοσει κατα πολύ το εσωτιρκό του αυτοκινήτου και το ίδιο το αυτοκίνητο... :lol:

+1

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έλειπε να μην συμφωνούσε ο Νίκος :D

Link to comment
Share on other sites

Και το ουίσκι να έλεγες μέσα και αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ένα ακόμα Polo 6N που ο τυχερός ιδιοκτίτης του έβαλε το ταμπλό του A3

jw6zcju2mveku3pdk8eu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ένα ακόμα Polo 6N που ο τυχερός ιδιοκτίτης του έβαλε το ταμπλό του A3

jw6zcju2mveku3pdk8eu.jpg

αδερφε και του Α3 τα σπαει λιγο το τιμονι με χαλαει αλλα εντακση.... καλη επιτυχεια αν το κανεισ τελικα................... πεσ και για το κοστοσ ομως ποσο σου ειπαν οτι θα παει το μαλι..?????????

Edited by Nemo
Link to comment
Share on other sites

Θα πρωτιμίσω του ΤΤ εξάλου στο γκαραζ στο σπίτι μου βρίσκετε σχεδον ένα σαλονι με ταμπλο κτλπ απο ΤΤ, οποτε εαν εγώ κάνω κίνηση θα βάλω του ΤΤ

Link to comment
Share on other sites

Θα πρωτιμίσω του ΤΤ εξάλου στο γκαραζ στο σπίτι μου βρίσκετε σχεδον ένα σαλονι με ταμπλο κτλπ απο ΤΤ, οποτε εαν εγώ κάνω κίνηση θα βάλω του ΤΤ

Τα καθισματα τα εχεις tongue.gif ?

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα το μονο ασχημο στ 6ν ειναι το ταμπλο μεσα καλη επιτυχιααα παιδιαα αξιζει το κοπο αμα βρεθει ο σωστος μαστορας

Link to comment
Share on other sites

Τα καθισματα τα εχεις tongue.gif ?

Τα εχει δεν τα εχει, αμφιβαλλω αν θα ξηλωσει αυτα που εβαλε πριν λιγο καιρο... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα εχει δεν τα εχει, αμφιβαλλω αν θα ξηλωσει αυτα που εβαλε πριν λιγο καιρο... tongue.giftongue.gif

Τα Μπάκετ που έκανα τόσο κόπο να τα βγάλω και με ανταμίβουν με την καθε στροφή??????? Δεν τρελάθηκα ακόμα να τα βγάλω tongue.giftongue.giftongue.gif:):lol: :lol:

Capamaru τα έχω αλλά σκευτώμαι να μπούνε σε κάποιο άλλο... είδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

Τα Μπάκετ που έκανα τόσο κόπο να τα βγάλω και με ανταμίβουν με την καθε στροφή??????? Δεν τρελάθηκα ακόμα να τα βγάλω tongue.giftongue.giftongue.gif:lol: :lol: :D

Capamaru τα έχω αλλά σκευτώμαι να μπούνε σε κάποιο άλλο... είδωμεν...

Αμα τα πουλας τα θελω tongue.gif .

Link to comment
Share on other sites

βασικά δεν τα πουλάω αλλα επίδι φτιάχνουμε ένα ακόμα Polo εδώ στην Πρέβεζα και επιδι το σαλώνι παίζει σε κατάσταση ξιλώματος και τα καθυσματακια του πάνε γαντι λέω να τα βάλει δοκιμαστικα ο φίλος μου εδώ και μετά εαν δεν τα θέλει θα ειναι έτοιμα πρως πούλημα... :D μου μπίκε κορκόλι... λες να βρούμε και κανενα A3/S3 να το ξιλώσουμε? να έχουμε νταμπλο αρκετα δοκιμαστικα?

Link to comment
Share on other sites

εδώ ένα ταμπλό απο ΤΤ που είναιπρως τοποθέτηση σε 6Ν

vef755cyzf1v82a1iy67.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρε παίδια με έχει τρελάνει η σκέψη και η ιδεα ότι μπορει να μπει το εσωτερικό του ΤΤ στο Polo... τι λεει ποιος μπορει να το κάνει κάτι τέτιο μου μπήκε η Ιδεα απο το Ποστ απο το Ολανδικο POLO 6N 1.8T BiTurbo 500-550PS...

u5by2ydj6r7tglzet1cz.jpg

Εχώ βρεί και ένα POLO 6N με ταμπλό απο Α3 και ένα ακόμα απο S3... πώς γίνετε να μπενουν? Ποιο πολύ μου αρέσει να μπεί βέβεα του ΤΤ

Οποιος έχει ιδέες και πρωτάσεις δεκτές!

Ευχαριστώ.

sk;eti kayla, alla prepei na thelei polla £

Link to comment
Share on other sites

το υλικά τα έχω ταμπλό κτλπ απλά ο μάστορας που θα το τοποθέτηση είναι το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω, απλά ποιος το βάζει... βασικά το βάζουμε ποιος περνάει την ιδική μελαμίνη για να καλύψει το ταμπλό εκεί που έχει κοπεί στις κολώνες εκεί είναι το πρόβλημά μου!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.