Jump to content
getsagal

Επιτελους Led στα Golf V

Recommended Posts

Βρηκα στο γερμανικο e-bay συστημα με led για αντικατασταση των μικρων 'κιτρινων' λαμπων.

Βοηθηστε να κανουμε ενα group-buy γιατι δεν εχω ξαναψωνισει απο e-bay και δεν γνωριζω και πολλα... ;)

Λοιπον τι λετε ?

Αυτα ειναι...

post-1751-1215611330_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα στο γερμανικο e-bay συστημα με led για αντικατασταση των μικρων 'κιτρινων' λαμπων.

Βοηθηστε να κανουμε ενα group-buy γιατι δεν εχω ξαναψωνισει απο e-bay και δεν γνωριζω και πολλα... ;)

Λοιπον τι λετε ?

Αυτα ειναι...

+1

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα στο γερμανικο e-bay συστημα με led για αντικατασταση των μικρων 'κιτρινων' λαμπων.

Βοηθηστε να κανουμε ενα group-buy γιατι δεν εχω ξαναψωνισει απο e-bay και δεν γνωριζω και πολλα... ;)

Λοιπον τι λετε ?

Αυτα ειναι...

ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ LED,,,AMA ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΚΡΟΥΠ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.....

ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΒΑΛΤΗ ΜΕΣΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ

Link to comment
Share on other sites

Αντε και κανεις να ξερει για αγορες απο e-bay...

Αυτα τα led δεν σβηνουν μετα το check και ειναι ιδανικα για οσους εχουν xenon.

Και απ' οτι ειδα δεν ειναι και ακριβα με δεδομενο οτι τα led δεν καιγονται και δεν θα χρειαστουν αντικατασταση

Edited by getsagal
Link to comment
Share on other sites

getsagal ,o σταυρος εχει κανει κατι τετοιο απο οτι ξερω.δεν του λες μπας και εχει καποια τιμη να μας πει για την λαρισα???μπορει να ειναι καλη η τιμη

Link to comment
Share on other sites

getsagal ,o σταυρος εχει κανει κατι τετοιο απο οτι ξερω.δεν του λες μπας και εχει καποια τιμη να μας πει για την λαρισα???μπορει να ειναι καλη η τιμη

Ποιος Σταυρος?

Τα εχει καποιος στη Λαρισα?

Link to comment
Share on other sites

Με αυτα τα λεντακια πως δειχνει το αμαξι? Εχουμε καμμια φωτο να δουμε τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

getsagal ,o σταυρος εχει κανει κατι τετοιο απο οτι ξερω.δεν του λες μπας και εχει καποια τιμη να μας πει για την λαρισα???μπορει να ειναι καλη η τιμη

μεσα κι εγω αν κανονιστει κατι, ενδιαφερομαι!!

οντως τα εχει κι ο σταυρος (ο mk4),αλλα στο τεσσαρι τα λεντακια μπαινουν απροβληματιστα χωρις να σου βγαζει ενδειξη καμενης λαμπας,κλπ (διορθωστε με αν κανω λαθος).

κι ο ιδιος ο getsagal τα εχει βαλει στο πενταρι με πατεντα!!

τωρα η τιμη που λες για τη λαρισα αναφερεται στα απλα λεντακια?? αν ναι, τα βρισκεις ευκολα παντου κ φτηνα(1-2 ευρω το ενα,αναλογα την ποιοτητα).

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε μονο για GOLF V, στο 4αρι ειχα και εγω χωρις προβλημα γιατι εκει δεν εκανε check B)

Οντως ειχα κανει μια πατεντα αλλα δεν ειναι για αρκετη χρηση και ετσι ψαχτηκα στο net...

Λοιπον ποιος ξερει απο αγορες μεσω e-bay;

Αντε να συντομευουμε B)

Edited by getsagal
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με τα xenon έβαλα αυτά τα ψηράκια απο το e-bay: http://cgi.ebay.co.uk/MTEC-XENON-SUPER-WHI...1742.m153.l1262

Πολύ καλό αποτέλεσμα, ίδιο χρώμα με τα xenon, κανένα πρόβλημα με ένδειξη καμένης λάμπας και πολύ πιο χαμηλό κόστος από τα παραπάνω...

Thanx!

tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Και αυτα ειναι μια λυση Manos83 αλλα αν σου καουν μετα θα πρεπει να ξαναπαραγγειλεις απο e-bay,

ενω με τα led... :o

Οπως και να εχει, αφου παρειγγειλες απο e-bay ισως μπορεις να μας βοηθησεις αν θελεις για μια ομαδικη παραγγελια!

Εεεεε, τι λες φανταστικε Manos100000000000083 worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Και αυτα ειναι μια λυση Manos83 αλλα αν σου καουν μετα θα πρεπει να ξαναπαραγγειλεις απο e-bay,

ενω με τα led... ;)

Οπως και να εχει, αφου παρειγγειλες απο e-bay ισως μπορεις να μας βοηθησεις αν θελεις για μια ομαδικη παραγγελια!

Εεεεε, τι λες φανταστικε Manos100000000000083 worthy.gif

Και αυτά που έχετε ποστάρει παραπάνω αν καούν πρεπει να τα πέρεισ πάλι απο e-bay. Ασε που το 30¤ για 2 ledακια τα θεορώ υπερβολικά...Αυτά που έχώ εγώ μου ήρθαν απο Αγγλία μαζί με ενα kit xenon της Mtec σε 5 μέρες...

Δείτε και μια φώτο απο το Α3 του αδέρφού μου με τα ψειράκια που έχω και εγώ:

73s392whmw4gl2xdrim6_thumb.jpg

:lol:;) ;)

Edited by Manos83
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι τα LED δεν καιγονται και εχουν πολυ καλυτερη αποδοση απο τα w5w των 12V :angry2:

Κανεις ρε παιδια για μια βοηθεια με το E-bay? ;)

Link to comment
Share on other sites

manos83 απ οτι βλεπω δεν ειναι μονο 2 λεντακια,εχει κι αλλα το κιτ για πλαφονιερες,φωτα πινακιδων(σωληνωτες λαμπες),κλπ.

παντως γιωργο απ οτι ξερω κ τα λεντακια καιγονται..ειχα στο οικογενειακο μας στα φωτα θεσης κ στον πινακα οργανων κ ειχαν καει αρκετες φορες..

Link to comment
Share on other sites

εγώ πήρα led 3 pin με λευκό φως όπου μου τα φερε ο BΑD BOY ο οποίος τα χε ήδη τοποθετήσει στην liliantsi και στον MIXOSGOLFGT και αφού τα τοποθέτησα έχω μείνει ευχαριστημένος....και το άσπρο φως είναι όλα τα λεφτά μέσα....

και τα χει πάρει από ένα μαγαζί στο χαϊδάρι.....

τώρα ψάχνω να βρω για την πινακίδα.....ξέρει κανείς κάτι????

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

δειτε και αυτα.ειναι για golf 5

http://www.tmtuning.com/HOME/catalog/frame...default_page=2#

Ναι, κατι σαν αυτα. Να εχουν πισω αντισταση για να κραταει φορτιο και να μην σβηνουν στο check... new_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.