Jump to content
getsagal

Επιτελους Led στα Golf V

Recommended Posts

Παιδιά τι λέτε για αυτά: http://cgi.ebay.co.uk/2x-T11-C5W-39mm-LED-...3A14%7C294%3A50

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι λέτε για αυτά: http://cgi.ebay.co.uk/2x-T11-C5W-39mm-LED-...3A14%7C294%3A50

Η τιμή περίπου ίδια είναι αλλά τα άλλα μου φαίνονται πιο ποιοτικά.Εξάλλου τα τοποθέτησε ο υποφαινόμενος και δουλεύουν άψογα κατά τα λεγόμενά του.C5W LED 36mm Canbus Festoon for newer Audi, BMW, Mercedes, VW...

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή περίπου ίδια είναι αλλά τα άλλα μου φαίνονται πιο ποιοτικά.Εξάλλου τα τοποθέτησε κάποιος και δουλεύουν άψογα κατά τα λεγόμενά του.C5W LED 36mm Canbus Festoon for newer Audi, BMW, Mercedes, VW...

Ένας απο αυτόν τον "κάποιος" είμαι και εγώ και είμαι όντως ευχαριστημένος, αλλά έψαχνα για κάτι πιο άμεσο και πιο φτηνό για τα υπόλοιπα παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Ένας απο αυτόν τον "κάποιος" είμαι και εγώ και είμαι όντως ευχαριστημένος, αλλά έψαχνα για κάτι πιο άμεσο και πιο φτηνό για τα υπόλοιπα παιδιά!

Συμφωνώ με την πρόθεσή σου αλλά μήπως δεν είδες ότι η τιμή τους είναι σε αγγλικές λίρες και όχι σε ευρώ. :)

Και ΄γω πριν ένα δίμηνο προτίμησα μια πιο φτηνή λύση παρόμοια μ΄αυτήν που παραθέτεις και πέταξα τζάμπα τα λεφτά μου.Ποστάρισε λοιπόν καμιά νυκτερινή φωτό να δούμε το αποτέλεσμα. :)

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

professor ειμαστε 3 για λεντ απλα ειναι Out of stock για την ωρα..οταν τα βαλει available-in stock παλι θα τα παρουμε

Link to comment
Share on other sites

professor ειμαστε 3 για λεντ απλα ειναι Out of stock για την ωρα..οταν τα βαλει available-in stock παλι θα τα παρουμε

Οκ είμαι σε αναμονή.Ευχαριστώ. :D

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν! Θα βάλω φωτογραφία το απόγευμα!

Πάντως φωτίζουν πολύ αλλά μου αρέσει. Έτσι δεν θα μπορώ να ξεφύγω από τα μπλε στρουμφάκια αφού η πινακίδα φαίνεται από πολυυυ μακριααα!!!

Μια πρόχειρη (από κινητό)

3708026670_a925296ae1_b.jpg

3707209695_c118a4b333_b.jpg

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια είναι καλά τα είχα σταμπάρει εγώ από την αρχή. B) Ο Σουηδός δεν εισάγει σαβούρα πράμα. :D Τάσο μόλις υπάρξει διαθεσιμότητα πες του Κοσμά να είναι έτοιμος με το ποντίκι στο χέρι. worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν θα πατε για ομαδικη παραγγελια θελω και εγω.αλλα θελω και ενα καλο παιδι να μου τα κρατησει μεχρι να ερθω αθηνα οκτωβριο μερια

καποιος καλος ανθρωπος ... ;)tongue.gif

θα περιμενω pm

Link to comment
Share on other sites

Μια πρόχειρη (από κινητό)

3708026670_a925296ae1_b.jpg

3707209695_c118a4b333_b.jpg

Απλα αψογος φωτισμος ;)

πραγματικα ομορφαινει το πισω μερος

του golf και ΑΞΙΖΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ!

Παει γαντι και με τα led σου πισω φιλε ta6ape!

Link to comment
Share on other sites

Οντως, Αντωνη, εχει αλλαξει το πισω μερος του αυτοκινητου απο τα ledακια.... Πολυ ωραια!!

Θα κανονιστει κανενα group buy παιδες;;

Λειπω και δεν μπαινω συχνα στο forum για να παρακολουθω τι συμβαινει και επειδη "καιγομαι" για τον φωτισμο της πινακιδας, ειμαι μεσα αν κανονιστει κατι τετοιο..

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ευχαριστώ για τα σχόλιά σας. Θα έχω τον νού μου και εγώ και μόλις τα ξαναέχει διαθέσιμα ο Σουηδός και δεν το έχετε δει θα σας ειδοποιήσω! freak107 γιατί αυτός ο καλός άνθρωπος που λες αντί να στα κρατήσει μέχρι Οκτώβριο, να σου τα ταχυδρομήσει στη Κύπρο? Εγώ δεν θα άντεχα τόσους μήνες :)

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

ta6ape δια τον λογο τον χρηματικο tongue.gif που αν δεν ηταν αυτα τα επαιρνα και μονος μου τα ledακια tongue.gif

και για να γνωριστουμε κι ολας ρε παιδια :)

Link to comment
Share on other sites

ta6ape δια τον λογο τον χρηματικο tongue.gif που αν δεν ηταν αυτα τα επαιρνα και μονος μου τα ledακια tongue.gif

και για να γνωριστουμε κι ολας ρε παιδια :D

Σωστός :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις σήμερα είδα ότι είναι διαθέσιμα 996 κομμάτια από τα festoon led, είχατε πει κάτι για παραγγελία :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις σήμερα είδα ότι είναι διαθέσιμα 996 κομμάτια από τα festoon led, είχατε πει κάτι για παραγγελία ;)
29 Του μηνα κατεβαινω εγω κυπρο!!! και 2/8 ενας φιλος αν 8ελεις και προλαβουμε μπορει να γινει delivery tongue.gif

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!

παιδια και εγω μεσα ειμαι....κανονιστε ενα group buy!!
αντε να γινει..κοσμα ζεις?

αυτα δουλευουν χωρις να πρεπει να βαλουμε εμεις αντισταση...για το 5 αρι λεω.....αν ναι ....

θελω και εγω....παιδια....και εγω μεσα... :lol::whistling::lol:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα που πηγα και εβαλα ηχεια στις πορτες, ειδα οτι πουλαει και led τοσο για μεσα οσο και για τις πινακιδες. Εβαλα μια για δοκιμη στην μεση της πισω πλαφονιερας. Ειναι led βγαζει ενα ωραιο μπλε χρωμα και το κυριοτερο, δεν βγαζει σφαλμα και σβηνει αμεσως!!!! Τωρα ζητησα και led για τις πινακιδες, βγαζουν λευκο φως, ειδικες για τα golf, αλλαααααα δεν ειχε το μεσαιο μεγεθος γιατι ειχαν τελειωσει ;) . Απο εβδομαδα που θα ξαναπαω θα σας πω εντυπωσεις. Stay tuned........ B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.