Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Λάρισας-Θεσσαλίας

Recommended Posts

Ήγκηκεν η ώρα να αλλώσουμε το κέντρο της Λάρισας!

Την Κυριακή (20 Ιουλίου 2008) θα κάνουμε αισθητή την παρουσία του vwclub στο πιο κεντρικό σημείο της Λάρισας, την Πλατεία Ταχυδρομείου! :D

Συνάντηση στις 7:00μ.μ. στα ΚΤΕΛ της Λάρισας όπου έχει άπλα για τα αμάξια μας και μετά θα κατευθυνθούμε στην πλατεία Ταχυδρομείου για να πιούμε κάτι δροσιστικό. :)

Φυσικά θα φοράμε όλοι τα μπλουζάκια του vwclub :thumbsup:

Και όσοι έχετε παραγγείλει θα τα παραλάβετε στην συνάντηση!

Επίσης να μην ξεχάσω πως μπορείτε να παραλάβετε και τις ολοκαίνουριες ηλιοπροστασίες (άνευ παραγγελίας) http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=21952

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ:

BASILHS~GTI_V

zil

R-ZOO

activious

doctordim

STAVROS#MK4

J.B

GraveDigger

Έλα να βλέπω κι άλλες συμμετοχές!

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

εννοειται μεσα κι εγω! ελπιζω ως τοτε να αξιωθω να βρω χρονο να καθαρισω το αχουρι μου κ να τελειωσω 2-3 πραγματακια που εκκρεμουν! :)

τα κτελ στη λαρισα δεν εχουν κ το φοβερο χωρο,αλλα πιστευω πως ειδικα κυριακη απογευμα ειναι οτι πλησιεστερο στην πλατεια ταχυδρομειου κ οτι καλυτερο για να μαζευτουμε κ να παρκαρουμε τα αμαξια μας ολοι,εστω καπου εκει τριγυρω. δεν νομιζω να εχουμε προβλημα,θα ειναι οκ..

τις μπλουζες μου φανηηηηηηηη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν είστε έξω και μετά τις 11 ερχομαι κι εγώ tongue.gif

Απογευματινή βάρδια το ΣΚ, θα προσπαθήσω να το αλλάξω αλλά δεν είμαι αισιόδοξος.

Link to comment
Share on other sites

hi pedes, larisa kiriaki 7.30 platia taxidromiu den pezi tipota den exi kosmo stin poli

gia sygentrosi kala einai skepasti neapoli dipla exei tin dimotiki pisina me kafe volei raketes kai ta lipa

Link to comment
Share on other sites

τι να πω, αν θελει ο λαος να αλλαξουμε μερος,να αλλαξουμε.. δημοτικη πισινα δεν εχω παει, ειναι καλα?

παντως ενας λογος που ειπαμε για ταχυδρομειου ειναι πως δεν θα εχει κοσμο εκεινη την ωρα κ θα βρουμε ανετα να καθισουμε.. αλλιως που να καθομασταν τοσα ατομα?

Link to comment
Share on other sites

φανη παρε θεση. tongue.giftongue.giftongue.gif στην πισινα θα κανουμε και μπανιο ή δεν παιζει???(φανη παρε με τηλεφωνο να μου πεις τι θα κανονιστει γιατι φευγω απο Βολο και θα γυρισω την κυριακη κατευθειαν στη Λαρισα)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπορώ να δώσω παρόν λόγω πολλών εππαγγελματικών υποχρεώσεων...

Φάνη θα επικοινωνήσω μαζί σου όταν έχω χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

αν θελετε παμε πισινα ρε παιδια, δεν τιθεται θεμα.. πιο πολυ για το παρκαρισμα, αλλιως γενικα δεν θα εχει κοσμο στη λαρισα την κυριακη,οπου κ να παμε.

πισινα λοιπον, κανονιστηκε???

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε και μένα στη λίστα, κατάφερα και άλλαξα την βάρδια :baby:

αξιος!! ισως ερθει κ ο αδερφος μου με το astra, οποτε θα ειστε 2 οι non-dubbers! tongue.gif

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

επιτελους θα μπορεσω να ερθω και εγω στο meeting.ισχυει τελικα για τα κτελ η συναντηση?

Link to comment
Share on other sites

επιτελους θα μπορεσω να ερθω και εγω στο meeting.ισχυει τελικα για τα κτελ η συναντηση?

ωραια! με το καλο να σε γνωρισουμε κιολας φιλε μου! μπερδευτηκα κι εγω τωρα.. κτελ η δημοτικη πισινα τελικα??

ειπαμε αρχικα με το φανη να πιουμε καφεδακι ταχυδρομειου, επειδη ολες οι συναντησεις στη λαρισα μεχρι τωρα εχουν γινει νεαπολη.

θελετε να το αλλαξουμε? πειτε γνωμες!! τι θελει ο λαος???

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω doctordim και εγω περιμενω να σας γνωρισω.επειδη μαλλον ο gravedigger λειπει, προφανως γιατι δεν εχει απαντησει ακομα, καλυτερα να βρεθουμε στα κτελ οπως εχει οριστει για να μην μπερδευτουμε. την επομενη φορα το κανονιζουμε για νεαπολη.

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε ρε μάγκες πώς περάσατε; Πού καθίσατε τελικά; Βγάλατε καμιά φωτογραφία;

Δυστυχώς εγώ και ο J.B έπρεπε να φύγουμε για Λαμία.

jpm καλωσόρισες στο club.

Δημήτρη (badjesgt), χάρηκα για την γνωριμία! Πώς σου φάνηκε η πρώτη σου συνάντηση με το club?

Ηλία, πολύχρονος ρε φίλε! Ξέχασα να σου ευχηθώ εκείνη την ώρα...

Ο GEORGE-- σας βρήκε;

Alexd, δεν πειράζει. Να ξέρεις ότι όποτε θες μπορείς να παραλάβεις και τις μπλούζες σου.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

καλα περασαμε,βρεθηκαμε στα κτελ κ ηπιαμε το καφεδακι μας στη νεαπολη τελικα,στα κλασικα στεκια! τραβηξα μερικες φωτογραφιες με τα αμαξια στο παρκινγκ της πινακοθηκης, θα τις ανεβασω καποια στιγμη.

μια καλη προταση που επεσε ηταν καποια απο τις επομενες συναντησεις να γινει σε καποια πιστα καρτ, ωστε οποιοι θελουν να πιουν καφεδακι,να οδηγησουν καρτ η γιατι οχι..κ να βαλουν το αμαξι τους στην πιστα! το συζηταμε! καποια στιγμη επισης πρεπει να επισκεφτουμε κ τα τσιπουραδικα του βολου!

τελειες οι ηλιοπροστασιες, εξοπλιστηκαμε κι εμεις! :lol:

να΄σαι καλα ρε φανη,σ'ευχαριστω για τις ευχες!οτι επιθυμεις κι εσυ!

Link to comment
Share on other sites

περασαμε πολυ καλα φανη.η παρεα ηταν απιστευτη.η βραδια ειχε σχεδον απ ολα καφεδακι,φαγητο και καποια φιλικα τεστ για να βγαλουμε χρησιμα συμπερασματα :lol: . ευχαριστω και ολα τα παιδια που με καλοδεχτηκαν.

Link to comment
Share on other sites

sorry παιδια που δεν μπορεσα να ερθω το ηθελα πολυ αλλα λογο δουλειας επρεπε να ειμαι στον βολο πρωι πρωι την δευτερα και ενος οικογενιακου την κυριακη στον αλμυρο ελπιζω την αλλη φορα να ρθω.ηλια χρονια πολλα σου τηλ αλλα δεν μπορεσα να βγαλω γραμμη.αν ερθεις λαρισα τηλ για καφε

Link to comment
Share on other sites

sorry παιδια που δεν μπορεσα να ερθω το ηθελα πολυ αλλα λογο δουλειας επρεπε να ειμαι στον βολο πρωι πρωι την δευτερα και ενος οικογενιακου την κυριακη στον αλμυρο ελπιζω την αλλη φορα να ρθω.ηλια χρονια πολλα σου τηλ αλλα δεν μπορεσα να βγαλω γραμμη.αν ερθεις λαρισα τηλ για καφε

σέυχαριστω για τις ευχες θαναση! οτι καλυτερο κ σε σενα! οκ, θα κανονισουμε καφεδακι με την πρωτη ευκαιρια, εχω πολυ καιρο να σε δω ρε συ!!

Link to comment
Share on other sites

Το άλμπουμ της εκδρομής είναι εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=219

Ανεβάστε τις φωτογραφίες σας για να δούμε πως ήταν :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.