Jump to content
ktm25089

βαψιμο σε δαγκανες

Recommended Posts

Τέλεια!!!

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 μερες εβαψα τις δικες μου στου μαστρο-Δημου. Τη δουλεια εκανε ο Νικος ο γιος του και ειναι αψογες. Βαψιμο με το πιστολι και το χρωμα ειναι το κοκκινο της vw.

Ιδου: post-10954-1254123424_thumb.jpg

Πώ φίλε είναι τέλειες!!! Έφυγα για Δήμο!!!

Link to comment
Share on other sites

εκτώς από κόκκινο κανένα άλλο χρώμα ? κανένα κίτρινο?????

Link to comment
Share on other sites

οχι hougolf στο φίλο geopapax εάν έχεις photoshop H έστω ζωγραφική των Windows βάλε μία φώτο του αυτοκινήτου σου και δοκίμαζε με διάφορα χρώματα στις δαγκάβες :D

Link to comment
Share on other sites

Μαύρο Golf μαύρη ζάντα κόκκινη δαγκάνα, είναι πουριτανός τι να κάνουμε!!! :D :D :D :D

Γούστα είναι αυτά ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω επειδη το golfaki ειναι black mamba τις εβαψα μαυρες τις δαγκανες...μαυρο ειναι κ το χειλακι απο τις διαμαντε ζαντες μαυρα τα gti μασπιε ε οποτε δεν ηθελα να παιξω με πολλα χρωματα..

Link to comment
Share on other sites

μαύρες? μπορεί και να λέει όμως ;) αλλά είναι γούστα αυτά!!! π.χ. εγώ σε κάτι χρισαφή - κίτρινο και κόκκινο

Link to comment
Share on other sites

εμπνευση ηταν μια γκρι Lambo με μαυρες ζαντες η οποια ηταν κοντα στα δικα μου χρωματα.Αυτο με τα κοκκινα δισκοφρενα εχει γινει σουπα.Αλλο να παρεις aftermarket κ αλλο απλα να βαψεις τα δικα σου

Link to comment
Share on other sites

όπως είπα και ποιό πάνω όλα είναι θέμα γούστου!

Link to comment
Share on other sites

μαύρες? μπορεί και να λέει όμως ;) αλλά είναι γούστα αυτά!!! π.χ. εγώ σε κάτι χρισαφή - κίτρινο και κόκκινο

+1000

Και εγω μαυρο εχω και ετοιμαζομαι να βαψω τις ζαντες μαυρες και τις δαγκανες χρυσες. Ηδη εκανα μια ψιλοβαφη

σε χρυσο και πιστευω οτι ειναι καλο. :):D

Link to comment
Share on other sites

+1000

Και εγω μαυρο εχω και ετοιμαζομαι να βαψω τις ζαντες μαυρες και τις δαγκανες χρυσες. Ηδη εκανα μια ψιλοβαφη

σε χρυσο και πιστευω οτι ειναι καλο. :):D

εάν έχεις photoshop H έστω ζωγραφική των Windows βάλε μία φώτο του αυτοκινήτου σου και δοκίμαζε με διάφορα χρώματα στις δαγκάβες και ανάλογος αυτό που θα σου κάτσει στο μάτι το φτιάχνεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Απο βδομαδα θα παω για βαψιμο των ζαντων με 'λουκ' edition. Ειμαι αναμεσα σε χρυσο και κοκκινο.

60-40% αντιστοιχα. Για να δουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

mourh καγκουρα με τις γκρι δαγκανες και το γκρι αμαξι

upyours.gif

καγκουρας ειμαι αλλα οι δαγκανες ειναι μαυρες κ οχι γκρι

Link to comment
Share on other sites

Τελικα οι δαγκανες βαφτηκαν χρυσες. Ενα απλο σπρεϊ πηρα και μετα απο 1-2 ωρες ηταν ετοιμες.

Dark για πες.

post-9330-1256645561_thumb.jpg

post-9330-1256645589_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγω επειδη το golfaki ειναι black mamba τις εβαψα μαυρες τις δαγκανες...μαυρο ειναι κ το χειλακι απο τις διαμαντε ζαντες μαυρα τα gti μασπιε ε οποτε δεν ηθελα να παιξω με πολλα χρωματα..

βαλε καμια φωτο να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.