Jump to content
kostakisSs

Τοποθετηση Cruise Control σε Golf V

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια!

Πηρα εναν μοχλο απο το ebay και απο τοτε εχω κανει 2 αποπειρες τοποθετησης σύμφωνα με το γνωστο DIY αλλα δεν μπορω! κολ**ωνω και φοβαμαι μην κανω καμια βλακεια.

Σε οποιαδηποτε αντιπροσωπια πηγα ζητουν το λιγοτερο 70e

Τουλαχιστον για μενα ειναι πολλα αυτα τα λεφτα...

Θελει καποιος απο εδω μεσα να με βοηθησει (εστω και με χρηματικο αντιτιμο) για την εγκατασταση? ευχαριστω.

ΥΓ. Συγνωμη αν φαινεται καπώς αυτο που προτίνω αλλα σίγουρα προτιμω να δωσω σε ενα παιδι απο δω καποια λεφτα παρα σε μια κ**λο αντιπροσωπια!

ΕΥχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, δεν είναι δύσκολο να το βάλεις μόνος σου. Αν ακολουθήσεις το DIY και κινηθείς με προσεκτικά βήματα δε θα χαλάσει τίποτα στο αμάξι.

Link to comment
Share on other sites

2 φορες που το δοκιμασα τιποτα:<:< Help ρε παιδες! μην μου τα γαει ο φιλιπαιος!

Κωστάκη,

Μην σε πιάνει πανικός. Είναι απλή η τοποθέτηση .. θέλει λίγο διάβασμα στις οδηγίες τοποθέτησης που έχουν κατα καιρούς έχουν δημοσιευθεί και λίγο να πιάνουν τα χέρια σου. Οταν έβαλα το δικό μου, στην αρχή είχα ψιλοτρομάξει με την αφαίρεση του τιμονιού και είχα δυσκολευθεί στον αριστερό λεβιέ. Θέλει μια συγκεκριμένη τεχνική.

95ii6yqjpeexa92kxwc6.jpg

Εαν θέλεις κάτι παραπάνω .. πες μου

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Κωστάκη,

Μην σε πιάνει πανικός. Είναι απλή η τοποθέτηση .. θέλει λίγο διάβασμα στις οδηγίες τοποθέτησης που έχουν κατα καιρούς έχουν δημοσιευθεί και λίγο να πιάνουν τα χέρια σου. Οταν έβαλα το δικό μου, στην αρχή είχα ψιλοτρομάξει με την αφαίρεση του τιμονιού και είχα δυσκολευθεί στον αριστερό λεβιέ. Θέλει μια συγκεκριμένη τεχνική.

95ii6yqjpeexa92kxwc6.jpg

Εαν θέλεις κάτι παραπάνω .. πες μου

Κώστας

Ouaou! Thx Κωατα εισαι υπεροχος!!

Ωστοσο ειμαι ΚΟΤΑ! και τ εβαλα στην αντιπροσωπια! ταξιδευω με 8L/100 οποτε μαλλον θα κανει γρηγορα αποσβεση! thx παντως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.