Jump to content
kontiki

ΝΕΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ ΣΤΟ Jetta Me 160 Ps

Recommended Posts

Παιδια ειναι αλήθεια?

κυκλοφορησε νεος κινητηρας στο Jetta με 160 αλογακια. παντα TSI

σημερα ημουν στην αντιπρωσοπεια και μου ειπε ο πωλητης οτι αναμενετε εντος αυτγουστου το νεο μοντελο. Ημουν ετοιμος να κλεισω το τρεχων με τα 140 αλογακια.

Τελικα θα περιμενω να μαθω και τις τιμες απο το νεο jetta.

πααθετω ενα συνδεσμω που βρικα.

Ηνεα τιμη ισως να ειναι γυρω στα 22.000 παντα στιν full highline εκδοση

http://listersgroup.co.uk/New/Volkswagen/J...%5B160%5D/40479

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.αληθευει το θεμα αυτο γιατι το χω κλεισει ηδη το jetta με τα 160 και αναμενω και απο τιμες γυρο στα 500 με 1000 ευρο διαφορα σε σχεσι με το 140

Edited by chrismal181081
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.αληθευει το θεμα αυτο γιατι το χω κλεισει ηδη το jetta με τα 160 και αναμενω και απο τιμες γυρο στα 500 με 1000 ευρο διαφορα σε σχεσι με το 140

ωραια τοτε διλαδη 21 με 22000 εχει το 160 .

ποτε ερχετε ελλαδα?

εχει ιδιο μετερ μετον 140 αλλα με προγραμμα η κατι καινουργιο?

Link to comment
Share on other sites

το 122 πρέπει να φοράει με πρόγραμμα της VW που το κάνει 160PS (μπορεί να κάνω και λάθος επιδί λέγετε ότι μπορεί να είναι και του GT με τα 170 αλλά με διαφορετική χαρτογράφηση στον εγκέφαλο)

Link to comment
Share on other sites

οι κινητιρες με 140 η 170 ειναι ιδιοι και αυτος που θα φορεσει το jetta ειναι τετοιος αλλα με 160 δλδ αλλη χαρτογραφηση.Εγω το εχω παραγγειλει το jetta με τα 160 εδω και ενα μηνα αλλα με τα extra που εχω βαλει θαρθει περιπου τον ιανουαριο

Edited by chrismal181081
Link to comment
Share on other sites

+1

Έπισης ,,έγω το παραγγείλα έχθες ,,θα μου έρθει και εμένα γύρω στο Ιανουάριο και τα αλογάκια θα είναι 160...Μεση τιμή κατανάλωσης 6,6 (7.1 για το 140).¶πο ότι έμαθα θα είναι ακριβως το ίδιο μοτερ που θα μπει στο golf 6..

¶πλα παίζουν με τις ρυθμίσεις του μότερ πλέον...άλλαζουν λίγο την χαρτογράφηση του κινητήρα λιγο την πίεση του turbo...και βγαίνουν ανάλογατα PS

Edited by iron727
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου να ρωτησω ποσο σου βγηκε το αμαξι αν εβαλες τιποτα εξτρα,και ποτε θα σου ερθει.Και να ρωτησω και κατι οντωσ ισχυει αυτο με τα 160ps γιατι βλεπω πως στο ελληνικο σαιτ δειχνει αυτα με τα 122και τα 140ps?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου να ρωτησω ποσο σου βγηκε το αμαξι αν εβαλες τιποτα εξτρα,και ποτε θα σου ερθει.Και να ρωτησω και κατι οντωσ ισχυει αυτο με τα 160ps γιατι βλεπω πως στο ελληνικο σαιτ δειχνει αυτα με τα 122και τα 140ps?

Αν ρωτάς έμενα .το αυτοκίνητο θα έρθει γύρω στον Ιανουάριο έχω βάλει εξτρά ESP,προβολής ομίχλης και οκτώ ηχεία μπρος- πίσω.Επίσης μεταλλικό χρώμα ..Το αυτοκίνητο είναι με 160PS και θα μου κοστίσει σύνολο 22,500¤

Link to comment
Share on other sites

:D εμενα εχει ερθει εδω και μια βδομαδα αλλα δυστιχος ειναι ακομα Αθηνα γιατι δεν εχουν ερθει ακομα τιμες και δεν μπορουν να το στειλουν Πατρα εγω του χω βαλει extra:spor αναρτιση με 17" ζαντες,ηλιοροφη ,esp,προβολακια,8 ηχια αλλα μαλλον τα γλυτονω λογο αντικαταστασεις του rcd 300 με το rcd 310 που διαθετει 8 ηχεια και δερματινο πολυλειτουργικο τιμονι με δερμ.λεβιε και χειροφρενο.Απο τιμει το υπολογιζω γυρο στα 25.000 αλλα θα δειξει ποσο θα παει μολεις ερθει new_grrrr.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.