Jump to content
nasos_ea

Συνάντηση μελών Πάτρας, Πύργου και Αμαλιάδος

Recommended Posts

Λοιπον τελικα η συναντηση κανονιστηκε για αυριο 2/8 στην καφετερια "Καστρο" στον Αγ. Ανδρεα Κατακολου Ηλειας.Μην αργησετε...... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδη Σ/Κ θα με σε ενα χωριο εξω απο τον Πυργο παιζει να ρθω και γω.Που ειναι περιπου μπορεις να μου πεις?

Θα ρωτησεις καποιον πως πανε για Κατακολο.Θα παρεις τον δρομο αυτον ολο ευθεια, θα περασεις μεσα απο ενα χωριο που λεγεται Αγ.Ιωαννης και θα συνεχισεις ευθεια χωρις να στριψεις.Θα βγεις απο το χωριο και μετα απο μερικα χιλιομετρα θα δεις τον δρομο να στενευει πολυ.Πριν στενεψει λοιπον, εχει μια στροφη δεξια.Θα στριψεις και θα πας ολο ευθεια.Μετα απο λιγο θα δεις την καφετερια στο δεξι σου χερι.Δεν ειναι πανω στο δρομο.Ειναι χαμηλα κι εχει μεγαλο χωματινο παρκινγκ.Σου στελνω το κινητο μου με πμ οποτε για οποιοδηποτε προβλημα παρε με τηλεφωνο να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μας,

τα μέλη των περιοχών Πάτρας, Πύργου και Αμαλιάδος θα συναντηθούν αύριο Σαββάτο 2 Αυγούστου στον Αγ. Ανδρέα και ώρα 18:00.

Όσοι πιστοί προσέλθετε στο Κατάκωλο για να πιούμε το καφεδάκι μας και να φάμε το παγωτάκι μας ... ή ότι άλλο ήθελε προκύψει.

Τόπος Συνάντησης: "Το κάστρο"

Φιλικά,

η ομάδα διαχείρισης.

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια στις 18.00 στον αγ.ανδρεα,που;στην πατρα η στον πυργο;αν ειναι οι πατρινοι που θα συναντηθουν;μπορει να βοηθησει καποιος μηπως καταφερω και ερθω;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια στις 18.00 στον αγ.ανδρεα,που;στην πατρα η στον πυργο;αν ειναι οι πατρινοι που θα συναντηθουν;μπορει να βοηθησει καποιος μηπως καταφερω και ερθω;

VAGVA ΣΤΕΙΛΕ ΠΟΥ θα συναντιθειτε με τον χρηστο γιατι θα ερθω και εγω και αν ειναι να παμε ολοι μαζι και ο black magic.. ok wra και μερος..

Link to comment
Share on other sites

γραψτε παιδια που θα συναντηθουν οι πατρινοι και αν σχολασω στην ωρα μου ειμαι μεσα και εγω.

Link to comment
Share on other sites

ελα Νίκο και black magic ...με χρήστο μίλησα αλλά δεν κανονίσαμε ώρα ...Νίκο να πούμε φάρο η όπου σε βολεύει κατά τις 4 να περάσω να πάμε??πες που σε βολεύει και εσύ black magic...Νίκο θα σε πάρω αύριο και τηλ να κανονίσουμε αν είναι και δεν τα πούμε από εδώ,,,αλλά μού έχεις δώσει τηλ γτπ....στείλω το πάλι με pm

Edited by vagva
Link to comment
Share on other sites

ελα Νίκο και black magic ...με χρήστο μίλησα αλλά δεν κανονίσαμε ώρα ...Νίκο να πούμε φάρο η όπου σε βολεύει κατά τις 4 να περάσω να πάμε??πες που σε βολεύει και εσύ black magic...Νίκο θα σε πάρω αύριο και τηλ να κανονίσουμε αν είναι και δεν τα πούμε από εδώ,,,αλλά μού έχεις δώσει τηλ γτπ....στείλω το πάλι με pm

o FAROS ειναι μια χαρα για μενα. στις 4 8α ειμαι εκει... σου στελνω και το τηλ μου με πμ...τα λεμε...

Link to comment
Share on other sites

παιδια sorry που δεν ηρθα αλλα εγω τωρα σχολασα και μολις μπηκα σπιτι...sorry αν με περιμενατε.vaqva,spawn ελπιζω να τα πουμε αλλη φορα.

Link to comment
Share on other sites

Μάκη η φάση ήταν κάπως οικογενειακή!!! τρις μετα της συζύγου και τέτοιες καταστάσεις ... ¨:ninja: οκ μια χαρά καφεδάκι δίπλα στο κύμα και

μετά επιστροφή για Πάτρα...

Link to comment
Share on other sites

Μάκη η φάση ήταν κάπως οικογενειακή!!! τρις μετα της συζύγου και τέτοιες καταστάσεις ... ¨:ninja: οκ μια χαρά καφεδάκι δίπλα στο κύμα και

μετά επιστροφή για Πάτρα...

οικογενειακη υποθεση δηλαδη..... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα τα περασατε παιδια;κριμα που δεν μπορεσα να ερθω και εγω,ελπιζω την επομενη να ειμαι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν παιδια.Μαζευτηκαμε περιπου 12 ατομα εκ των οποιων τα 6-7 ηταν μελη.Μια χαρα ηταν.Γνωριστηκαμε και οσοι δεν γνωριζομασταν.Νικο (polotsik) ο Χαρης παλι εκλεψε την παρασταση..... tongue.giftongue.giftongue.gif (να τον χαιρεσαι)

Υ.Γ. Θα ανεβαζα φωτογραφιες αλλα εχω προβλημα.Δε με αφηνει να ανεβασω φωτο πανω απο 26 Κb η καθεμια.

Edited by NASOS_ea
Link to comment
Share on other sites

Καλά περάσατε δηλαδή εεε;;;;

Νάσο, και όποιος άλλος έχει βγάλει φωτογραφίες, ανέβασε τες εδώ...:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=222

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν παιδια.Μαζευτηκαμε περιπου 12 ατομα εκ των οποιων τα 6-7 ηταν μελη.Μια χαρα ηταν.Γνωριστηκαμε και οσοι δεν γνωριζομασταν.Νικο (polotsik) ο Χαρης παλι εκλεψε την παρασταση..... tongue.giftongue.giftongue.gif (να τον χαιρεσαι)

Υ.Γ. Θα ανεβαζα φωτογραφιες αλλα εχω προβλημα.Δε με αφηνει να ανεβασω φωτο πανω απο 26 Κb η καθεμια.

και οι αλλοι μελοι ηταν [ανοικουν σε οικογενεια] :D

ωραια ηταν την αλλη φορα θα ειμαστε περισοτεροι

Καλά περάσατε δηλαδή εεε;;;;

Νάσο, και όποιος άλλος έχει βγάλει φωτογραφίες, ανέβασε τες εδώ...:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=222

κωστα αφου τα εμαθες απο το τηλ. τι ρωτας θα δειτε κι αλλες φωτογραφιες μεχρι την δευτερα γιατι εγω μολις γυρισα απο πυργο :D

Link to comment
Share on other sites

Νίκο? Πως τα περάσατε? Τέλεια φαντάζωμαι εεε???

Link to comment
Share on other sites

Νίκο? Πως τα περάσατε? Τέλεια φαντάζωμαι εεε???

χαλια tongue.giftongue.giftongue.gif;)

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:B)

Link to comment
Share on other sites

Αρέ Νίκο εγώ τώρα θα φύγω 13 - 19 μια γύρα και μετά πρέβεζα θα έχω σουαρέ meeting με Phantom & Pagourista ;) αλλά χέρωμαι που περάσατε καλά! μακάρυ να ερχώμουνα και εγώ αλλά είχα ΑΑΑΑΑΛΛΛΕΣ δουλειές να τα τακτοποιείσω.

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...i&img=14198

εδω εχουν μπει και φωτογραφιες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.