Jump to content
PANOS 1.8 GT

''Καθαρισμα αμαξωματος''

Recommended Posts

θελω να γεμισω τα σημεια που βρισκονται τα χερουλια στις πορτες,τις τρυπες των υαλοκαθαριστηρων,το κομματι του πορτ μπαγκαζ που ειναι η πινακιδα.

Στην Γερμανια που ζουσα,υπηρχαν αρκετοι λαμαριναδες που το εφτιαχναν σε μια μερα.

Γνωριζει κανεις καποιον που να εχει κανει κατι παρομοιο σε αυτοκινητο?Μαστορα εννοω.

Βασικα με ενδιαφερει το κοστος,διοτι αν ειναι μεγαλο,φερνω ετοιμες πορτες κτλ,απο Γερμανια.

Link to comment
Share on other sites

ρώτα μία στον κ. Δήμο Autopainter κάπως έτσι λέγετε υπάρχει τόπικ μέσα στο φόρουμ ;)

Link to comment
Share on other sites

θελω να γεμισω τα σημεια που βρισκονται τα χερουλια στις πορτες,τις τρυπες των υαλοκαθαριστηρων,το κομματι του πορτ μπαγκαζ που ειναι η πινακιδα.

Στην Γερμανια που ζουσα,υπηρχαν αρκετοι λαμαριναδες που το εφτιαχναν σε μια μερα.

Γνωριζει κανεις καποιον που να εχει κανει κατι παρομοιο σε αυτοκινητο?Μαστορα εννοω.

Βασικα με ενδιαφερει το κοστος,διοτι αν ειναι μεγαλο,φερνω ετοιμες πορτες κτλ,απο Γερμανια.

και γω στο δήμο το έκανα.

Link to comment
Share on other sites

και εγώ το σκευτώμαι αλλα μονο να βγάλω τα πλαστίκα φριδακια γύρο γύρο απο της πόρτες και τι χειρολαβές να γίνουν στο χρόμα του αυτοκινίτου η να τις βγάλω και να τις ντίσω με carbon θα δούμε... :D

Link to comment
Share on other sites

Στον Κυρ-Δήμο δαγκωτό φίλε...

Εμείς, και εγώ προσωπικά, τον χρησιμοποιούμε πολύ στο SkodaFans.gr

¶ψογη και πολύ προσεκτική δουλειά από επαγγελματία στο είδος a041.gif

Link to comment
Share on other sites

καλός είναι αλλά εγώ πχ δεν μπορώ να ανεύω Αθηνά να κάνω μια τέτια δουλεια...

Link to comment
Share on other sites

Audi style χειρολαβή... καλή μαγκιά :D

Link to comment
Share on other sites

Audi style χειρολαβή... καλή μαγκιά ;)

πολυ ομορφο,αλλα επειδη εχω μανια με τα ηλεκτρονικα,ασχετως που πηγαν να μου τα κλεψουν 2 φορες,φυσικα οι πορτες θα ανοιγουν με τηλεχειρισμο,και εαν σταθω τυχερος,θα μπουνε λαι lambo πορτες,η απολυτη καγκουρια δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

διλαδί το εργαλείο θα το κάνει διατιμόπλοιο όρεα φάση... εντάξυ δεν είναι και τελείος καγουριά... ;)

Link to comment
Share on other sites

διλαδί το εργαλείο θα το κάνει διατιμόπλοιο όρεα φάση... εντάξυ δεν είναι και τελείος καγουριά... ;)

μπα,διαστημοπλοιο δεν προκειται να το κανω.ειμαι κατα της πλαστικουρας/πολυεστερικης κατασκευης για το συγκεκριμενο οχημα.ισα ισα,ειμαι υπερ του φαρδους,σε φτερα π.χ.,αλλα με λαμαρινα.και φυσικα προφυλακτηρες μπρος πισω,απο το 90' μοντελο. :)

Link to comment
Share on other sites

τελίκα βρήκες έτοιμες πόρτες απο εξωτερικό? Θα γίνει πολύ όμορφο, ίδει με τα λεγώμενα σου θα δίχνει τέλειο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.